Прошу підтримати юну українську письменницю

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем pangena, 23 бер 2017.

  1. pangena

    pangena Member

    Дякую!
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @pangena Я прочитав десь 40 творів і склав свій рейтинг. Прочитав вчора пост Latana Royal і зрозумів, що установи конкурсу про "таємницю голосування" порушені. Тому "пішов" і проголосував. Так, мій вибір зовсім не співпадає з вибором людей. Скажете вони праві? Можливо... У мене чомусь завжди мій вибір не співпадає з результатами виборів. Хтось би сказав, що я такий не розумний. Я відповім - якщо ви такі розумні, то чому ви так живете і в Україні немає порядку і щастя?
    Отож, мій рейтинг для рекомендацій:

    №12 Рисунки на стене 999РВ

    №20 Жадібне королівство 999У

    №17 «Большое приключение маленькой девочки» 989Р

    №18 «Нарисую акварелью» 889РВ

    №19 ІНШОПЛАНЕТНИЙ СКАРБ 889УВ

    №27 Пригоди мишенятка Емілі 889У
    .....

    №43 Свято Першого Листочка, або неймовірні пригоди сестричок-ельфів (казка) 766УВ

    Оцінка техніка (1)-літературність (2) - смислове (3)- мова (4) - Імена героїв (5)
    Максимальний бал - 9
    У / Р - українська / російська
    В - вітчизняні імена, без букви - іноземні.
    Дуже мало гароїв мають слав'янські імена, що якось не дає почуття такого патріотизму.
    Шість творів відсутні.
    Моє оповіданні "Суддя" трохи зроблено емоційно, але хотів показати яким має бути суддя - людським (має співчуття до кожної особи в справах), чесним (не бере гривню даром), без шкідливих звичок (руки вільні - то значило, що він вже не крутить цигарки, бо покинув курити) і т.д.
    До речі, прочитаний суддєю твір в моєму оповіданні - №12.

    З повагою, Коммунарец.
     
    Останнє редагування: 25 бер 2017
  3. pangena

    pangena Member

    Дякую! Переможців конкурсу буде обирати жюрі. А голосування читачів - це своєрідний приз читацьких симпатій. Якщо ви від читання деяких творів отримали задоволення це вже добре.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @pangena, я задоволений усіма творами, навіть про кохання однієї дівчини до іншої. Кожному своє.
    Цікаво, як-то жюрі вирішить. Повідомте, будь-ласка, коли щось стане ясно.
    Мавр сказав своє слово...
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Чим далі, тим більше насторожує рівень Ваших вимог до дитячих творів, тим паче, що Ваші власні тим вимогам не відповідають.
    Ті людські якості, які Ви хотіли показати в експромті "Суддя", Ви не змогли передати. Мабуть через те, що погано знаєтесь на людській психології. Та якщо узяти до уваги схильність до самомилування, то це усе пояснює.
    Ваш суддя - палій. І хоч він не тримає в руках цигарок, ця звичка не відпускає його думок. До переліку шкідливих звичок входить багато чого. Та чому не сказано, що він не колупає в носі, наприклад, чи не гризе нігті, не жує тютюн, не нюхає кокаїн, тощо? Тому що їх справді немає і не приходить у голову про те згадувати.
    P.S. я не палю, та в мене руки не бувають порожні, майже ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • ... ... x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вони пишуть оповідання про і для дорослих, тому треба, щоб вони знали, яке воно суворе та не просте. Хоча я оцінив їх за своїм розсудом, та це не зобов'язує їх ні до чого. Сподіваюся, що жюрі вибере переможцем №12 :rock::tongue::tease:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вирішила підійти до питання інакше. Впевнена, що в тому переліку багато гідних текстів, та усі не читатиму, точно. Часу не маю, та й суддею себе не відчуваю :mocking: Тому, почитала найближчіх конкурентів, а ще, попросила доньку сказати свої враження, бо конкус дитячих творів, в решті решт. А коли дитина пише про п'яну матір з ножем та про "прэриваніє", а "не такий вже молодий" дядько над цим ридає - то якась патологія, а не дитяче мистецтво.
    Отже, уривок твору №39 Уривок твору ЧАСОКРАД - не дитячі мовні звороти. Не виключно, що дорослі поредактували гарно. Мала не зацікавилась, бо багато описів і залишається відчуття незадоволенності через неможливість дочитати до кінця.
    №65 Власть Прошлого - російськомовна розповідь про вихід із тіла... хм:dntknw: Закінчення залишає враження, що або забули написати "уривок", або автор втратив натхнення раніше ніж закінчив писати.
    №43 Свято Першого Листочка, або неймовірні пригоди сестричок-ельфів - фантазійна казка із досить дитячою тематикою. Трохи затягнуто, що вказує на непрофесійність автору і це нормально для підлітка. Мала сказала - нормально. Все було зрозуміло.
    №33 МЕСТО МОЕЙ МЕЧТЫ - знову купа негативу. Звідки це у дитини?
    Отже, із 4-х лідерів, моїй дитині, Свято першого листочка більш інших сподобалось.
     
    Останнє редагування: 25 бер 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. pangena

    pangena Member

    Приємно чути, що дитині було зрозуміло. Я також читав декілька творів і цілком погоджуюсь з вашими словами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Latana Royal
    Раз пішла така п'янка, напишу про №43.
    Нагадує анекдот про Петьку і Фурманова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та у Вас і дітей немає?! :)
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    На дитячих вокальних конкурсах, коли дитина виходить з надто дорослим репертуаром, або намагається копіювати дорослий стиль виконання, жюрі знижує за те бали.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я гадав, що розповіді про жіночу логіку тільки для анекдотів вигадують :pardon:
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А коли дорослі під дітей косять - то їх рейтинг росте, ще й гроші заробляють.:punish:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Логіка проста: коли виховуєте дитину, то вчитеся розуміти особливості розвитку людини на різних вікових етапах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, то коли як складеться... іноді й в богадільню потрапляють :)))
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене взагалі не було проблем з дитиною.
    1) Соски той сам позбувся в 15 місяців, після того, як набридло дивитися на потуги дружини забрати у нього соску і не вигадав щось, що все обійшлось без крику - за 3 хвилини, але із зацепінінням всіх жінок.
    2) У мене пив молоко у жінки - ні
    3) з 4-х років не вживає брудних слів
    4) самий розумний був в школі
    5) В дітсадку прижився відразу, а коли сказав як я це зробив... далі не буду.
    ...
    101)
     
    Останнє редагування: 25 бер 2017
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А в 10 почав писати твори і відразу як дорослий :)))
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Latana Royal дякую за спілкування, але я випаровуюся до оголошення результатів конкурсу :give_rose:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. prius

    prius Well-Known Member

    І не дай Боже виросте такою ж занудою як тато
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Нехай щастить. Сподіваюсь не надто Вас образила відвертістю та підтрунюванням? Я не зі зла. :)
    Та якщо вільний час обтяжуватиме - заходьте ще. Намагатимусь бути чемною :)))
     
а де твій аватар? :)