Прошу підтримати юну українську письменницю

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем pangena, 23 бер 2017.

  1. pangena

    pangena Member

    Друзі, підтримаймо маленьку україночку Софійку, яка пише свої казочки українською мовою!
    Щойно з великим задоволенням прочитав її казочку, яка бере участь у літературному конкурсі. Зачарований її талантом.
    Будь ласка, прочитайте та проголосуйте за казочк, яку написала Софійка!
    №43 Свято Першого Листочка, або неймовірні пригоди сестричок-ельфів (казка) | Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. iso

    iso Well-Known Member

    А щось більше про Софійку можна?
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хотілося б щось написати у відповідь, але поки не прочитаю всі 73 твори конкурсу "ФантФест-2017" ні за кого не буду голосувати. Я би образився, якби мої батьки бігали по сайтах і просили за мене голосувати.
     
  4. pangena

    pangena Member

    Дівчина з Києва, 13 років. За умовами конкурсу, на сайті голосування проходить анонімно. Після закінчення голосування, здається 5-го квітня, вся інформація буде загальнодоступною.
     
  5. pangena

    pangena Member

    Я також за о'бєктивність. Маєте бажання і час прочитати всі твори - прошу читайте. А ображатися на кого збираєтесь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мене оминула доля ображатися на своїх батьків, бо вони не просили нікого за мене. Вони навіть не знали іноді, що я перемагав, бо працювали щоб нас вдягнути і прокормити, але раділи за мене, коли я їм розказував. Тому ви не правильно прочитали мій пост і добре, що хоч не полізли битися.
     
  7. pangena

    pangena Member

    А навіщо битися? Я добре знайомий і з дівчинкою і з її батьками і можу вас запевнити, вона навіть не думає ображатися на своїх батьків - навпаки, цінує їх допомогу та турботу. Нічого тут образливого немає. Отже за них я спокійний.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А я знаю... В нові часи можуть і добряче побити за пораду. Пам'ятаєте, як у Львові бувало - а то ж культурний центр України! Що вже говорити про інші міста? Отже добре те, що добре закінчується і нехай спокій і любов живе у нашіх серцях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Як на мене - то скоріше недолік, що батьки не знаходять часу на виховання дітей і не знають що робе і чим живе дитина.
    А підтримка дитини, доки росте і вчиться - то природою закладено, навіть у тварин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. pangena

    pangena Member

    Золоті слова!
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @pangena, а скільки триватиме голосування?
    Мені просто цікаво, чи впорається пан @Коммунарец із перечитуванням...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. pangena

    pangena Member

    Мені також це цікаво, хоча, у принципі, такий намір заслуговує на повагу. Я особисто перечитав декілька перших творів. Голосування, здається, буде тривати до 5-го квітня.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якби я був дуже зайнятий, то може не встиг би, але я вільна людина і часу у мене вдосталь. Прочитав сім творів - і дуже вражений юнацькими вимислами і фантазією. Особливо №59 "Про силу народну"... Вражений - не то слово. Прочитаю всі, а от потім треба подумати, хто кращій. Десь в суботу скажу своє бачення. Та майже всі твори українською мовою і всі молоді письменники - бо може для когось це було якоюсь форою, не знаю. Просто тільки що робив "сирці" на кухні і переводив фоткі на комп, для цього форуму (по ТВ показували - типу "американський тренд фастфуда")).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я вже не такий молодий, щоб з вами сперичатися, але серед нас не було наркоманів і сексуально стурбованих підростків... хоча над нами і не билися батьки, як квочки над курчатами.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    29 російською і 45 українською.
    То добре, що маєте час. А я, тоді, почитаю вибірково, за Вашою рекомендацією, бо в мене часу обмаль.
    Р.S. якби не @pangena, то Ви б нічого із того не прочитали і не дізналися.
    То, коли Вам там всі учасники однакові, то хоча б не створюйте конкуренцію протеже @pangena ;)
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви свій вік приховали в профілі, тому я не знаю на скільки Ви немолодий.
    У теперішніх дітей мозок жвавіший. Важливу в тому роль відіграє те, що нинішніх дітей, у більшості випадків, не зтягують у пелюшки. Раніше то було прийнято через помилкові знання, або злочинні рекомендації. І тримали мамки по півроку дитя в "кайданах", пригальмовуючи і розвиток разом з рухами.
    Теперішні більше інформації здатні обробляти, ніж діти років 50 тому, менш наївні, більш зацікавлені, у них більше можливостей, більше інформації, більше спокус, тому треба скеровувати той інтерес, щоб гідний результат вийшов.

    Хоча, покидьків вистачало в усі часи :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "Контора пишет" )
    Сподіваюся, що вам мій вибір творів буде по душі. Хоча я пропонував декому те, що мені подобається, а вони нічого не розуміли...
    Що має статися - то стане, незалежно від pangena. Читали мого "Чорного кота"? Над усім вже поставлена крапка і нема чого кричати "Зачекай!"
    Для мене учасники не те що однакові, як рівні.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "Я молод телом, стар душой..." Роки не грають тієї ролі у спілкуванні, як душевний стан людини.
    Так, діти індіго... Більш успішні... більш жорстокі... Всі хочуть зробити кар'єру, мати машину. Ніхто не каже: хочу бути гідним в очах Господа нашого.
    Інформацію обробляють, але що з нею робити - не знають. В тестах не даються рішення. Коли я поступав, то перший іспит був такий - 12 задач по алгебрі і геометрії за 2 годи. Пам'ятати формули, без калькуляторів і мобтелефонів. Треба було ще вміти списати...
     
  19. pangena

    pangena Member

    Буду вдячний, якщо прочитаєте і "Свято першого листочка". А про детермінізм можна довго говорити...
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ні, не читала. Дайте посилання
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)