Пропоную роботу / шукаю роботу

Тема у розділі 'Робота', створена користувачем Ksyusha, 20 січ 2007.

  1. limsky

    limsky New Member

    Робота для чоловіків 18 -35 років! Міжнародна компанія пропонує стабільну роботу продавцем-консультантом з продажу покриття для підлоги в мережу будівельних маркетів.

    В обов'язки входитиме консультація покупців, підтримання вітрини в чистоті і подача звітності.

    Від Вас: серйозно підходити до виконання своїх обов'язків, вміти презентувати товар і завершувати консультацію продажем, можливість і бажання працювати 4 дні на тиждень: четвер, п'ятниця, субота, неділя.

    Від нас: можливість отримати навчання і досвід в сфері торгівлі, своєчасна виплата заробітної плати (ставка + бонус) від 7000 грн, можливість стати частиною професійної команди і дружнього колективу.

    Для розгляду кандидатури відправляй своє резюме в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 18 чер 2017
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  2. manur

    manur Well-Known Member

    В селі Червона Цицька Пере3,14з**нського району, що на )(уївщині ваш маркет є?
    Бо мене саме там би тото цікавило.
     
  3. Snowy

    Snowy New Member

    Робота для чоловіків в будівельній сфері пропонується робота по кладці цегли та блоків у багатоповерхових будинках. Робота у Києві. Заробітна плата від виробітку. Оплата двічі на місяць. Вартість кладки одного кубу цегли 400 грн. В місяць можливо отримувати від 1700 тисяч. Гуртожиток надається безкоштовно. Бажано мати свій інструмент.
    Для розгляду кандидатури відправляй своє резюме в ПП
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Шо-шо????
    Чи то в монгольських тугриках?
     
    • Смішно Смішно x 3
  5. Alexlug

    Alexlug Member

    Приглашаю на стажировку студентов сельскохозяйственных университетов за границу: zrfa.com.ua

    Хорошая зарплата, новы знакомые, опыт работы по своей профессии, изучения новых языков
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Огірки перебирати в Англії?
     
  7. Snowy

    Snowy New Member

    Просто від 17 тисяч гривень
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Тобто,
    і

    То для Вас одне і те ж???о_О
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    від 17 до 1700 тисяч :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Snowy

    Snowy New Member

    заробітна плата від 17 000 гривень
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Гройсман каже, що людина має думати про про осучаснену пенсію зараз і її розмір залежить від вкладу, а точніше від розміру офіційної зарплатні. Коли написав, що хочу 10 тисяч гривень - всі кажуть, що я ідіот, а офіційні люди кажуть, що я не можу просити більше того, що встановлено вдадою як середня зарплата в регіоні. Я тільки киваю їм головою в знак згоди і роблю ідіотський вираз обличчя.
     
  12. Alise DE

    Alise DE миється в бані

    Гарна ідея це поїхати працювати за кордон, не погані гроші зараз можна заробити в ОАЕ. Рекомендую хорошу компанію яка знаходиться на степана бандери, більш детально можна подивитись на сайті Работа в ОАЭ и Дубаи для украинцев, вакансии в эмиратах для Киева и Украины - Anyway. Там також бачила і інші варіанти країн для поїздки на роботу.
     
  13. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    Я сторонник, чтобы работать недалеко от Украины! Например в Польше. Присмотрел себе интересные вакансии тут bezkordoniv.com.ua . Хочу работать по строительству или ремонтам квартир!
     
  14. NataliKoval

    NataliKoval New Member

    Требуется промоутер для удаленной работы в интернет, кому актуально - пишите
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Esteban

    Esteban New Member

  17. Darya Perez

    Darya Perez Member

    Добрий ранок, для всіх хто шукає роботу, є сайті, на яких можна дивитись відгуки за работодавця, так дуже зручно (Отзывы о Обозреватель на 44.ua)
     
а де твій аватар? :)