Пропоную роботу / шукаю роботу

Тема у розділі 'Робота', створена користувачем Ksyusha, 20 січ 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    є вакансія - прєм'єр міністр України. Зарплата 20 000 грн./міс. Гройсман не підходить, прошу не пропонувати.
     
    • Смішно Смішно x 3
  2. manur

    manur Well-Known Member

    А чайові?
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    За чайові підете під суд.
     
  4. Irishka sun

    Irishka sun Member

    Працювала в салоні краси Нава, що у ТЦ Роксолана, помічником косметолога. Було цікаво навчатися і відвідувати семінари, розуміюче керівництво і привітливий колектив. Багато працювала і була ввічливою з клієнтами та мала гарну заробітну плату, проте швидко "перегоріла", бо важко бути завжди в хорошому настрої
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    І шо?

    Хотілося б уточнити : чи, таки, важко БУТИ завжди в хорошому настрої, чи важко деколи його імітувати?
     
  6. Dankolab

    Dankolab New Member

    Шукаю майстра, який вміє, може і хоче збирати/скручувати корпусні меблі.
    Можлива часткова зайнятість.

    Бажаний досвід доботи в даній галузі.

    Деталі в ПП.
     
  7. Vitalikus

    Vitalikus New Member

    Друзі ні хто не хоче поїхати на роботу в Європу?
     
    Останнє редагування модератором: 13 сер 2016
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Я хочу
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. GingerCosm

    GingerCosm Beauty Consultant ;)

    Не впевнена, чи обрала тему правильно, якщо ні - поправте плз :)

    Шукаю жінку для допомоги по дому. Скоріш за все, допомога буде потребуватися раз на тиждень з домашніми хлопотами.
    Якщо хтось може поділитися контактами або допомогти - будь ласка, відгукніться :))

    Дякую!
     
  10. Kapilviv

    Kapilviv Active Member

    Шукаю людину, яка допоможе у відкритті продмагу та можливо в подальшому обійме посаду товарознавця-обліковця.
    Що потрібно:
    1)Допомогти зібрати та розтавити стелажі, вітрини, холодильники
    2)Виконувати різні поточні завдання (типу підмити, мідмести, підмалювати, підїхати і т.д - "функції завгоспу")
    3)помогти завести базу товарів, підєднати ПК, мережі і т.д
    4) Допомогти в розкладці товару.
    Потрібний хлопчина-студент, який не цурається жодної роботи і вміє її робити. Думаю на термін до одного місяця, а далі буде видно. Графік впринципі вільний - тобто я даю завдання і їх потрібно зробити, можна і з обіду прийти, якщо зранку якісь пари.
    бажано розбиратися в ПК, товарах, мати мізки.
    з/п: договірна. Ви приходите, оглядаєте масштаб роботи і пробуємо зійтися в ціні.
     
    Останнє редагування модератором: 31 січ 2017
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Тупо Тупо x 1
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Цю роботу мають виконувати чотири різних людини,зарплата теж за чотирьох буде?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. prius

    prius Well-Known Member

    @Kapilviv що правда не подобаєтся? Хочете і рибку з'їсти і на путіна сісти?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    і мережі під'єднувати, і підлогу підмітати, і обладнання збирати, й вантажити, й малювати, й товар викладати :crazy:
    і жнець, і кравець, і на дуді гравець і щоб усе це студент вже вмів робити, бо студенту з оплатою легше мізки запудрити :)))
    ото роботодавець хитродупий раціональний :mocking:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    І щоб їсти не просив
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    колись давно, одна така дуже грамотна наймачка, грозно гримала на працівника, в якого робочий день складав 14 годин і перерви відведено не було: "де ти був?"
    І на відповідь "в туалеті" випалювала: "ми тобі не за те платимо, щоб ти до туалета ходив!" :)))
    А Ви - їсти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Я б радив також спробувати шукати через Хедхантер бо там всі вакансії по областям розюиті,наприклад для Кривого Рогу пошук вибивається такий krivoy-rog.hh.ua для Львова - Львівський і т д, в інших схоже та як на мене тут більш зрозуміліше.
     
  17. RomaPukhta

    RomaPukhta New Member

    Доброго дня!

    У Вас є автомобіль не старший 1998 року та є бажання отримувати заробітну плату "Європейського" рівня? Приєднуйтесь до нас!

    GoUBER - компанія, що допомагає водіям почати заробляти з додатком UBER. Ми гарантуємо водіям своєчасну виплату, постійні замовлення, а графік роботи залежиться тільки від Вашого бажання працювати.

    В UBER Ви працюєте виключно самі на себе. Це може бути основною роботою, підробітком, або хорошим і прибутковим хобі.


    Інформація про реєстрацію:

    GoUBER

    P.s. Можливий варіант роботи на наших автомобілях.

    Ми завжди готові відповісти на всі Ваші запитання!

    Гарного Вам дня!
     
  18. Sagitar

    Sagitar New Member

    Доброго дня,
    пропонуємо роботу в Веб студії міста Львів.
    Потрібні такі фахівці в офіс як - копірайтери, сео специалист і коректор.
    Зручний графік роботи, зп для копірайтера і коректора від 5200 грн в 1 місяць, далі вище. У Сео специалиста зп від 15 000 грн, можливо офіційно. За подробицями пишіть в лс
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    О! Я фист хочу бути і першим і другим! Йно не знаю що то є таке і з чим го їсти.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Sagitar

    Sagitar New Member

    В веб-студию требуются переводчики, со знанием латышского и испанского языков.
    Можно работать как удаленно, так и в офисе в городе Львов. отклики пишите, пожалуйста, в личные сообщения.
     
а де твій аватар? :)