пропоную форумну гру

Тема у розділі 'Парламент Форуму', створена користувачем taksist, 26 лис 2013.

?

я

  1. підтримую

    88,9%
  2. не підтримую

    0 голосів
    0,0%
  3. не граюся в таке, стрьомно...

    11,1%
  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я горда відчувати себе частиною такого величного та сильного форуму, який зміг здобути незалежність та зберегти її попри все. Я постараюсь знайти в собі сили, щоб і надалі наш рідний ЛФ міг зберегти атмосферу львівської кав'ярні, де не буде чутно російського мату, нехай з вуст приїжджих чи місцевих обивателів!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    так у вас вже вила на аватарі, правда поки шо перевернуті :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. taksist

    taksist Well-Known Member

    а ви, прошу пана, хто?
    я нетутешній, ще не знаю перед ким два рази ку робити ...

    якщо ви ту головний то прошу окрім дозволу ствердити що ви сприймаєте проєкт серйозно а не як іграшку і все, що буде проголосовано будете приймати до імплементації згідно реглямента і будете жорстко бити ногами всіх, хто спробує проєкт саботувати або дискредитувати.
    натомість даєте дозвіл на конструктивну критику, без образ.
    а ще треба під будівництво цього сарая виділити окремий підфорум в салуні.

    у вас є привілей на правах головного в хаті після прочитання реглямента послати все під три чорти і всіх, хто вже записався пограти.

    ---------- Додано в 17:55 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    то не вила.
    то єгипецька піраміда іспускає луч надєжди...
    начорта? хз...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я не поняв. У нас що монархія? Далой тирана-диктатора! Дайош парламентську республіку!
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну от я й кажу, пишіть реглямент, а якшо він нам не сподобається, то закінчите там в себе в харківській колонії, в сусідній камері з самі знаєте ким :) Якшо наша республіка буде адміно-парламентською, то це одне, а якшо з адміна зроблять англійську королеву, то я на це дивитимусь зовсім по-іншому :)

    А наскільки серйозно це має сприйматися? Ви от в назві теми пишете, що це гра, а тепер пишете, що це все капець як серйозно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. taksist

    taksist Well-Known Member

    недоторканість - це шара.
    про наявність шари треба питатися у того хто її роздає.
    я пропишу в регляменті все що забажаєте якщо начальник шари/адмін на таке погодиться.

    ---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

    це рольова гра.
    той хто в рольовій погано грає свою роль того кандєлябром по голові.
    кому цікаво гратися в несправжнє?

    стосовно англійської королеви.
    згідно реглямента у представника влади /або призначеного адміном або самого адміна/ є право до момента початку голосування заявити що він ветує тему і тема знімається з обговорення.
    це мйже абсолютистська влада.
    чи ви, падон, ще хочете рубильник, що 220 в сраку депутатам вмикає?
    так то геноцид, так ніззя, грінпіс свариться буде...

    отже з вас
    1. обіцянка ставитися серйозно
    2. виділити трошки львівської землі/місця для підфоруму під проєкт
    перший пункт обов'язковий, другий по можливости.

    тоді з мене реглямент.
    можу написати за 2 години а то й раніше .




    і ще дещо.
    народ, таке запитання...
    я як автор правил гри можу бути збоку процесу або всередині.
    як краще мені - записатися в депутати і в першому скликанні всіх в ручному режимі вчити чи сидіти ззовні і давати рекомендації здалеку?
    мені однаково, різниця в тому що в першому варіянті можна відразу на собі все показувати а в другому варіянті на инших.
    якщо все піде то на кожне перше число місяця будемо старий депутатсський корпус розганяти і набирати новий.
    право повторно бальотуватися буде прописане, кількість разів на бальотування необмежене.
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, слухайте, я навіть готова в Салун заради такого заходити:mocking: Єслі шо - мені коса дуже пасує:))) Альбо можу ридати як Богословська на прямому ефірі в Шустера і руки заламувати:yes:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну та серйозно я ставлюся, принаймні поки регламенту не бачив. Може почитаю регламент і буде несерйозно :)

    ну і майте на увазі, що ви пишете скоріше проект регламенту, далі будемо його обговорювати і можливо вносити корективи

    спеціальний підрозділ для гри - без проблем. Але регламент вперьод!
     
  9. taksist

    taksist Well-Known Member

    останнє питання і сідаю писати.
    тут андидат в депутати василько від партії зелених хіпаків питається чи буде недоторканість дял депутатів.
    я як автор правил напишу що завгодно але бажано в межах того. що форум потягне та адмін витерпить.
    то прошу вашу позицію по недоторканости депутатів висвітити щоб я знав що писати в реглямент.

    ---------- Додано в 18:44 ---------- Попередній допис був написаний в 18:27 ----------

    вибачте але якийсь вар'ят покрав всі мікрохвони і виступати депутатам доведеться як в ті часи коли дерева були молодими - хто кого перекричить риком.
    відносно зачісок обмежень немає - якщо ви вдаритеся об стелю чи не будете пригинатися коли через поріг ступатимете то ваші проблєми.
    життя депутатів на час перебування в парляменті не страхується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я проти недоторканості. Хіба що запровадити її для того, щоб потім 20 років боротися за її відміну, ну типу шоб все було як у нас в справжньому парламенті :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Шкода, що недоторканості не буде...
    Знімаю свою кандидатуру. Буду польовим командиром на першому всефорумному Робочому Столі проти фальсифікацій діючої влади...
     
  12. taksist

    taksist Well-Known Member

  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ню ню......
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А я тут при чому?:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    поспішати не будем, йдем почитаєм :)
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    "Поздно, Шура, пить Боржоми, когда печень отвалилась" (С).
    ПРдун - реальний ворог, передбачуваний.
    Противсіх - зовні ніби чистенький, а в голові - глисти.
     
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Якщо по такому принципу, то пропоную Полковника (за його згоди конешно) на роль ЮВТ. Вона в заточенні, і він практично з бані не виходить. Аналогія є?! Є! :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Юлій? :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Юлік!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Йульк.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)