програмування - з чого почати і чи варто?

Тема у розділі 'www', створена користувачем programer, 18 січ 2011.

  1. antonike

    antonike New Member

    ви мабуть хороший прогнозист, на тоталізаторі пробували себе? мене цікавить які мови переспективні на сьогоднішній день?
     
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    на серчі треба такі питання задавати
     
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ага.... Чото обидва рази коли я міняв роботу всі в мені бачили можливості для росту, а СофтСерв ніразу не помітив :). Обидва рази пробували ціну врізати :). При тому шо інші фірми офери попередніх перебивали.

    Але то не стільки залежить від компанії, як від проектів на які є вакансії і від людей, які безпосередньо приймають. Так шо нічого протів Серву не маю. Видать мені там 2 рази не повезло.

    ---------- Додано в 23:54 ---------- Попередній допис був написаний в 23:52 ----------

    Скала, а за пів року буде шось нове. А ше за пів ше шось нове. Не встигатимете і вивчати.
     
  4. yasam

    yasam Well-Known Member

    тому, що така компанія може собі дозволити перебирати кадрами.

    ---------- Додано в 02:57 ---------- Попередній допис був написаний в 02:55 ----------

    можна орієнтуватись на вічне - С
     
  5. Terror

    Terror Member

    Для початку почитайте тут
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Мова_програмування
    та ще трохи по гугліть...
    1.Виберіть що саме хочете програмувати. Створювати сайти, чи писати програми під віндовс, чи інші операційні системи а може додатки до телевонів, а бо інше..
    2.Почніть читати книги по вибраному напрямі програмування читайте в інтернеті, в мережі багато інформації..
    3.Спробуйте створити першу програму чи то першу веб сторінку... Визначіть чи подобається вам обраний напрям в програмуванні можливо спробуйте інший...
    4.Вдосконалюйте свої знання спілкуйтесь на теми програмування питайте у професіоналів, можливо підіть на платні курси програмістів , вивчайте Англійську мову..
    Успіхів Вам!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Почати можна з безкоштовного курсу "Основи програмування" в навчальному центрі "Логос" кожнен місяць набираємо 2 безкоштовні групи, 20 пільгових місць.

    Також ведемо навчання і по інших мовах програмування.

    Успіхів!
     
  7. Klimenko

    Klimenko New Member

    Якщо повний початківець, то з С++. Дуже багато літератури для початківців, якщо веб-сторінки то почніть з PHP теж доволі багато літератури.
     
  8. Alokim

    Alokim New Member

    Java є найбільш розшукуваних мову програмування . Працює на всіх платформах , і Android стрімко зростає , і вона заснована на Java.
     
  9. FemidaGeoPro

    FemidaGeoPro Member

    Крім самого програмування, повинно бути добре розвинене логічне, просторове мислення. Щоб можна було уяву перенести в код. Як на мене це саме головне. А потім можна вже починати пробувати програмувати що небуть. Можливо я і не правий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Cobimen

    Cobimen Well-Known Member

    В програмістів Java одні з найбільших окладів. Інколи жалкую що не на Java програмую, але зараз важко змінити мову програмування.
     
  11. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    1. Мова це лише інструмент, програмування взагалі нічого спільного з мовою програмування немає. Якщо вам важко змінити мову, тоді швидше за все, ви не розумієте суті програмування. А тоді лише одна дорога: Electrical Engineering and Computer Science | MIT OpenCourseWare | Free Online Course Materials
    2. Не обирайте мову згідно окладу. Якщо ви хороший спеціаліст, підняти собі ЗП дуже навіть просто. Головне питання яке варто собі перед цим задавати: чи відробляю я гроші, які компанія мені платить. Якщо ж ви просто хочете піднімати собі ЗП бо мій колега, який робить менше ніж я - отримує більше - то мабуть не варто цього робити. Також не варто вводити себе в оману фразою: от якщо мені будуть платити більше, то я буду працювати більше. Працює рівно 2-3 місяці.

    А стосовно джави і оцього твердження:
    Java це монстр, який своє відпрацював і в час мікросервісів, коли на ринок вриваються такі речі як AWS Lambda і ще купа всяких плюшок, не довго залишилось жити йому. Я пригадую кінець 90-х коли прогери на Делфі купались в золоті. Весь софт масово писали на делфі, а все тому що аудиторія була. Овер 90% ринку тусувалось під віндою. Нікому і в голову не могло прийти що це може змінитись, або що софт безнадійно застаріє.
    Та нічого, пройшло кілька років і останні вакансії, не на саппорт, я бачив в далекому 2004-му на делфі. Великі корпорації ще гонять джаву по наклонній, тому що купа софту і ком'юніті, та й ринок поки саппортить. Вангувати щось важко, та гадається мені, що років за 5, ми будем бачити дещо іншу картину програмістського світу :)
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хіба програмування не нудна робота?
     
  13. albe

    albe -Do you speak English? -Шо-о-о?!

    Я думаю ні, є більш нудніші роботи, наприклад будівництво, теж треба мати математичні здібності, логіку, але крім того переміщуєш вантажі, дихаєш пилюкою, шум та й треба досконало знати "програмну" мову BrainFuck+, щоб відбивати "хакерські" атаки прораба (який теж досконало знає вище згадану мову) і т.д. Зараз намагаюсь віднайти де щось можна взнати про Sass, Susy... Хто може допомогти?
     
а де твій аватар? :)