програмування - з чого почати і чи варто?

Тема у розділі 'www', створена користувачем programer, 18 січ 2011.

  1. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона



    ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------



    Мне кажется вы говорите о разных вещах совершенно. В штатах программистов выпускают колледжи, не университеты, тупо кодить алгоритмы ведра мозгов не надо. И индусам в Микрософте думать особо тоже не надо - им задачу другие люди поставят. Обычная работа требующая довольно ограниченного объёма знаний.
     
  2. sani

    sani Well-Known Member

    ну якщо взяти до уваги що вийшов HTML 5, то наврятчи актуальна
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    borkhes,
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Коли він вийшов? Він тільки роки через два вийде. HTML в принципі від версій не дуже залежить у вивченні. Якщо освоїте молодшу версію то зі старшою легше буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    а якшо згадати про ie6 то HTML5 буде актуальний в 2050 році:cry:
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :haha: Шо в вас за ідея фікс з тим ie6? Перший раз таку людину бачу.
     
  7. Serhiy

    Serhiy Well-Known Member

    Якщо все таки вирішили почати із верстки:
    2 курси на сайті інтуіт:
    http://www.intuit.ru/department/internet/htmlintro/1/
    http://www.intuit.ru/department/internet/htmlbasics/1/
    в кожному курсі кілька лекцій. зверху є список цифер. кожна цифра відповідає лекції.

    тут самоучитель і довідник по штмл
    http://htmlbook.ru/samhtml
    http://htmlbook.ru/html

    а тут по цсс
    http://htmlbook.ru/samcss
    http://htmlbook.ru/css

    Обирайте, де зручніше інтуіт чи штмл бук і пройдіть ті лекції. Але я б радив зразу вчити мову програмування. Я сам працюю C# розробником і знаю, що у Львові вони дуже необхідні. Якщо буде бажання вчити саме цю мову, я допоможу із літературою і порадами.

    До речі, я вивчив програмування самостійно за пів року. Через 6 місяців наполегливої самоосвіти я влаштувався на першу фірму із зарплатою біля $350.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Markodius

    Markodius Well-Known Member

    Не знав де відписати, вирішив тут...Хто може порадити літературу по С++, книжок безліч, а нормальних мало...Може хтось знайшов якийсь чудовий варіант і може порадити?
     
  9. syavych

    syavych копач

    Страуструпа ше ніхто не відміняв :) Думаю ніхто не розповість про плюси краще автора цієї мови...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    просто верстав один сайт і довелось тричі переписувати весь код через вище згаданий браузер
    через це і така нелюбов до нього

    то киньте посилання на літературу я давно хотів зайтясь вивченням програмування та все ніяк не наважусь
     
  11. Serhiy

    Serhiy Well-Known Member

    Це те по чому я вчився і всім рекомендую:

    1. По мові і платформі:
    Pro C# 2010 and the .NET 4 Platform by Andrew Troelsen.
    Або
    CLR via C# third edition by Jeffrey Richter це трошки важча, але охоплює матеріал більше детально.
    Я вчив по Троелсену.

    2. В попередніх книгах слабенько охоплюється робота з базою даних та мова SQL, тому раджу також прочитати
    Programming Microsoft® ADO.NET 4 by David Sceppa.
    Це книга складніша в плані читання, мені вона була більш схожа на довідник. Відповідно я її і читав так. Просто передивлявся, запам'ятовував основи, що там є. Потім коли на практиці працював, то постійно дивився в книгу. З часом запам'ятав. Це я просто пишу, щоб ви не лякалися, як складно буде ;)

    3. Ну і останнє. Це щоб програмувать під веб:
    Pro ASP.NET 4 in C# 2010 by Matthew MacDonald & Adam Freeman.
    Або
    Programming Microsoft ASP.NET 4.0 by Dino Esposito
    Я вчив по першій.

    Книги, я б рекомендував, читати у паперовому вигляді, чи із кіндела. З компа, ніби, важче. От тіки купити такі книги у Львові доволі важко. В Харкові із цим легше було ) Взагалі, єдиний такий маг, що я знайшов у Львові це Гіада

    Я думаю, цих знань буде достатньо, щоб знайти роботу. Книжки здорові, інфи багато. Я коли читав намагався вловити головне, а нюанси запам'ятовуються на практиці. Раджу вам так само. Будуть питання - пишіть в ПП.
     
    Останнє редагування: 11 чер 2011
    • Подобається Подобається x 1
  12. DooM

    DooM two steps behind

    Чи є в когось непотрібні наразі книжки по PHP, SQL, QA та тестуванню?
    З радістю візьму почитати або придбаю.
    Читати з монітору вже набридло :).
     
  13. postullat

    postullat New Member

    Думаю якщо починаєте з нуля то найкращим буде використати уроки з академї ШАГ (С/С++). Там добре є те що після кожного уроку йде завдання.

    На рахунок з чого почати вивчення програмування і що треба щоб попасти на ІТ фірму.

    1. Знання англійської на середньому рівні (intermediate)
    2. Знання Обєктно орієнтованого підходу (ООП) в поєднанні з Java або C#... або ще якоюсь обєктно орієнтованою мовою.

    З чого почати?
    Починайте або з уроків шагу по С/С++ або з Паскаля (Глинський). Після того як освоїте одну з тих мов починайте читати ООП і переходьте на обєктно орієнтовану мову.

    Уроки шагу пошукайте в неті. Політеховські лабораторні по С (Сі) є тут --> http://гуугля.ua
     
  14. fimor

    fimor Member

    :nea:провірено, маю і технічну і англійську...приходиш тобі включають комп і відповідаєш на питання по програмуванню, типу що таке наслідування, як ви це розумієте, наведіть приклад, без знань програмування там нема шо робити....це навіть не тести, а перевірка ваших знань з програмування...це курси скорше для двійочників програмістів з політеху, яким надають останній шанс стати програмером.

    ....головне перехід плавний)...вчити треба ту мову, на яку є попит на ринку праці, і головне яку можна вивчити в короткі терміни, тобто напрацювати на резюме, яке можна показати працедавцю.

    ....як хочете побавитись тоді та, якщо хочете на хліб цим заробляти - раджу забути. Навчити дорослу людину малювати, а ше потім конкурувати на ринку праці з випускниками художніх академій і училищ?:nea:..

    :nea:Безперспективно. ЗД макс вивчити нескладно...по Львову в рік може 1-2 вакансії появляються, малювання в 3Дмаксі не відноситься до ІТ-шних спеціальностей, відповідно і зарплата невисока, плюс по Львову сотні випусників ШАГу з куди кращими знаннями без роботи сидять.

    Раджу:якщо з нуля, то рухатись в напрямку HTML..за 2 місяці вивчити можна...робота по тому у Львові є, на 2500 ставку знайти не важко. Паралельно дуже активно дивитись в бік SEO, робота є - фахівців нема, ...а далі вже або asp.net або php, але то вже як правильно людина в дописі казала - по шарашкіних канторах починати.

    P.S. І я Вас прошу не читайте ніяких книжок при вивченні програмування!!...бо процес розтянеться на роки..тільки відео-курси з нету ну і Гугля поможе. Успіхів.
     
  15. jFobos

    jFobos J-Fobos

    HTML не є мовою програмування, це лиш форматування тексту... А після відеокурсів в голові мало що залишиться...
     
  16. ovod

    ovod Well-Known Member

    а мені якраз подобаються зразу видно де що тре натиснути... набагато менше часу тратиться ніж на читанину))))
    вже коли тре технічні нюанси тоді так....
     
  17. fimor

    fimor Member

    ні не є, я й не казав, що то мова програмуванння,..а для початку це нормальна практика і заробіток, плюс база для подальшого вивчення веб програмування.
    залишається, відсіюється весь непотріб з книжки, дається ядро, людина бачить весь процес від початку до кінція, а книжка-це довідник для людини з досвідом ( а від відеокурсу незалишиться в голові лище в випадку, якщо його прогнати від початку до кінця за пару годин, не закріпляючи кожен урок на практиці).
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. jFobos

    jFobos J-Fobos

    В цьому плані абсолютно згідний, на всі сто.
     
  19. www

    www Well-Known Member

    Ото шо Ви кажете- флеш-дізайнер чи як, то де ті відеокурси знайти? хочу робити легенькі оформлення вебсайтів (просто для себе, як хоббі) і вчитись десь півроку-рік, не більше?
     
  20. fimor

    fimor Member

    _http://rutracker.org
     
а де твій аватар? :)