програмування - з чого почати і чи варто?

Тема у розділі 'www', створена користувачем programer, 18 січ 2011.

  1. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Зараз на Софт Серві набирають на безкоштовні курси... там конкурс в 2 етапи: технічна і англійська....
    Моя невеличка педагогічна практика (викладаю мови програмування) показує, що тільки коли ви сядете і будете експерементувати, пробувати, робити помилки і мати при цьому зацікавленість, тільки тоді буде результат...
    Що саме вивчати ви маєте визначити самі, що саме вам буде цікаво... крім того, на одному ви ж не зупинитесь... спочатку спробуйте написати програмки,наприклад, на С++, а потім і під веб...
    Можливо, вас зацікавить дизайн.. це не складно, але досить цікаво... побавтесь в фотошопі... такі спеціалісти також потрібні... 3D Max може...
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. programer

    programer Member

    От на рахунок цих курсів можете щось сказати детальніше, і про цю фірму якщо можна? Але англійської я не знаю взагалі, вчив німецьку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Якщо ви маєте технічну освіту, або є студентом 4-5 курсів, ну або просто є бажаючим, можете пробуватись... там треба надіслати своє резюме... от вам лінк, щоб я нічого не придумувала, там є і вимоги і всі умови
    http://softserve.ua/university/it-academy
     
  4. programer

    programer Member

    Прочитавши всі відповіді я зробив висновок, що почну вивчати для початку HTML ---CSS--а потім буду пробувати PHP. Можна так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    я просто не знаю, яку ви освіту маєте... ви можете вивчати все, що завгодно, все, що вам до вподоби... та краще б було, якби ви мали технічну або математичну освіту... недарма вам тут радили матаналіз, дифрівняння... бо програмісти часто працюють над прикладними задачами, де необхідний математичний підхід, побудова математичної моделі... та і логіку з мисленням це розвиває... а в програмуванні без цього ніяк...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. programer

    programer Member

    у мене якраз і є математична освіта після універу. Але вивчати все що завгодно я не хочу, а тільки те вивчивши яке я зможу десь піти на роботу хоча б на маленьку фірму і з малою зарплатою, лише щоб десь зачепитись, а там я вважаю вже можна буде поповнювати свої знання.
     
  7. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    ну то сам бог велів спробувати відправити резюме на ті курси... може,якраз підівчитесь, а там воно само покаже...

    ---------- Додано в 00:30 ---------- Попередній допис був написаний в 00:26 ----------

    у вас же мали бути якісь комп"ютерні дисципліни... все одно якісь основи в вас закладено... так що все буде гаразд... пробуйте, не бійтесь і успіхів :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. programer

    programer Member

    дякую вам. Попробую, може якраз з того щось получиться.
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Може вам ще вакансію підшукати? Аби не дурно.

    ---------- Додано в 01:29 ---------- Попередній допис був написаний в 01:22 ----------

    Як дизайнер зразу згадав ще одного дизайнера, Артемія Лебедева, і уявив його реакцію на таку заяву. Було б суцільне речення із слів на б...., х... і п.... В мене спочатку сформувалось щось подібне. В нас все і завалено таким "дизайном" через те, що кожен валянок думає що "це не складно, але досить цікаво", і "бавиться фотошопом". Ще перукарку свою туди закличте, і маникюрницю, у вас вийде.
     
  10. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Перепрошую, не треба переходити на особистості і називати мене кожним валянком... горшики ліплять не святі, та й Ви не одразу стали дизайнером, як Ви себе називаєте...
    Хлопець, який після закінчення університету розгублений і невпевнений в собі, просить поради... я не оптимістка, я реалістка.. і можливо сьогодні він сяде вночі і буде БАВИТИСЬ в тому фотошопі, прикрашаючи свою дівчину квітами... і настільки захопиться цим процесом, що за деякий час зможе стати ДИЗАЙНЕРОМ... і не таким самовпевненим і агресивним... бо все приходить з часом і досвідом...
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. proffesor

    proffesor Well-Known Member

    Чувак, моя тобі порада. Зайти на rutracker.org і впиши в пошук PHP, або ще краще PHP Master. Це справді професійний і класний відео курс на російській мові, з нуля. Є ще кілька подібних кунсів, але тобі цього вистачить, щоб отримати основи.

    Щодо Попова, то в нього багато помилок у коді. Про це пишуть на всіх форумах, які присвячені PHP. Бажаю успіхів у вивченні
     
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Не раджу брати РНР як і С++ для вивчення основ.
    РНР це не строготипізована мова і це буде призводити до лишніх помилок в процесі навчання. Крім того РНР це скриптова мова заточена під веб. Це не позволить вам мислити системно. Крім того вам доведеться вчити ХТМЛ і ДжаваСкрипт шоб зробити собі інтерфейс користувача.

    РНР не підходить для навчання протраміста. Для того шоб навчитися робити прості сайти це підходить, але не більше.

    ЗІ. Якшо штось з РНР-пістів захотів кинути в мене каменем - велком. Тільки я знаю про шо говорю бо зробив на РНР не один сайт.
     
    Останнє редагування: 23 січ 2011
    • Подобається Подобається x 2
  13. Huru

    Huru Well-Known Member

    Подивіться як готують студентів на комп. спеціальностях. Спочатку вчать програмування без ООП. Тут краще вибрати С (Паскаль вам для роботи не пригодиться), після освоєння масивів, вказівників, побудови стеків, списків, черг переходьте до ООП. Тут можете вибирати С++/java/C#. Вивчаєте наслідування, поліморфізм, інкапсуляцію і решту концепцій ООП. Після цього освоїти будь-яку нову технологію буде нескладно - 2-3 тижні ;)
    Добре було б трохи розібратись в залізі - тригери, суматори, регістри, булева алгебра (от її точно треба - додавати/віднімати в двійковій системі, знати шо таке доповн. і обернений код). Асемблер теж дуже розвиваюча штука. Якраз він і покаже чи є у Вас алгоритмічне мислення, бо без нього на асемблері нічого не зробиш. Якшо асемблер то не Ваше, то дальше формошльопства і дизайну Ви не зайдете:nea:
    От через таких як Ви всі і поносять на майкрософт, понабирали індусів, які думати не вміють і роблять ОС-і
    Не пишіть про те, в чому не розбираєтесь. В геймдеві без цього не обійтись. Будь-яка робота пов'язана з 3д буде вимагати глибоких мат. знань
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. sselev

    sselev Well-Known Member

    Асемблер класна штука, на початкових етапах він мені навіть більше подобався ніж basic.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. programer

    programer Member

    хтось читав книгу HTML_4.0_V_Podlinnike_(A_Matrosov_M_Chaunin_A_Sergeev)? наскільки вона актуальна на даний час, чи можна по ній вчитись?
     
  16. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    все таки дійсно краще вибирати найбільш перспективніший напрямок
    а зараз на заході очікується бум на додатки до айфонів подібний до того що був у 90-х роках для вебу
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Айфони - то вже минулий хіт, зараз модні айПади ;)
     
  18. syavych

    syavych копач

    для програміста то не критично - платформа та ж :)
     
  19. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    можливо, я в цьому сильно не розбираюсь, та чув про це від знайомих програмістів шо працюють у США
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    То я сказала на основі моїх спостережень від перечитування оголошень роботи для програмістів ;)
    А ще тут в Польщі, наприклад, масово закуповують айПади для держ. установ, тому попит на програмістів росте.
     
а де твій аватар? :)