Професійне фото

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Peris, 17 сер 2007.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ви безкоштовно фотографуєте? ;)
     
  2. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    я буває фотографую, коли випадково з фотокамерою на вулиці когось знайомого зустрічаю
     
  3. Divchynayakmalyna

    Divchynayakmalyna New Member

    добрий фотограф

    Скажіть будь ласка, чи це добрий фотограф. Ось його портфоліо: http://moyapidbirka.com.ua/RayZi/wedding-portfolio-148/gallery,1,1 Мені фото дуже подобається але я не є знавцем у цій темі а невдовзі буду замовляти фотографа на шлюб.
     
  4. Neofelis

    Neofelis New Member

    Доброго вечора! Допоможіть знайти фотографа,що знімав наречених (не по замовленню) 19.07.2014 в Храмі Ольги і Єлизавети о 11:30. Дуже необхідно! Хто має якусь інформацію прошу написати. Дякую. Всім гарного вечора!!!:)
     
  5. Всім привіт. Хотіла написати про не добросовісного фотографа Іванку Лучишин. Познайомилися з нею та її роботами у фейсбуці. Вирішили записатися до неї на студійну фотосесію. На фотосесії ми були в захваті, здавалося що час використали на повну. Почалося все після того як вона почала викладати наші фото без попереднього узгодження у фейсбук. Перший раз виклала, попросила написати коментар, ну ок, потім знову виклала, ми попросили щоб стерла оскільки ми не дуже публічна сім'я, на що вона не погодилася, але після дзвінка чоловіка все ж стерла, і тут почалося. Скинула нам фото, переглянувши їх побачили що вони не оброблені фотошопом а просто закинуті у фільтр фотошоп, на деяких фото в дитинки очі майже заплющені як у п'яного, ми заплатили за студію але на більшій половині фото на задньому плані видно або двері або карказ від плакату + на деяких фото чітко видно що по шву тріснуло плаття, ми вирішили не портити собі настрій і не вказувати на недоліки, тим більше що після першого перегляду ми ще були під враженнями, це вже після другого перегляду побачили купу недоліків. Скинула фото під вечір, на наступний день зранку я згадала що немає фото яких я просила і наголошувала на тому, що дуже хочу цих фото і щоб мене так сфотографували на фотосесії, а мені скинули фото де крупним планом видно дирку на платті яке тріснуло по шву. Написала їй а вона відписала що вона їх стерла, відношення хамське, немає ніякої відповідальності за свою роботу. Таке враження що спеціально нормальних фоток не дала а покидала що попало. В себе на сторінці скидає оброблені і гарні фото, а в приват які попало. Якщо не дати людині зробити собі самореклами то поступає не по-людськи. Головне взяти гроші а не задовільнити прохання клієнта. Залишився не приємний осадок та спорчений настрій!
     
а де твій аватар? :)