Продам особняк в смт Брюховичі

Discussion in 'Нерухомість та будівництво' started by nadegdaa, Aug 18, 2015.

  1. nadegdaa

    nadegdaa New Member

    Особняк 435 кв.м. знаходиться в смт Брюховичі, в сосновому лісі, 95% готовності, більше фотографій можу скинути на пошту,всі деталі за телефоном. Велика альтанка, 4 поверхи, сауна, сигналізація, гаражна одну машину,зроблений для себе. 5 спалень, кабінет, вітальня-їдальня з каміном, 4 с/у.
    Умісний торг. 350 000 $
     

    Attached Files:

    • 1.jpeg
      1.jpeg
      File size:
      234.7 KB
      Views:
      25
    • 2.jpeg
      2.jpeg
      File size:
      287.6 KB
      Views:
      26
    • 3.jpeg
      3.jpeg
      File size:
      231.4 KB
      Views:
      25
    • 4.jpeg
      4.jpeg
      File size:
      202.2 KB
      Views:
      25
    • 5.jpeg
      5.jpeg
      File size:
      182.2 KB
      Views:
      25
    • 6.jpeg
      6.jpeg
      File size:
      195.3 KB
      Views:
      26
    • 7.jpeg
      7.jpeg
      File size:
      295.1 KB
      Views:
      24
    • 8.jpeg
      8.jpeg
      File size:
      159.8 KB
      Views:
      24
    • 9.jpeg
      9.jpeg
      File size:
      121.7 KB
      Views:
      26
    • 10.jpeg
      10.jpeg
      File size:
      379.6 KB
      Views:
      26
    Last edited by a moderator: Aug 18, 2015
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Ви - машина???????о_Оо_Оо_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vasyok

    Vasyok Active Member

    Для чого ванна у кухні?о_Оо_Оо_О
    4 поверхи? Розділіть на кілька квартир і продавайте окремо:crazy:
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    цікаво де пан заробив на побудову такого вулика...
    то ж треба мати якийсь завод або бути власником банку..
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Staff Member

    Це, мабуть, не зовсім кухня.

    Підозрюю, що ванна для пса.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Staff Member

    В ванній купають свиню перед тим як приготувати і подати на стіл
     
а де твій аватар? :)