Продам дитячі книги, книги для дітей

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Karharodon, 4 лис 2018.

  1. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Продам книгу для дітей «Пригоди барона Мюнхгаузена»

    [​IMG]

    В основу фантастичних "Пригод барона Мюнхаузена" покладено оповідання справжнього барона Мюнхаузена,який жив у XVIII столітті в Німеччині. Він був військовим,якийсь час служив у Росії і воював з турками. Повернувшись до свого маєтку в Німеччині, Мюнхаузен незабаром уславився там як дотепний оповідач,вигадник найнеймовірніших пригод.
    Невідомо, чи він сам записав свої розповіді, чи зробив це хтось інший, але 1781 року деякі з них було надруковано. 1785 року німецький письменник Е.Распе опрацював ці оповідання і видав їх. Згодом до них додали фантастичні оповідання інших письменників, але автором книжки вважається Е.Распе. У цьому творі відбилися характерні риси німецьких баронів і поміщиків:невігластво, самовпевненість, пиха і хвалькуватість. Коли книжка стала відома, іменем Мюнхаузена стали називати людей, що люблять вихвалятися й приписують собі всякі неймовіні подвиги.

    Ціна 50 грн.

    Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.

    Тел. 0666510625
     
  2. Karharodon

    Karharodon Active Member

    «Пригоди Піноккіо» Карло Коллоді (книга для дітей українською мовою)

    [​IMG]

    "Пригоди Піноккіо" - повість-казка відомого італійського письменника Карло Коллоді (1826 - 1890) про веселі, а часом і прикрі , однак щоразу повчальні пригоди дерев'яного хлопчика.

    [​IMG]

    Ціна 50 грн.

    Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.

    Тел. 0666510625
     
  3. Karharodon

    Karharodon Active Member

    "Читаночка" Платон Воронько (книга для дітей, вірші українською мовою)
    [​IMG]
    Вірші Платона Воронька (1913-1988) стали улюбленими для багатьох поколінь українських читачів. Поет весело і дотепно розповідає про дитячі пригоди, про кумедні витівки звірят, лагідно навчає малят бути чемними і добрими, працьовитими і турботливими, плекає в дитячих серцях любов до рідного краю.
    Тел. 0666510625 Ціна 60 грн.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. Karharodon

    Karharodon Active Member

    М.Слабошпицький «Я дитина України» (Читанка для дітей та дорослих)

    [​IMG]

    Продам книгу М.Слабошпицького «Я дитина України» (Читанка для дітей та дорослих). Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.

    Тел. 0666510625 Ціна 30 грн.

    [​IMG]
     
  5. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для дітей «Я росту» (Дитячі книги, книги для дітей)

    [​IMG]

    Вірші для дітей В. Стрекаля. Літературно-художнє видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Тел. 0666510625 Ціна 35 грн.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для дітей «Осляча шкура» (дитяча книга, книга для дітей)

    [​IMG]

    Казка для дітей Шарля Перро.
    Ціна 35 грн.

    Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.

    Тел. 0666510625
     
  7. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для детей «Приключения Санта Клаусёнка» (детская книга)

    [​IMG]

    Книга для дітей «Приключения Санта Клаусёнка». Дитяча повість. Літературно-художнє видання для дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Ціна 40 грн.

    Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.

    Тел. 0666510625

    [​IMG]
     
  8. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для дітей «Чим хата багата» (Дитячі книги, книги для дітей)

    [​IMG]

    Книга оповідань для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Літературно-художнє видання. Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.

    Ціна 30 грн.

    Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга «Європа» (Дитячі книги, книги для дітей)

    [​IMG]

    Автори: В.Степаненко
    Серія: Міфи і легенди Греції.Літературно-художнє видання, для молодшого шкільного віку.
    Продам інші дитячі книги, дивіться мої оголошення. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.

    Ціна 40 грн.

    Тел. 0666510625
     
  10. Karharodon

    Karharodon Active Member

    «Кішка, що гуляла сама по собі» (Дитячі книги, книги для дітей)

    [​IMG]

    Казка. Літературно-художнє видання. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
    Завжди,завжди й завжди свійські тварини живуть разом із людиною.Але тількі кішка ,яка ходить,де їй заманеться,пам'ятає далекі часи,коли всі були ще дикими, навіть люди....
    А видатний англійський письменник Джозеф Редьярд Кіплінг склав про це казку, почувши від свого домашнього улюбленця-сіамського кота-цю правдиву історію про "Кішку ,що гуляла сама по собі."
    Можу переслати Новою поштою, Укрпоштою. Ціна 40 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для дітей "Дивовижна подорож до країни Канцелярії" дитяча книга

    [​IMG]

    Детективна пригода для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
    Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 40 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для детей «Тайна летающей тарелки» (детская книга)

    [​IMG]

    Книга «Тайна летающей тарелки». Казка (рос.мовою). Літературно-художнє видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 40 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга «Індійські народні казки», переклад із хінді С.Наливайка.

    Літературно-художнє видання. Для дітей молодшого шкільного віку. Формат: 84х108/16, сторінок 152. Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.
    Ціна 45 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для дітей "У сяйві ангельського лету" (дитяча книга)

    [​IMG]

    Ця збірка чудового дитячого поета Віталія Близнюка познайомить дітлахів з українськими релігійними святами, а чудові малюнки Олесі Варкач стануть приємним подарунком для всіх шанувальників вишуканої книжкової ілюстрації.
    Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги для дітей. Ціна 65 грн. Тел. 0666510625


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для дітей «Їжачок-мандрівничок» (Дитячі книги, книги для дітей)

    [​IMG]

    Казка для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
    Літературно-художнє видання. Продам дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.
    Ціна 40 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для детей «Британские сказки» (Дитячі книги, книги для дітей)

    Є УКРАЇНСЬКОЮ І РОСІЙСЬКОЮ МОВАМИ!

    [​IMG]

    Казки. Літературно-художнє видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
    Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги.
    Ціна 40 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга «Олімп» (Дитячі книги, книги для дітей)

    [​IMG]

    Автор В.Степаненко
    Міфи і легенди Греції. Літературно-художнє видання для молодшого шкільного віку. Продам дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 40 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для дітей «Незвичайні пригоди Чока, який шукав країну Щастя»

    [​IMG]

    Віршована казка про хлопчика Чока, який шукав країну Щастя. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 40 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  19. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга для детей "Лена, Катя и Мылопуз Бессмертный" (детские книги)

    [​IMG]

    Повість для дітей для молодшого шкільного віку на російській мові.
    Продам інші дитячі книги. Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 40 грн. Тел. 0666510625

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Зоопарк (книга для дітей, вірші про тварин українською мовою)

    Вірші про тварин для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

    Ціна 10 грн. Тел. 0993142895


    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)