Проблемы с авто

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем sofay, 20 жов 2019.

  1. sofay

    sofay миється в бані

    У меня вопрос к опытным автомобилистам, нужно знать где выгоднее всего покупать оригинальные запчасти, по адекватным ценам? К слову, мне прилось покупать несколько рабочих автомобилей с пробегом для своей фирм, но к сожалению, практически сразу сними начались проблемы, так что нужно знать что и где покупать?
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Їхав кацап Карпатами та й поламавсі

    Питаєсі вуйка:
    - Гдє здесь можно купіть орігінальниє запчасті, по адекватним цєнам?

    Вуйко:
    - Тамка-во за селом є прикрий правий поворот, а з лівого боку провалля. То там в долині знайдеш які хочеш запчасті і то задаром
     
  3. Lepss

    Lepss миється в бані

    Всім привіт, у мене таке питання, їду десь на 2 тижні в Київ по роботі, так сказати город майже не знаю, але питання трохи в іншому, де можна орендувати авто, бо без машини зовсім не зможу пересуватись по городу. У мене майже 2-3 тренінги в день і в різних кінцях міста, хтось може щось порекомендувати?
     
  4. Lepss

    Lepss миється в бані

    Велике вам спасибі, раніше ніколи не брав авто в оренду, тому як то кажуть все буває в перший раз. Подивися по цінах досить нормальні, ще раз вам дякую за пораду, навіть вже вибрав собі потрібне авто.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. averkinairina

    averkinairina New Member

  6. Oleksaolee

    Oleksaolee New Member

    Оригінальні запчастини для іномарок в інтернет-магазині autoblok. Швидка доставка, демократичні ціни. Користуюся послугами цієї компанії вже не один рік, тому щиро рекомендую.
     
а де твій аватар? :)