Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

  1. shelev

    shelev Well-Known Member

    А можливо просто Вам слід зробити перерву у роботі, і поїхати десь відпочити?
    Часами такі речі (біль в шиї, грудях) трапляються через постійні втоми та перенавантаження.
     
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Рівна тверда поверхня щодня хоча б по півгодини. Лежачи на рівній твердій поверхні, максимально розслабитись починаючи від пальців рук та ніг і закінчуючи ділянкою голови та обличчя. В цьому положенні зосередити увагу на проблематичній ділянці і ще більше розслабивши її попробувати поставити її в таке положення, щоб не відчувалась біль, легко потянути донизу за рахунок ніг і знову розслабитись на 15-20 хв., максимально розслабляючи проблематичну ділянку. Ні в якому разі не напружуватись і не робити різких рухів.
    Так робити щоденно до зникнення больових симптомів, а потім можна підключати комплекс загальнорозвиваючих вправ. Протягом всьго часу можна ще втирати мазь живокості та не обмежувати себе в питті. звичайно безалкогольному.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. jurko

    jurko Member

    Згоден,пробував,але все вертаеться через деякий час....ось і сьогодні,вертався додому,від податковоі до Кульпарківськоі ледве доіхав,думав щось станеться:ireful1:,тому завернув Кардіологічний центр,трусило серйозно,зробили ЕКГ,ЄХО...все норм.,легенька тахікардія,трошки заспокоівся тиск був вже 150х90,уявляю який був в машині,без всяких таблеток заіхав додому....тиск 120х80...будь мудрий...:dntknw:((...нервова система серйозна штука-перевірено))...Дякую всім за відповіді !!!

    ---------- Додано в 01:39 ---------- Попередній допис був написаний в 01:32 ----------

    був в невропатолога:facepalm:...каже нічого не треба,тільки антидеприсанти:blush:,тобто всі проблеми від спазмів м,язів,постійного нервового напруження...щось мало мені вже в це віриться,особливо після 2х років прогулянок по невропатологам... З алкоголем:drinks: не дружу вже років 12,навіть пива не вживаю,може в цьому проблема?))):yahoo:...Дякую за пораду)

    ---------- Додано в 01:47 ---------- Попередній допис був написаний в 01:39 ----------

    Дякую,зв"яжуся з Вами по телефоні,обов"язково !!!..Тільки трошки вийду з цього стану....в Стрий ще доіхати треба))

    ---------- Додано в 01:52 ---------- Попередній допис був написаний в 01:47 ----------

    Дякую,тепер вже хіба відрами воду черпати,сніг вже хтось повідгортав,або сам розтанув)))...так фізичні вправи мали б пійти на користь,в недалекому майбутньому займусь цим !!!
     
  4. Fragolina

    Fragolina New Member

    з власного досвіду-будь-які мануали,хіропрактики і остеопати без попереднього обстеження(КТ або МРТ) і консультації вертебролога це самогубство!у мене після спортивної травми протрузія диска і три грижі,одна з яких 12мм,вона провокує неймовірний біль в сідниці і оніміння ноги.коли з*явились перші симптоми пішла до першого кращого невропатолога який без знімків поклав мене на кушетку і почав мною крутити як міг,сказав шо мені потрібно зробити курс тих вправлянь,які коштують грошейюя подякувала і поїхала на МРТ,і там вже мені описали картину.Пішла до професора -вертебролога,він подивився і КАТЕГОРИЧНО!! заборонив будь-які втручання до мого хребта,хоча ше років 10 назад практикував вправляння.Навіть масаж робити не можна!тому раджу всім перед тим як довірити своє здоров*я людям які хочуть на вас заробити не пожалійте грошей і зробіть МРТ,тому що жоден рентген не покаже реальну картину.я також лікар,тому чітко розумію чим можуть закінчитись вправляння в таких ситуаціях.зараз стан стабілізували,ношу корсет *домашнього вирбництва* і чекаю тепла щоб почати плавати )
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. jurko

    jurko Member

    Повністю з Вами згоден,тому й звернувся за порадою на цей форум,раптом десь е толковий,відповідальний лікар..... все ж таки люди мають допомагати одне одному,особливо в нашій теперешній "державі",де ми нікому не цікаві,а користуються попитом тільки наші кишені...:dntknw:
     
  6. Fragolina

    Fragolina New Member

    особисто я лікуюсь в Пшика,є батько і син,я була в обох,різниці в лікуванні і підході до людей немає,тільки до старшого попасти дуже важко,а молодший примає людей.хоча крім цього була в багатьох невропатологів і суть лікування була схожою.основне це терпіння,вони мені сказали так-якщо я готова якийсь час терпіти біль і відлежатись пару тижнів в ліжку то операція мене успішно мине,бо від них на операцію йдуть тільки ті хто хочуть миттєвого результату.я терплю!і всім раджу мати витримку,хоча грижі в мене дуже великі-12мм,9мм і 4мм.доречі паралельно спілкувалась з реабілітологом,дуже толковий чоловік,дав мені багато корсних порад на кожен день,і вправи показав,от як тільки біль повністю стихне приймусь за вправи і плавання
     
  7. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Скажіть, вони спеціалізуються на важчих випадках (оперують і т д) чи зі звичайними болями спини теж працюють?
     
  8. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    Ваші симптоми, як ви їх описуєте, чітко вкладаються в картину панічного розладу. Якщо це дійсно так, то правильне лікування (і підтвердження діагнозу) - справа хорошого психіатра, який призначає психотерапію і ліки. Нехай вас не лякає слово психіатр, в усьому цивілізованому світі лікуванням неврозів займаються саме психіатри. Прочитайте книгу Курпатова "Средство от ВСД", особливо зверніть увагу на розділ "паническая атака", краще зрозумієте свій стан і те, чому ЕКГ і ЕхоКГ в нормі, а "страшних" змін в хребті немає, є остеохондроз, як в усіх. Масаж в таких випадках на якийсь (часто короткий) час покращує стан, але не лікує
     
  9. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Fragolina,
    Не пишіть дурниць.
    КТ/МРТ/рентген - хороша і потрібна діагностика. Для початку потрібно проаналізувати проблему, а тоді вже вирішувати що і як далі робити і яка діагностика доцільніша у конкретному випадку.

    - В такому випадку, в першу чергу потрібно співставити знімок із симптомами, так як біль може бути спричинена як грижею, так і зміщеннями/підвивихами хребців. І далі вирішувати що і як робити чи не робити.
    - А МРТ грошей не коштує? :)
    - Також, "крутити, як міг" - це не діло.

    Якщо КАТЕГОРИЧНО нічого не можна робити, то що вам тоді порадили, як вирішити проблему?

    Все залежить від того, ЩО потрібно побачити. Якщо є підозра на міжхребцеву грижу - тоді МРТ; якщо проблема у підвивиху/зміщенні хребців - тоді рентген. Тут не в грошах справа.

    Ви спеціаліст у даній сфері?

    ---------- Додано в 22:13 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

    Просто цікаво, як саме ви "лікуєтесь" якщо раніше ви написали що вам категорично заборонили будь-яке втручання до хребта?

    Що тут ще можна додати - лежіть і терпіть...

    4мм в більшості випадків не дає больових симптомів.

    Якщо хребці на місці, тоді вправи і плавання допоможуть, якщо ні - тоді ще більше собі нашкодите.

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:13 ----------

    Панічні розлади - це вже наслідки того, що людина не знає що робити і куди подітись. Логічно вирішити основну причину проблеми, а не її наслідки, чи не так?

    Почитайте статтю про головні болі, в якій в кінці я писав і про ВСД:
    Зміщення хребців це не страшна проблема. Вона настільки просто вирішується, що діагнози типу "остеохондроз" магічно зникають :)
     
  10. Fragolina

    Fragolina New Member

    я не невропатолог,я стоматолог,але фізіологію знаю чудово так само як і анатомію.лікування полягає в знятті запалення і набряку жовтої зв*язки хребта,оскільки біль протизапальними не знімався вони призначили те що випробуване роками-це корсет і ефект від цього суттєвий,тому що я вільно ходжу на роботу без болю.звичайно що це не є вирішенням проблеми,але попереджає загострення і дає час для того шоб желисте тіло просто дегідратувалось.болі дає не маленька грижа а та яка має 12 мм,вона пішла в ліво і там же перетискає корінець,тому турбує ліва сторона виключно.про вивихи хребців-у мене лістез S4 4мм.і я не даю порад відносно лікування нікому,а попереджаю про те що мануальна терапія без попереднього обстеження і діагнозу це невиправданий ризик.тому шо перший доктор до якого я прийшла без жодного реттгену хотів мені щось там вправляти.добре що я не піддаюсь на такі *розводи*.я не відкидаю мануальну терапію як таку.є вертебрологи які беруться вправляти грижі до 6мм в розмірібв моїй ситуації того ніхто в при розумі не став би робити.наскільки я розумію ви з Пшиками прямі конкуренти,скажу так я їм довіряю і маю приклади людей які від них вийшли здоровими.Ви пишете шо вивихи і зміщення хребців це не проблема.а чи стали б Ви вправляти хребці людині з такими грижами?
     
  11. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Або ви призабули анатомію, або вам щось не то розказали. По-перше, жовта зв'язка хребта немає жодного відношення до міжхребцевої грижі; грижа впливає на задню поздовжню зв'язку. По-друге, якщо у вас дійсно набряк жовтої зв'язки, то це призводить до стенозу хребетного каналу і відповідно має інші симптоми.

    Корсет - це добре, але тимчасово. Постійне носіння корсету призводить до послаблення м'язів поперекового відділу, так як ваш поперек тепер підтримується не м'язами, а корсетом. Основне, що можете рухатись і ходити на роботу хоч так.

    Біль від 12мм грижі - це зрозуміло.
    Лiстез S4 - такого не існує. У вас напевно лістез L4. Також, ступінь лістезу вимірюється не у мм, а у відсотках.

    Ні, ви неправильно зрозуміли. Я взагалі не знаю хто вони такі і чим саме займаються (з ваших дописів маю хіба приблизну уяву.) Я тільки радий за те, що вони допомагають вам та іншим - мені менше роботи :) Щодо конкуренції - скільки кайропракторів в Україні ви знаєте? :)

    Зрозумійте, що потрібно дивитись на проблему ширше, а не тільки на міліметри і кількість гриж: загальний стан людини, вік, симптоми, причину гриж, стан хребта, і т.д. і т.п.
     
  12. shelev

    shelev Well-Known Member

    А я все-таки наполягаю на відпочинку.
    Ви пишете, що цей "стан" з часом знову повертається після відпочинку, - може це через те, що Вам Ваша робота не до душі, і тому виникають різні розлади?
     
  13. Fragolina

    Fragolina New Member

    Вони не оперують,вони вертебрологи,лікують консервативно звичайно що за показами.можете спробувати піти до них

    ---------- Додано в 15:37 ---------- Попередній допис був написаний в 15:26 ----------

    Про лістез,дійсно перепрошую спішила і помилилась,але він таки є)я розумію що кожна ситуація є різною,у мене жовта звязка набрякла і тому виник відносний стеноз каналу,зняли набряк стало краще.кількістю мануалів я не цікавлюсь,хоча згідна що і такі люди мають бути,але для мене було б добре знати що мануал який би мною займався мав диплом про вищу медичну освіту,тому що є бабки і дідки сліпі і всякі але беруться за то все діло.про корсет я з вами згідна що це тимчасово тому коли не йду до роботи то його не ношу.моє повідомлення не є відмовлянням людей від мануалівба просто закликом не спішити і не втрачати голову йдучи без обстежень на якісь процедури.я в своїй практиці не берусь за лікування каналів зуба без рентгену,тому що ніхто не знає картини в зубі і кістці,і мене дивує що є мануали які беруться за значно важливішу структуру ніж зуби без рентгену

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:37 ----------

    якби мені робота була не до душі,я б лягла вдома і чекала коли стане краще,але я одягаю корсет і біжу-лечу на роботу)
     
  14. Marisol

    Marisol New Member

    начиталась,такі всі розумні,не може не тішити........
    Можливо,ще мені хтось підскаже.У моєї бабці поперековий остеохондроз з яскравим проявом всієї клінічної картини,на даний час вона лікується з приводу tbc ,але біль її турбує куди сильніше.Уже все обшукала,хотіла знайти лікаря вертебролога у якійсь з приватних клінік,щоб можливо було домовитись про приватну консультацію,та не знайшла..... У державну іти,вони будуть казати привозіть її сюди,це наразі неможливо,який вихід?
     
  15. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Вихід - спочатку закінчити лікування бабці з приводу tbc, а тоді їхати на консультацію чи у приватну, чи у державну установу - на Ваш вибір.
     
  16. Galjastas

    Galjastas New Member

    Може хтось має досвід лікування сколіозу. У Львові є різні ценри такі як Формула-руху, центр Бубновського, Еліта на Чорновола. Боюсь до когось звертатись, бо вже лікувалась у Слінько- результату ніякого, а грошей витягнули кучу. Дуже переживаю за дитину думаю, може, до державних невропатологів звернутись? Були Чорнобильській лікарні в хваленого ортопеда Щуровського, то він нічого толкового не сказав, дав якийсь стандартний листок з вправами і "приходьте через пів року, подивимось чи не стало гірше".
     
  17. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Galjastas,
    після переписки з вами в ПП, відпишу і тут.

    Сколіоз - це ще не вирок. Для того щоб надати вам якісь рекомендації чи робити прогнози, то потрібно спершу оцінити складність сколіозу вашої дитини. В режимі форуму це нереально, тому що треба бачити в першу чергу дитину (стать, вік, вагу, поставу, та ін.), рентгенівські знімки, зробити аналіз знімків: загальний стан хребта та хребців, кут(и) викривлення, визначити стадію розвитку/дозрівання хребта і т.д.

    На форумі можна написати кілька сторінок про різні випадки сколіозу та їх вирішення. Якщо ж вас цікавлять рекомендації по вашій дитині, тоді хоча б пройдіть якісну консультацію. А далі вибирайте самі в якому напрямку рухатись для вирішення цієї проблеми.
     
  18. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

  19. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Мені дуже допомогли вправи по системі вібраційних нагрузок. Ходила на заняття в Києві 2-3 рази в тиждень, потім дома робила деякий час.

    http://www.arnold.kiev.ua/
     
  20. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Відтепер у м. Стрий доступна витяжка хребта для тих у кого міжхребцева грижа (кила), на автоматизованому столі виробництва США.
    Контактна інформація на моєму сайті, у підписі.
     
а де твій аватар? :)