Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

  1. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member


    Шановний, Yaremko. Дозвольте Вам сказати, що причин болей в ділянці хребта - маса. Все залежить від локалізації і типу болей, чи наявності інших клінічних ознак. Найчастішим, хоч і не єдиним, є дискогенне чи запальне ураження нерва. Поставити діагноз по інтернету є неможливо. Я б порадив Вам перед тим, як лікувати болі в хребті у мануального терапевта, то уточнити діагноз. При онкологічних чи травматичних ушкодженнях хребта мануальна терапія може привести то надсерйозних наслідків. Знайдіть через знайомих доброго невропатолога чи ревматолога у Вашому регіоні. Компютерна чи магнітно-резонанста томографія є найкращою діагностикою в таких випадках. А до цього часу я радив би Вашій родичці абсолютно залишитися пару днів у ліжку, інакше жодні знеболюючі препарати не матимуть очікуваного ефекту.
    Якщо вже дійсно нікого не знайдете поблизу, то при Вашому бажанні зможу порадити хорошого спеціаліста в цій галузі, але у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Буду вдячна! Місцевий лікар по довгих консультаціях поставив діагноз саме запальне ураження нерва але виписані препарати мало ефективні
     
    Останнє редагування: 21 лис 2008
  3. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Я Вам вислав на ПП координати дуже хорошого спеціаліста і окрім того, просто чуйної прекрасної людини. Має лиш один страшний недолік - постійно зайнятий, то домовтесь про зустріч через телефон.
     
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Дякую отримала. Будем звертатися.
     
  5. Bambolina

    Bambolina New Member

    Привіт

    :)Привіт Сергій. Я давно вже шукаю інформацію про гімнастику Ніші. Також хотілося б дізнатися про тренажер Разумовського, так як ніколи не чула про нього. Я після аварії. Буду вдячна за допомогу. Катя
     
  6. Сергій clubpH

    Сергій clubpH New Member

    Про те, що я написав можете дійсно переглянути на сайті :cesored::cesored::cesored:
    в розділі "Оздоровчий центр".Там показані "Око відродження"( 5 Тібетських вправ) і
    вправи на масажері. Основне щоби бути здоровим -потрібно кожний день зміцнювати мязевий корсет спини вправами, а не шукати чарівників по видоюванню грошей у лінивих.
     
    Останнє редагування модератором: 5 чер 2009
  7. olesuk

    olesuk New Member


    Текіла, можете поділитись координатами чудотворця плз, а то вже надто спина турбує
     
  8. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Коли поболює хребет, то роблю дуууже просто. Лягаю спати не на улюбене ліжечко, а на підлогу. Трошки ввечері розімнусь, потім стелю карімат на підлогу, зверха на нього спальник і ше кладу таку файнючу туристичну подушку і влягаюсь в спальник і спокійної ночі. :) На раньо ніц не болить. :good: Висновок: спати на рівній і твердій поверхні корисно!(але не кожен день:pardon:). Не даремно ж китайці (а вони хоч тепер багато-де партачать, але в нетрадиційній медицині завжди були сильні;) ) радять спати не на 2-3 подушках, а мінімально, по-простому.

    пи.си. правда, коли мої батьки вперше побачили зранку, ЯК я спала, то...смішно їм було, а мені смішно було дивитись на їхні лиця. тепер є такий домашній вислів (коли вони йдуть кудись з дому, а я лишаюсь): всьо, тепер вся підлога в твому розпорядженні...:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Прийшовши на обід влягаюсь в позу йоги - "мерця". Хвилин на 10-15...
    Бажано не переборщити... Довше полежиш - можуть бути прояви нудоти, запоморочення, головні болі...
    Перевірено!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Чому треба схиляти голову наліво чи направо, лежачи в такій позі? А не можна тримати голову прямо? :pardon: Від чого можуть виникнути запаморочення і т.д.? :dntknw:

    пи.си. від того, що уявляти себе пташкою?:)
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Просто поки лежиш в такій позі мозок отримує збільшену порцію крові... Це як при різкому вставанні... Хоча в вашому віці це ще не проблема...
     
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    абсолютно згідна! сама сплю без подушки, стараюсь рівненько, не скручуватись :) а то всі ті дивани, тапчани з поролонами геть не корисні, а ще як той поролон "прогинається", то все....ціла проблема :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Knife

    Knife Member

    А фізичними вправами не пробували зайнятись чи плаванням? Ванни з морської солі можеть трохт полегшити стан.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MarVit

    MarVit New Member

    Привіт усім! У мене з вами спільна пробмема: мене болить хребет. Причому досить так сильно болить і майже завжди. Діагноз сколіоз. Багато що пробував не допомагає, або помагає на дуже короткий час
    Кажуть спочатку треба зробити хребет, а далі підтримувати результат фізкультурою і масажем... Тому прошу мені підказати чи є у Львові якісь центри, чи досвідчені лікарі, які б могли зайнятись моєю проблемою. Підкажіть будь-ласка хто шо знає. Буду дуже вдячний.
     
  15. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А хто встановив діагноз? :) Бо то так "злегка" несумісні речі - сколіоз і майже завжди сильний біль. :pardon: Підіть ще раз обслідуйтесь, можна на томографію сходити. :)
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Сколіоз - остохандроз - майже завжди сильний бій...
    Так буде правильніше побудувати прогресію.
    Проблему маю. Стояти, іменно стояти без руху, можу не більше 30-40 хв. Далі починає муляти. В русі - без проблем. Можу пройти 30-50 км. Коли дошкуляє біль див доп. #91.
    Попробуйте звернутись у центральний клінічний військовий госпіталь. Там є можливість на платне обслуговування лягти і спеціалісти класні!
     
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Це абсолютно нормально у кожної дускопатії - теж такої котра є результатом сколіоза

    Хто прочитає польською...
    Zalecenia Komisji Europejskiej w bólach krzyża

    або ще туди
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    При остеохондрозі є сильний біль в спині, при сколіозі - ні :)
     
  19. Geograf

    Geograf Меломан

    При сколіозі (особливо грудного відділу хребта) можуть виникати болі в грудній клітці
     
  20. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А можете про такі болі коротко розповісти чи кинути лінк де про них пише в інтернеті? :)
     
а де твій аватар? :)