Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

  1. Molv

    Molv New Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Вже давно сплю на твердому.
    Але два роки тому так зігнуло, що не могла дійти до ліжка.
    Тиждень лікувалась якимись пігулками і застриками.
    Коли відпустило - пішла до мануального терапевта.
    Болю не було взагалі. Процедура тривала кілька хвилин.
    Після 9-го сеансу я вже ходила вистрибуючи і лікар вирішив, що десятий сеанс зайвий.
    Через пів року - ремонти, пересування меблів :)D піаніно).
    Знову звернулась до лікаря і за 3 сеанси все відпустило.
    Дякувати Богу, дотепер проблем нема
    (це в мої молоді :D:D:D роки і з 4-річними внуками, яких люблю носити на руках).
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Їхати в Прилбичі.
    Там живе якийсь дідо,що масажує хребет.
    Моєму колєґові за 10 хвилин вставив диски...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nastinka

    nastinka відсутня

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    у мене сколіоз був, після того як почала займатись айкідо хребет рівний рівний :) дуже задоволена спортом :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Якось, майже приповз на кардіограму, ТАК різало в грудях.
    Після кардіограми, та ж пані, на тій же кушетці вправила диски. Пішов працювати далі. "Як нова копійка".
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    мені б страшно було їхати... :sad:
     
  6. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    І де займаєшся? Часом не Локомотив? ;)
     
  7. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    В мене спортивна травма,раз на пів року/чи то з малою натаскаюся чи ще з чимось, вопщем сама "така розумна"/ мене зкручує,що не продихнути/вискакує сакральна кістка,чи то зсувається/.Мої ліки:масаж в мануала/ходжу до однієї тітоньки близько 2х років/, по можливості плавання,і вправи на розтягнення.Зараз практикую стріп-аеробіку,але взагалі радять йогу,та до неї не лежить в мене душа.Сплю на твердому,зручне взуття обовязково.Ось ніби і все.Головне вмілі руки масажиста та самопильнування))
     
  8. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    а я ходжу на лікувальну гімнастику в школу О.Слінько, про яку вже тут писали. Дуже допомогло, бо після пологів спина нестерпно боліла і голова:sad:
     
  9. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    У меня тоже проблемы со спиной :sad: Остеохондроз, поясничный позвонок не на месте, и между лопаток позвонок тоже, последствия зимних падений и падения на лестнице в младшей школе, пересчитала ступеньки бетонной :scare:. А после прошлогоднего падения на деревянной лестнице, еще и с копчиком, до сих пор если как-то не так сяду, потом вставать больно :ireful1:, трещина может, не ходила на рентген, они и раньше-то ничего вменяемого о моей спине сказать не могли. Нужно на массаж и чтоб вправили, но никому свою спину доверить не могу, боюсь.Дядя мне вправлял пару раз, он массажист от Бога, диагноз по походке может поставить, но сейчас просить не очень хочется, тяжело ему, 68 лет все-таки, но похоже придется, т.к. лучше не становится. Вышиваю постоянно скрючившись на диване и перекосившись, иначе не выходит, уже заказала станок вышивальный, чтоб освободить руки и разгрузить спину. Еще и грудь проблем позвоночнику доставляет, слишком тяжелая, он с весом не справляется, вот и ненадолго хватает результатов массажей. Последний раз 5 лет назад прошла курс из 21 массажа у дяди после того, как прихватило так, что побежала на кардиограмму, думала, что сердце, а оказалось, что позвоночник опять.:sad:

    P.S. Извините за такой поток мысли, но сегодня опять прихватило, сижу плачу, завтра пойду проситься на массаж...:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Вітаю! Тут йшла мова про Остеопатію та спеціалістів цього профілю. Доводжу до відома, що в Україні давно існує школа де навчають лікарів цієї спеціальності. Про школу та методику дізнатися можна тут: www.chikurov.com У Львові безкоштовну консультацію практикуючого лікаря можна отримати в "Естет центрі-Львів", попередній запис за тел: 272-99-77; 243-43-77. Бажаю всім міцного здоров'я!:)

    Додано через 12 хвилин
    Вітаю! Тут йшла мова про Остеопатію та спеціалістів цього профілю. Доводжу до відома, що в Україні давно існує школа де навчають лікарів цієї спеціальності. Про школу та методику дізнатися можна тут: www.chikurov.com У Львові безкоштовну консультацію практикуючого лікаря можна отримати в "Естет центрі-Львів", попередній запис за тел: 272-99-77; 243-43-77. Бажаю всім міцного здоров'я!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Сергій clubpH

    Сергій clubpH New Member

    Порядку 90% захворювань відпорушення в хребті

    Люди не усвідомлюють, що хребет-це дерево життя, нервові сплетіння гілок якого йдуть до головного мозку, а коріння до всіх органів.Тому патології хребта мають такі тяжкі наслідки і є початком розвитку різних патологій,а також причиною передчасного старіння.Тому всі східні гімнастики базуються на розтягненні хребта, а не на присіданнях і маханню руками як у нас.З власного досвіду рекомендую гімнастику тайдзи, вправи К.Ніши, 5 Тібетських вправ, ходіння на лопатках,колінах, а ще надзвичайно ефективний тренажер-масажер Разумовського ,який дозволяє розтягнути, промасувати і зміцнити хребет,чого не досягнеш на дорожезних масажних ліжках.Щось задуже багато накарлюкав.Кому цікаво-відповім.
     
  12. sasha_b

    sasha_b Active Member

    Зранку дуже корисно розтягувати хребет.
    Для сну тіло приймає позу ембріона - це сповілює енергетизацію спинного запасного меридіана і дозволяє добре відпочити і набратись сил. Для того щоб добре проснутись, потрібно енергетизувати той же меридіан. Для цього можна зробити нахили руками до землі, стоячи на прямих ногах, нахили головою до колін - сидячи з витягнутими прямими ногами. Ще в йозі є дуже кльова вправа - поклін сонцю, однієї цієї вправи достатньо щоб зранку набратись сил на цілий день. А ще після цієї вправи до вас вигляне сонце ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    я читала , що японці сплять без подушки та рівненько як солдатики, тобто не скручуються - це на хребет добре. На разі сплю без подушки, але рівно спати аж ніяк не виходить ((
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mirawoo

    mirawoo Well-Known Member

    я б сказала, не просто корисно розтягувати - це життєво необхідно. Розтягнутий м"яз - це м"яз без напружень і зажимів. У цьому місті краще циркулює кров і внутрішні органи отримують більше кисню. Розтягуйтесь і ще раз розтягуйтесь! але з розумом!!!
     
  15. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Не знаю за всіх японців:cool:, але іноді теж сплю на спині і без подушки. Зранку встаю з гарним настроєм - ніц ми не болить, "всьо пучком".:good: Правда щоночі спати так не раджу:nea:, бо тіло мусить змінювати своє положення, а лежачи весь час на одному боці чи спині, відбувається погана циркуляція крові.

    А ще танцюйте і ще раз танцюйте!!!:dance2::dancer::dance: Танці, як і плавання, суперово впливають на хребет (і на пластику тіла;)).
     
    Останнє редагування модератором: 6 лис 2008
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я не японка:), сплю з самого садочка без подушки(у садочку цей метод використовували)Ніяких проблем з хребтом немає, а ще може й танці допомогли, займаляся змалечку
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    а ще добре біля стіни стояти, хоча б для початку 1-2 хв в день
     
  18. Nika07

    Nika07 New Member

    Як я вас розумію. У самої спина хвора :sad:
     
  19. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Кожна людина має свої вразливі органи, що старіють скоріше за других. Хребет - не виключення. Надмірна вага, постійе сидяче положення, одноманітна надмірна фізична нагрузка, відсутність щоденної фізичної активності - найбільші вороги хребта. До них можна віднести високі жіночі каблуки і великий водійський досвід чоловіків. А що до дітей - то це важкі ранці, що вони їх в руках носять, а не на плечах.
    Потягування на перекладині чи на шведській стінці, басейн ідеально 1-2 рази в тиждень, щоденна гімнастика, масажі - все в комплексі просто зроблять чудо, на яке жодний лікар і жоден медикамент не здатні.
    Це вже статистично доказано, що запобігти хворобам хребта значно легше і дешевше, ніж їх потім лікувати, тим більше, що ефективних ліків від уражень хребта, за виключенням простих знеболюючих і протизапальних - немає.
    Інколи, хронічні болі хребта є тільки відображенням напруженого психологічного стану людини, але то вже інша розмова.

    P.S. Третину свого дорослого життя людина проводить у ліжку, де і хребет відпочиває. Звідси - зовсім немалозначна деталь, це матрас, який має бути і зручним, та і в той же час напівжорстким, щоб повторити форму тіла за час сну. Тоді і хребет відпочиватиме також за ніч. Тут рекомендуються так звані ортопедичні матраси, хоч я таки не впевнений в їх повній відповідності ціна-якість-ефект.
     
    Останнє редагування: 10 лис 2008
    • Подобається Подобається x 3
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Люди поможіть. В родички проблеми із хребпом, великі болі робили ренген нічого особливого не виявили (як і в кожного другого легкий сколіоз). Ми подумуємо що це зміщення хрепців. Чи є можливість що від того запалення нерва? ну а від чого тобі би мав дуже сильно боліти хребет? І що робити в таких випадках? може порадьте якогось хорошого мануального терапевта у Львові чи поблизу Самбора. Особа зараз на обезболюючих і то мало помагає.
     
а де твій аватар? :)