Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Когда у меня болит хребет, то я прошу массаж. Обычно это выглядит так - я лежу лицом вниз на полу, а жена ходит по моей спине. Очень помогает :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    А ще повисіти на турніку.Просто повисіти...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Небезпечно ! Тут навіть "просто масажист" може справ наробити. Особливо коли масажист візьметься робити (за своїм розумінням) імітацію мануальної терапії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Можно и навредить, не спорю :) Но свала нет, иногда просто пипец как спина болит. В армии было проще - разминались руками, благо мужики и сильные... А так - если у жены твёрдые только пятки то приходится довольствоваться тем что есть :)
     
  5. Dr. Alex

    Dr. Alex Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Так.. Только не сочтите за дикую агитацию...
    Думаю тут найдутся те, кто слышали или про "Нуга Бест" или "Серагем".. Кровати с нефритовыми каретками и т.д. Рассказывать не буду.. Сочтут за рекламу... Что это такое читайте тут http://www.cgm3500.ru/index.php?pagem=bed
    Мне для профилактики спины, позвоночника и вообще нормального релакса очень даже помогает..
    Даю адрес: ул. Гетьмана Мазепи, 26 тел. 52-34-27..
    Еще на Сиховской, 14 тоже кабинет появился..
     
  6. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Мій чоловік якраз завершує сеанс масажу на такому ліжку - наразі задоволений, каже, що відчув полегшення (у нього сколіоз і вхе давно). Ми навіть собі таке ліжко купляти будемо. У нас в Фр-ку є центр, де можна ходити на цей масаж (вони в цілях реклами безкоштовно це проводять).
    Та й взагалі, я чула багато хороших відгуків про цей масаж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Якраз для мене болюча тема, за час вагітності і годування дитини, вцілому майже 2 роки, з"явився сколіоз, може через то що постійно малого ношу, чи годую в неправильній позиції, сплю точно згорблена, бо в нас спільний сон, просинаюся з хворою спиною :sad: Плавати зараз можливості нема, чимось займатися теж. Майже рік тому зробили мені 10 масажів, так масажистка казала що спина в мене така заспазмована ніби я вагони розвантажувала. Викривлення в верхній частині. Купила той пояс - тільки дарма викинула гроші, тисне і нічого не допомагає. Десь в книжці вичитала що то така статура годуючої матері, але щось мені в то не віриться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    А я купила фітбол(великий спортивний мяч)і качаюсь спиною по ньому.Спина не болить вже півтора роки.:radist: Порадьтесь з масажистом чи лікарем обовязково.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. ТОТО

    ТОТО Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Сім років назад пошкодила спину при падінні.Травма була дуже серйозна,два місяці була лежача, сама не могла навіть голову підняти.Потім чоловік знайшов дядечка який мене на ноги підняв,что те вправляв, масажував.І радив багато пішки ходити,було дуже боляче, але я ходила, ходила...травма зажила.Але на 100% я себе здоровою не відчувала,від сидячої роботи спина постійно нила(Я шию),думала доведеться змінити професію.А рік тому мені запропонували піти в йога-студію ,і через пів року спіна стала ще здоровіше чим була навіть до травми.Для спини це панацея!! Зараз за роботою я можу провести по 15 годин і ніякого натяку на біль в моїй спині.Спробуйте...
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. М_Аля

    М_Аля Active Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Тільки-но побачила цю тему.Напишу,може хтось не полінується і спробує наступну процедуру,бо масажі,пояси,вправляння,ліки - то все стороннє втручання і,здається,дає тимчасовий ефект...
    Отже... Стаєте босяком біля стіни,рівненько,п"ятки,попа,лопатки,затилок - все торкається стіни,руки вздовж тулуба,долоні теж торкаються стіни.1-й день стоїте так 1 хвилину,на 2-й день - 2хв,на 3-3 і т.д....бажано до 10 хвилин дотягнути,потім 1 день перерви і в зворотньому напрямку: 10хв,потім 9 і так до 1 хв.Потім перерва і те ж саме ,але вже до 15 хвилин і в назад.
    Якщо буде важко стояти,пробуйте спочатку 5 хвилин і назад,а вже потім 10 і назад.Я напочатку до 5 хвилин ледве відстоювала. Не полініться спробувати.Десь так на 3 день думала ті 3 хвилини ніяк не вистою,було враження,що від шиї хтось жилу з хребта витягує,але скажу вам ,що помогло,бо коли зійшли хребці,то вправляння вистарчило лише днів на 2
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Золотые правила! Не только для тех, у кого проблемы со спиной, а и для всех - для профилактики этих самых проблем. Почти все болезни спины из-за их несоблюдения. Но мало кто им следует.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Після пологів (як перших так і других), десь приблизно місяці два я зранку не відчувала рук, поки не подивилась де лежать, навіть не була впевнена. що вони в мене є. Це минулося, почалися болі в спині, після другої вагітності, намагаючись вберегти дитину від падіння мала необережність вивихнути плечовий сустав - рука боліла немилосердно, підняти її я немогла, зранку вона взагалі була "не робоча" поки я нерозрухалась. На додаток почалися проблеми з головою - жахливі болі, часткове оніміння шкіри голови. Коли почала відвідувати спортзал мені стало набагато краще, головні болі припинились і рука ніби прийшла в норму. Обстежуватись і лікуватись я звичайно ж немала часу - двоє маленьких дітей. Крім того, я думала (десь в глибині душі), що все минеться само.
    Проблеми відновились, коли я повернулась на роботу після декретної відпустки - сидяча робота від свистка і до свистка, а райончик не сприяв прогулянкам в обідню перерву (хіба бігом вздовж трасси гг).
    За останній місяць мене практично не переставала боліти голова, якщо колись вона боліла час від часу, то проміжки між приступами почали скорочуватись, а потім щезли взагалі - таблетки не допомагали. Я вже потихеньку починала втрачати сили. Я зрозуміла, що пора приділити собі увагу і час і нарешті зайнятись власним здоров"ям, бо мама-інвалід дітям не допоможе.
    Ну от я нарешті пройшла діагностику і виявилось, що в мене остеохондроз, і защемлення нерва, і на додаток ослаблена фунція нирок. Мене втішили тим, що все це можна виправити. Масаж, дихальна гімнастика і перестати носити дітей на руках (благо вони вже доросли до того, щоб бігати власними ножками, а в разі чогось татко підстрахує).
    пройшла наразі два сеанси точкового масажу, показали мені вправи з дихальної гімнастики (самостійно наразі ще не робила). Але голова вже болить не так сильно, але можеце тому, що масаж такий болючий, що про голову я й забула :) Але масажист казав, що то тільки спочатку так, а після третього сеансу болі припиняться. На що я дуже сподіваюсь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Занудо, остеохондроз - в усіх нас. Нема його тільки у тваринок, які ходять на чотирьох (цитую лікаря).

    Буває. Залежить від техніки, якою володіє масажист.
    Дружина колись ходила до масажистки на прізвисько "Дюймовочка" (зростом під 190), та їй робила боляче в якійсь точці під лопаткою і казала, що тільки так і треба.

    Нещодавно дружина потрапила до класного масажиста у лікарні і той досяг потрібних результатів так, що дружина тільки ловила кайф.
    При тому що "Дюймовочка" вважається висококласною масажисткою у приватній клініці остеохондрозу.

    Просто різна техніка в них.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    В мене в тих справах досвіду взагалі немає, тому доводиться довіряти тим, хто його порадив (масажиста) всі його дуже хвалять і вважають добрим спеціалістом. Серед моїх родичів є такі, що співпрацюють з ним роками. Мене це підбадьорює, якщо чесно, бо нераз чула, що некваліфікований масажист може запросто посадити людину в інвалідне крісло, а це жахливо.
    А щодо остеохондрозу і всього решта...Я завжди була переконана, що я абсолютно здорова людина (застуда і грип "нє в счьот"), але коли мене підвела моя ж власна голова [​IMG] я задумалась над тим, як би запобігати болячкам, замість лікувати їхні наслідки. [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nastinka

    nastinka відсутня

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    чула про такі ліжка і навіть пробувала)) прикольно лежиш собі а та фігнюшка їздить тобі по спинці і гріє)) та спраді кльово)
    іле таке задоволення досить дорого коштує)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Колись я у відділенні мого знайомого лікаря (нині він власник клініки вертеброневрології) бачив такий наказ:

    "Помічено, що масажисти А. і Б., окрім призначеного масажу, роблять пацієнтам елементи "корекції" - тобто лікарські процедури. Масажистів А. і Б. суворо попередити, всім іншим ознайомитися з наказом під підпис."

    Зараз усі, кому не лінь, іменують себе мануальними терапевтами.
    А те, що робить мій знайомий лікар - він називає "біодинамічною корекцією".
     
  17. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Якщо не надто запущено, (ну, це не в сенсі недоцільності, а в сенсі тривалості необхідних процедур) зверніться в студію Оксани Слінько, зокрема в 9-й школі, але є ще в інших місцях у Львові. Якби Ви побачили, які люди там займаються, то відчули б себе одразу здоровою :) Задоволення не саме дешеве, але, в принципі, доступне. Можливо, походите, позаймаєтесь, - і буде все гаразд!
    Займаються на останньому поверсі в спортзалі. ВВечері (десь з 16 00).

    Додано через 1 хвилину
    А коли болить живіт?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    У мене є 2 такі м"ячі!! Один сама купила а другий подарували. Мені то не допомагає.
     
  19. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Якщо у когось є зайва вага, бодай якихось 2-3кг чи більше, варто наперед усе їх позбутися, тим розвантажити хребет і ноги. Массажі теж сприяють схудненню. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Мою дружину вчила методистка ЛФК (після травми стегна і паралельно - сколіозу):
    "Ніхто не вміє правильно стояти. Стояти треба так, як стоять німецькі вартові.
    Див. німецькі фільми.
    Тоді все розвантажується і людина не втомлюється."

    Якщо потрібні деталі - напишу в суботу.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)