Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Якщо знайдете де, то замовляйте так, щоб можна було регулювати висоту столу,наприклад викручуючіся ніжки , ще над столом має бути додаткове матове освітлення
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Галочко,
    поки вам щось путне порадять - візьміть абонемент до басейну і плавайте виключно брасом. Вмієте / не вмієте - то п"яте питання.
    А також витягайтеся на нахиленій дошці (не має значення, яке "прізвище" в тієї дошки).
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    ггггггггггг, якби я вміла плавати((( так це мона навчитись, не біда - але лікар сказала, що ще зарано в басейн, потерпіти тре
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    ????????????
    Це "спеціалізований" лікар чи хто ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    ну так, помалу вправляють шийні хребці, оскільки вони слабкі, бажано не навантажувати шию
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Всім привіти!!! дякую за дописи на болючу для мене тему!!!
    Можливо хтось чув про профілактор Євмінова?
    буду вдячна за любу інформацію,
    знаю що є у Львові філіал клініки Євмінова, але б хотілось почути відгуки про роботу і ефективність цього профілактора.
     
  7. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    актуальна і для мене проблема.
    допомагають масажі, плаванні і мануальна терапія.
    Відвідую періодично одного справді хорошого мануального терапевта, який має медичну освіту і практику вже більше 20 років.
    А колись сам н еміг ходити....
    На якийсь час помагає...
     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Наша кума працює лікарем в кабінеті лікувальної фізкультури.там є такий профілактор.Відгуки пацієнтів і її, як лікаря, найкращі.Спробуйте .У Львові має бути (якщо вже у нашому мвсті є, то у вас тим більше)
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    дайте координати, пліз)))

    Додано через 1 хвилину
    Так, він є у Львові, філія клініки, як я вже писала, дякую))
     
  10. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    в ПП написала.
    успіхів вам і одужання!
     
  11. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    в мене теж були проблеми з хребтом..тому я вже більше року сплю на підлозі.. і мені дуже допомагає танець живота...хребет розминається повністю..супер!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    А поділіться досвідом щодо ортопедичних матрасів...
     
  13. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Люди,порадьте щось,не можу так більш...Виявляється ще до вагітності у мне з'їхали 2 хребці зразу над копчиком,два у відділі лопаток і два в шийному відділі,я того не знала,завагітніла,відходила,хребет болів,але ж думала що то як і у всіх вагітних...Коли почалися схватки,в мене виникла підозра,що щось не так з хребтом,бо те місце над копчиком боліло при кожній схватці так,що більше ніякої болі я не чула,під кінець просто відрубувалася...Після пологів стало ще "веселіше"-кожного ранку я трачу хвилин 40 на те,щоб піднятися з ліжка,і ще з 2 години щоб розрухатися,бо всі м'язи натянуті як струна,навіть до дитини не нагинаюсь,а присідаю.А ще шалено болять колінні сустави...І найгірше те,що мені толком не можна нічого робити,бо годую груддю вже 5місяців і планую годувати хоча б до 1,5 року,а лікар сімейний сказала,що поки не відгодую-ніяких "ламань,скручувань,стреесів"...Словом,був у менее минулого тижня мануальний трапевт,вправляв ті хребці,допомогло рівно на два дні,далі історія та сама,а доця з рук не злазить,бо ще сидіти сама толком не вміє,а лежати не хоче...Чим важчою вона стає,тим важче мені зранку встати з ліжка...Мож хтось знає що мені можна порадити?Хорошого лікаря,фізичні вправи на хребет(легенькі,бо тут зігнутись не можу,не те що активно спортом займатись...),іт.д.?
     
  14. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Попробуйте спать на жёсткой поверхности или на полу. Побольше движения, но ребёнка на руках не рекомендуется носить, для того и муж есть.. Если совсем будет больно - обезболиваюшие, но тогда с врачом посоветоваться надо, можно ли продолжать кормить грудью. И сделать магнитное исследование позвоночника - нет ли переломов, так как на рентгене видно очень плохо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    З перших рук - від зав. кабінетом ЛФК (ортопедичний профіль) - пряма мова:
    А зараз усі матраці називаються ортопедичними. :)
    Ортопеди тут ні до чого :)
    Основна характеристика - кількість прижин на кв.м. та максимальне навантаження.
    Треба спочатку піти до салону меблів, де можна прилягти. все спробувати, а потім купити (дешево) в маленького ділера. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    там я уже прилягала. Але мені не сподобалось...твердо так((((((

    В якого ще ділера? діліться))))

    Поки що купила собі ортопедичну подушку, з спеціальною піною всередині, має бути щось гуд. Докінця тижня доставлять, розкажу тоді про ефект.
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Вам - у Львівського. :)
    Я в салоні меблів не тільки прилягав на 4 матраці, але й попросив продавщицю з параметрами моєї дружини прилягти. Потім пригостив її шоколадкою, пішов, а потім знайшов, де цей матрац найдешевший - з доставкою та гарантією.
    Миколаївський матрац - Нептун чи Адмірал, не пам"ятаю, оббивка "зима / літо".
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Дуже гарні ліжка й матраци Tempur . Вони робляться із твердої віскози, яка повільно ухвалює форму тіла, але до дуже відомої межі.. От із сайт, не знаю, чи їсти вони в Україні.

    http://www.tempur.fi/page5354.aspx
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Та от власне здається мені,що моє ліжко надто тверде і незручне...
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Проблеми з хребтом. Що робити?

    Колись (після травми спини та кількох сеансів мануальної терапії) фахівець порадив таке:
    1. Ліжко жорстке і головне - без "прогину".
    2. Під поперек - валик (типу скатаного рушника), товщина = товщині руки нижче ліктя.
    3. Під шию - теж валик, товщина = рука біля зап"ястя.
    4. Подушка - не товста, середньої жорсткості. Це - якщо спати на спині. На боку - думайте самі.

    Що цікаво: якось той лікар запропонував відвезти мене після севнсу додому своєю малолітражкою. Я засумнівався, що влізу й сяду.
    Тоді він скомандував: задницю максимально назад (на сидінні), лопатки теж вдавити у спинку, а під поперек - руку, голову триматі рівно. Так і довіз без пригод (без різких гальмувань).
    Оскільки через день я збирався у відрядження, він проінструктував:
    - багаж розділити на дві однакові за вагою частини.
    - піднімати речі не нагинаючись, а присівши.
    - в автобусі (потязі) не сидіти боком у напрямку руху, бо при екстренному гальмуванні спина може "поїхати".
    З"їздив я тоді без проблем.

    Якщо Ваш чоловік достатньо сильний, можна (нечасто) зробити таке:
    Ви стаєте спиною до чоловіка. Пальці за голову (зчепити), лікті трохи вперед (руки напружити).
    Чоловік повільно відриває Вас від підлоги, трохи завалюючи собі на груди. Тільки фахівець може рвонути різко !
    Якщо чоловік ненабагато вищий за Вас, можете стати на різних сходинках.
     
    • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)