Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

 1. vladvado

  vladvado New Member


  Ще є така інформація
  Центр Костельнюка
   
 2. Bingo

  Bingo Member

  Первое, что нужно сделать- ограничить нагрузки и найти причину боли. Мне помогала лечебная гимнастика, на ютубе нашла по рекомендации невролога Капинус Ярославы Сергеевны, она мне назначила некоторые препараты для лечения и такую гимнастику проводить каждый день, занимает это 15 минут, а результат очень хороший!
   
 3. dimanno

  dimanno New Member

  Дуже поширена проблема, звичайно найкраще це попередити її, але якщо вже сталось загострення то потрібно лікувати його і тут вже матрас і вправи моло поможуть. Потрібно зясувати причину проблеми. Помогти можуть легка мануальна терапія і масаж. Загальні принципи діагностики хребта
   
 4. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 5. TanaSmirova

  TanaSmirova Member

  оже?
  Але я вас розумію, бо коли у мене відібрали можливість робити моє улюблене хоббі як кусень душі відірвали..
   
 6. ermakovff

  ermakovff Лейтенант-генерал-капрал

  У батька були схожі проблеми і грижу вирізалі, при цьому всім займається ремонтами. Проходив курси масажу, робив гімнастику і тепер при будь-яких навантаженнях одягає корсет (подібного типу Бандажи пояснично-крестцовые, грудопоясничные). Без такої штуки тривалі навантаження болісні.
   
 7. TomS

  TomS миється в бані

  йога в помощь. мне помогла
   
 8. Viktor Stadnik

  Viktor Stadnik New Member

  Раджу Вам відвідати санаторій, тільки обов'язково, де є кваліфікований медичний персонал. Там Вам розпишуть курс лікування-оздоровлення. Сам я не був в санаторіях, але мої близькі друзі все радять їхати до Трускавця в Ріксос Прикарпаття. Перейдіть по посиланню і зв'яжіться з ними. Я думаю Вам нададуть розгорнуту відповідь.
   
 9. Lastwayfarer

  Lastwayfarer New Member

  Біль у хребті преважно від сідничного м'язу. Знайдіть професійного масажиста, а не заліковуйте здорову спину
   
 10. zpkraeved

  zpkraeved New Member

  Привіт всім. У мене шийний остеохондроз. Пишу і зараз пригадую американські фільми, де в клубах анонімних наркоманів вітають нового члена клубу ))) нажаль і я тепер серед бажаючих вилікувати цю підступну хворобу

  Питання таке: з моменту появи різких симптомів пройшло 8 місяців. Я вже встиг побувати у двох представниів офіційної медицини (невропатологів), пройшов 2 курси масажи у двох різних масажистів, відвідав одного остеопата (на диво він мені частково допоміг). Всі частково допомогли, хто більше хто менше, але симптоми деякі залишились і не хочуть мене покидати. Постійно копирсаючись теренами інтернету я стикнувся з проблемою - не можу знайти офіційну медичну (хай і комерційну) установу, в якій успішно лікують нашу спільну хворобу.

  Ок, подумав я, а як її лікують закордоном. Прогуглив, відкрив перший ліпший ізраїльський сайт якоїсь клінікі говорить, що окрім хірургічних методів, вони використовують консервативні (і не дуже), такі як:
  • Специально разработанный нашими специалистами комплекс лечебно-физкультурных упражнений, направленный на улучшение подвижности позвоночника, растягивание мышц спины и поясницы, позволяет улучшить общее физическое состояние пациента, снять такие симптомы, как боли в спине, головные боли.
  • Воздействие электромагнитными полями особенно эффективно при лечении больных с остеохондрозом шейного отдела.
  • Физиотерапевтическое лечение с использованием лазерного излучения способствует восстановлению нарушенного кровообращения, уменьшает воспаление, снижает болевой синдром в позвоночнике.
  • В качестве лекарственной терапии используется широкий спектр нестероидных противовоспалительных препаратов.
  • Определенных успехов в лечении остеохондроза нашим специалистам удается добиваться за счет применения различных форм альтернативной медицины, в частности остеопатии и иглоукалывания.
  • Хорошим средством, способным снимать симптоматику заболевания, а также восстанавливать подвижность в позвоночнике после хирургического лечения, является массаж. Опытные массажисты центра ... поставили на ноги не одну сотню пациентов отделения спинальной хирургии. Особенно эффективно с помощью массажа лечится остеохондроз шейного отдела позвоночника на начальных стадиях.
  І ось мені стало цікаво, може хтось знає у нас подібні лікарні, де лікують хвороби хребта?

  Продовжую. В тому самому гуглі я накопав, що в Києві є клініка доктора Берсенєва. Є навіть канал на ютуб. Там вельми поважний професор Берсенєв розповідає цікаві речі про лікування. Особливо мені його манера вести монолог сподобалась. Так ось він лікує за домогою власноруч розробленого методу, який називається метамерний метод лікування. Його лікарі роблять уколи австрійським церебролізином в якісь певні зони від чого людині стає легше. Більш детально подивіться самі на його каналі в ютуб. АЛЕ є одне АЛЕ!!! Маючи обмежений бюджет, я після і перед походами до лікарів обов'язково гуглю свої симптоми, гуглю ліки, що прописали, гуглю методи,які назначили. Так ось я виявив, що церебролізин є ліками з недоведеною ефективністю і це в офіційній світовій медицині. А з іншого боку австрійській фірми це не заважає продавати його по всьому світові з 70-х років. Ще на користь цієї клінікі кажуть чисельні позитивні відгуки, негативних при цьому десь відсотків 5-7 від загалу. У клініки є власний сайт з цінами.

  На даний момент це поки що єдина лікарня, яка принаймні позиціонує себе як профільна установа для лікування неврологічних захворювань. Але я вірю, що в Україні є ще якісь подібні, може хтось знає, то підкажіть.

  Якщо буде цікаво, можу написати які ліки мені призначали і які симптоми я відчував і відчуваю...

  P. S. Доречі, я насилу знайшов форум, де є обговорення цієї проблеми
   
 11. krakovvalerij

  krakovvalerij Active Member

  Одягайте корсет і частіше робить зарядку по зміцненню м'язів спини. Якщо зовсім невмоготу сидіти то тоді варто задуматися про більш активу роботу, але не сидячи
   
 12. Teddy Green

  Teddy Green New Member

  Хороший масаж хребта робить Віталік Капустін у Львові. Через бійку він у 23 роки втратив зір. Навчився робити масаж і працює дуже хорошим масажистом. Телефонуйте 0671467061
   
 13. remis

  remis Member

  да смотрите по отзывам ,и идите к специалисту
   
 14. bigukrainianboss

  bigukrainianboss New Member

  Доброго дня, за спиною треба піклуватися. Радимо періодично носити бандаж для спини. Їх можете подивитися тут: Купить Бандажи в Николаеве | интернет магазин Никофарм
  Також, радимо лікувальну фізкультуру - пілатес, йога, прокачка м'язів спини без осівкового навантаження, виси на турниках, розтягування тіла.
  Будьте здорові)
   
 15. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Мені допомагає іплікатор Кузнецова. Як потягаю лійки з водою, біля правої лопатки як цвях вбито...Треба день-два не піднімати важкого і як є вільний час полежати на рівному на тих колючках іплікатора. Допомагає.
   
 16. Valko

  Valko New Member

  Переважна більшість пацієнтів у терапевта - люди, які відчувають нездужання, але не знають, що з ними відбувається. В такому випадку зручно отримати первинну консультацію терапевта на сайті, а він вже направить вас до потрібного фахівця. Так ви заощадите час і швидше почнете лікування.
   
 17. Vvasylynka

  Vvasylynka Member

  Звісно що положення тіла у якому працюєте відіграє важливу роль, проте дані сигнали можуть свідчити і про якусь патологію (особисто у мене протрузії у шийному відділі, сколіоз, і защемлення у поперековому відділі). Завдяки Борисовському Володимиру вже з 1 консультації я відчула значне покращення, потім курс кінезіотерапії, масажу, все під контролем лікаря (у жодному разі мені лікар наголосив щоб не було вправляння). Пройшло декілька років, я для профілактики 1 раз на півроку підходжу до п. Володимира.
  Друга історія по другові - мав грижу хребта, деформація хребта, тягнув ногу - і Володимир Ігорович без операції і блокад поставив друга на ноги! Це диво, мало хто давав шанси на повноцінне відновлення! приймає зараз цей лікар тут Медичний центр "Перший сімейний ім. святого Єремії" | Медичний центр у Львові
   
а де твій аватар? :)