Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    І в Ланкове?
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Курва, таку маю проблему з хребтом шо капєц...
    Як полежу хоч день на дивані без руху, то на другий день так болить спина, поперек і навіть дупа шо ні сидіти ні лежати не можливо.
    Лікується дуже просто, треба пройти пішки мінімум 5-7 км. і всьо як рукою знімає, шо таке :dntknw:

    Хтось стикався з таким?
     
  3. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Да, тоже самое у меня. После сна спина болит, как начинаю ходить - проходит.
    Гимнастика - растяжка (а-ля йога) помогает, но час-полтора надо заниматься хотя бы. После этого лучше.
    Протрузия и ущемление спинно-мозговых нервов.
    Также помогает более жёсткая кровать. Но не надолго. Через дня три всё тоже самое.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене після сну всьо нормально, а таке буває після лЄні, але колись 2-3 дні міг вилежати, а зараз після першого просто капЄц.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Femath

    Femath New Member

    Почитала все, і в майже кожному другому дописі читаю про свою проблему. А їх є достатньо. Маю також проблему з спиною,а саме в області шиї і поясниця. Коли ходжу, то поясниця не дає про себе знати)), а коли сиджу, а потім встати то ціла проблема, поясниця болить аж в ноги віддає. Щодо шиї, то прошлого року проходила УЗД стосовно судин, а потім робила рентген шиї, то мені лікарі сказали, що масаж не можна робити хіба що погладжуючий. А що він поможе, даремно гроші витрачу. Минулого року мене лікар направила на голкотерапію, де мене ложили паралельно на Аплікатор Ляпко. Звичайно мені стало набагато краще, потім купила цей аплікатор собі додому, вже як дуже погано, то лягаю на нього, але самій трошки важко собі під шию його правильно прилаштувати.Звичайно, якщо кожного дня і хоча б тиждень чи 10 днів ним користуватись, то навіть горбик на спині на шиї зникає. Дуже часто сплю на підлозі тоді трошки легше.Чоловік постійно сварить щоб я йшла до масажистів, а я боюсь. Що робити? Дуже люблю поратись на городі в квітнику, але після того моя шия мене так пече і крутиться голова, що тиждень відходжу.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    А имплант Ляшко не пробовали? :)
     
  7. oksiiii

    oksiiii New Member

    Дуже терміново потрібні контакти толкового вертебролога чи невролога.

    Маю постійні проблеми - тахікардія, проблеми зі сном, з шлунком, кажуть ВСД. Зараз почала ніби німіти голова( частіше у районі затилку) , особливо після наклонів донизу, слабкість, почуваю себе рослиною(((
     
  8. Markon

    Markon миється в бані

    як вже зауважили вище - лінь породжує проблеми
    я приборкав болі у спині за допомогою регулярних занятть на турніку
    звичайно важливу роль відіграє матрац і не завжди потрібний жорсткий
     
  9. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Міжхребцева грижа. Всім привіт мене звати Володя. Маючи 5 зміщених хребців ( спондилолістез ) остеохондроз защемлення нервів, 3 міжхр. грижі. та ще багато нрізних ускладнень з судинами нервами та вцілому. За 4 роки страждань я знайшов і випробувавши особисто методи які підняли мене на ноги!! Можу їх описати тут але розумію що все рівно після цього буде багато запитань!! Тому якщо комусь потрібні поради будьласка краще подзвоніть мені; 0687639077 Володя Я щиро розумію кожну людину яка хоть раз стилакалась з такими захворюваннями. Повірте не потрібно робити операції на грижі!!! Це все лікується народними методами!!!
     
  10. igorokp

    igorokp New Member

    Мене коли болить спина я починаю робити ранкову заряду, і допомагає десь за тиждень! :hi:
     
  11. Я працюю в центрі обстеження і можу сказати що тут дефіцит кальцію в організмі і можливо просіли верхні хребці. По перше це не біда але для початку потрібне обстеження а далі сеанси масажу, курс кальцію і курс на відновлення між хребцевої змазки і ви забудете про таку проблемі мінімум на 25 років це щонайменше.
     
  12. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Це в якому центрі Ви працюєте?

    "відновлення між хребцевої змазки" - хрящова тканина не відновлюється, це якщо Ви мали на увазі міжхребцеві диски.
     
  13. upload_2016-12-7_20-28-20.png
    Я дуже перепрошую за слайди на москальскій. Але людина яка цікавиться процесом маю надію зрозуміє суть зображеного

    один з продуктів центру це Капсули "Саминь" Вміст : Панцирі креветок, ракушки, панцирі крабів, Порошок Хітин, Порошок Глюкозамін. Все це завдяки сучасному біоінженірінгу поміщається в невелику желатинову капсулу і завдяки ферментації засвоюється організмом майже на 92%

    upload_2016-12-7_20-40-10.png
    Глюкозами́н — вещество, вырабатываемое хрящевой тканью суставов, является компонентом хондроитина и входит в состав синовиальной жидкости.
    • Поддерживает эластичность,

    прочность хряща в суставах.

    • Помогает уменьшить

    повреждение суставов.

    • Увеличение производства

    гиалуроновой кислоты, которая

    действует как

    противовоспалительное в

    суставах.

    • Помогает формированию хряща и

    синовиальной жидкости.

    також має сертифікацію українського та міжнародних зразків
    Высшее качество подтверждается сертификатами:

    üISO 9001:2000
    üISO 22000: 2005
    üGMP
    üHALAL
    üKOSHER
    üПройдена сертификация в соответствии с государственными стандартами Украины
     

    Вкладення:

  14. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    - та вже напишіть назву свого центру :)

    - жодних панцирів і ракушок в каспулі немає. Це те, з чого власне виробляють глюкозамін та хондроітин, тому не рекомендується людям з алергією на морепродукти.

    - організмом засвоюється без проблем, але не відновлює хрящову тканину.

    Основний ефект від цих препаратів - протизапальний (і то не завжди,) при умові правильного дозування. А це 1500мг глюкозаміну на добу протягом 30 днів.

    В даному препараті не вказаний точний вміст основних компонентів. 400 мг в капсулі - скільки глюкозаміну? скільки хондроітину? Навіть на сайті виробника це не вказано: Конкретика диетических добавок

    Згідно клінічних досліджень хрящова тканина не відновлюється, а те що пишуть виробники чи показують по ТВ - маркетинг. Ось для прикладу "свіже" дослідження за листопад 2016:

    The combined therapy with chondroitin sulfate plus glucosamine sulfate or chondroitin sulfate plus glucosamine hydrochloride does not improve joint damage in an experimental model of knee osteoarthritis in rabbits.
    The combined therapy with chondroitin sulfate plus glucosamine sulfate or chondroitin sulfate plus glucosamine hydrochloride does not improve joint... - PubMed - NCBI

    І подібних дослідів можу підкинути "цілу купу". А Ви можете підтвердити свої слова відносно відновлення хрящової тканини клінічними дослідженнями?

    Цей препарат неякісний тому що:

    - не вказаний точний вміст у мг основних компонентів

    - недостатнє дозування для рекомендованого курсу. Навіть якщо в капсулі є 400мг тільки глюкозаміну (а там стільки точно немає), то потрібно 4 капсули на добу. Тобто, баночка розрахована на 15 днів? Якісні препарати завжди продаються з розрахунком 1500 мг глюкозаміну на добу і на 30 днів.

    - це Китай, що мене особисто насторожує і ставить під сумнів чи там взагалі є ті компоненти, які вказані на етикетці :)

    В наших аптеках практично немає якісних хондропротекторів (препаратів з вмістом глюкозаміну та хондроітину).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. IvankaVanka

    IvankaVanka Member

    Ну, в моєї матері були схожі проблеми зі спиною та шиєю, в неї ніби остеохондроз виявився. Вона якийсь час носила обідок для шиї (забула, як він офіційно називається), ще вона на турніку висіла - їй допомогало - та змінила подушку з матрацом на ортопедичні. Подушка в неї була жорсткою з двох валиків, а матрац вона обирали за рекомендаціями статті http://korrespondent.net/business/press_release/3540391-luchshye-ortopedycheskye-matrasy-vybor-potrebytelei


    Ще я колись займалась йогою, та зі мною ходила жінка зі скаліозом та ще чимось (власне болями в спині), їй йога, за її словами, дуже допомогала. То була хатха-йога, якщо має значення.
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дружину почала боліти шия і голова, після двадцятого походу в поліклініку купи мазів пігулків і іншої фігні, яка так і не помогла, заліз я вчора в інтернет (бо тільки вчора сказали шо то остерохондроз) і знайшов канал цього чувачка


    View: https://youtu.be/BqIiK8pOVfw


    Коротше, після 10-15 хв. вправ біль пройшла :mocking:
    Не знаю як буде далі, але на разі все вище всяких сподівань. Так що користуйтесь.
    Для того щоб точно знати що робити, треба подивитись ще це

    View: https://youtu.be/-Yse1VpHNlQ


    і це відео


    View: https://youtu.be/JHml9BtMP9Q
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. IvankaVanka

    IvankaVanka Member

    Дякую!
     
  19. wedAnna

    wedAnna Member

    Может, можно купить более удобный стул и так можно будет шить. Еще я знаю, что часто проблемы со спиной заключаются в том, что просто мышцы спины слабые и их надо подкачать, у мужа что-то подобное было - протрузия. Рекомендовали пить много воды, качать мышцы с помощью плавания или заниматься на тренажерах DAVID - это немецкая методика, такие есть у нас в интституте витербрологии и реабилитации на кульпарковской находится. Муж летом плавал, сейчас ходит на тренажеры, ну и долго не сидит.
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    о_О Може, вертебрологія???????
     
а де твій аватар? :)