Проблеми в навчанні

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Wasylyok, 22 жов 2017.

 1. Wasylyok

  Wasylyok Member

  Наш син через хворобу відстав і відчуває труднощі з фізикою. Як би краще вирішити цю проблему?
   
 2. ixeldino

  ixeldino New Member

  В Вашого сина поважна причина. Можливо, зверніться до вчителя, хай він додатково позаймається. Зрештою, товариші могли б допомогти. Ну і, в крайньому випадку, - репетитор. Тобто, шляхи вирішення є, але Вам треба вибрати варіант, який Вас влаштує.
   
 3. Wasylyok

  Wasylyok Member

  Я звертався до вчителя, але йому з наступного тижня на курси і він не матиме змоги, а з часом проблема затягуватиметься. Можливо, хтось знає, де б знайти репетитора?
   
 4. Wasylyok

  Wasylyok Member

  О, дякую! Навчається в 9 класі, непогано навчається і не хотілося б, щоб успішність впала.
   
 5. Wasylyok

  Wasylyok Member

  Маєш, вчора тут було посилання на сайт, а я його не зберіг. Іксельдіньо, скиньте, будь ласка, повторно.
   
 6. Wasylyok

  Wasylyok Member

 7. Maryry

  Maryry New Member

  Це добра справа, взагалi краще вчителя до дому запросити. Наша дитина з найкращих вчиться у школi. Тому що хоче до дитячого табору у лiтку ))) - летний лагерь Развивающий детский лагерь в Одессе. Путевка в летний лагерь «Star Time»
   
 8. Edna

  Edna Member

  можно с учителем договорить чтоб подтянул
   
 9. Miralima

  Miralima New Member

  Цього літа спробувала підтянути англійську дитині. Тепер усім рекомендую нашу вчительку:) Вона дуже добра та порядна, одразу знайшла мову з моєю дівчинкою. Хто шукає репетитора з англійської, рекомендую Наталия Матвиенко/:yahoo:
   
 10. alexgromov

  alexgromov миється в бані

  Якщо Вам не вдається вирішити питання, завжди є альтернативні варіанти. Адже гарні відмітки в атестаті напряму впливають на можливість вступу до ВУЗу Тобто окрім знань, необхідний документ, який значно полегшить цей процес. Щоб не переживати з цього приводу Ви можете просто Купити диплом про освіту.
   
 11. DimonSapun

  DimonSapun миється в бані

  Лучше всего будет с репетитором позаниматься. Либо попросить учителя по физике с ним дополнительно позаниматься, чтобы подтянул, если просто пропустит в чем-то потом сложно будет понимать то что проходят одноклассники.
   
 12. Annapurna

  Annapurna Member

  Вам потрібно допомогти вашій дитині з навчанням. Наш син зараз в шостому класі, тому коли він хворів декілька тижнів, ми зрозуміли, що йому також потрібна буде допомога. Тому замовили робочі зоштти для 6го класу з шкільного супермаркету Петрівка. І дійсно, з ними він легше наздогнав програму.
   
 13. Divko

  Divko миється в бані

  То в дітей зараз у всіх така проблема
   
 14. paniolya

  paniolya Member

  після цього карантину репетитори всім знадобляться
   
а де твій аватар? :)