Про звукоізоляцію

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем belmondo, 3 бер 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Чи заважає вам хороша звукопроідність між квартирами

  1. Не заважає, не звертаю на це уваги

    0 голосів
    0,0%
  2. Заважає, але нічого не зробиш, не звертаю на це увагу

    1 голосів
    25,0%
  3. Заважає, планую зробити звукоізоляцію або переїхати з часом у сучасніше житло

    3 голосів
    75,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. belmondo

    belmondo New Member

    Хотів у цій темі поговорити про звукоізоляцію у старих та сучасних будинках, почути відгуки власників і тих і других. Я проживаю у хрущовці на 3-му поверсі тому звукопровідність між сусідами(особливо з тими що зверху) погана. Чути кроки, голосні розмови і телефізор. Але це мабуть єдиний недолік який особисто мене не влаштовує у моїй квартирі.
    Також чув що така сама проблема є і в новобудовах "монолітах".
    Декілька разів задумувався про звукоізоляцію, але щось не віриться що це зможе на 100% забрати шум та й не зустрічав ні тих хто зробив собі щось подібне, ні майстрів які вміють проводити такі роботи.
    Поділіться відгуками у кого є така проблема, чи вам вона заважає, чи пробували ви якось вирішувати її.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. belmondo

    belmondo New Member

    кому цікаво, читаємо відгуки про звукоізоляцію, не надто оптимістичні.
     
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Ну скажу так справа НЕ дешева і має виконуватися професіоналами , а не із серії "ми з кумом туй во во в интернеті почитали і зробили " при такому підході толку нуль, а так при проф виконанні в залежності складності робіт ( початкових умов) треба думати про десятки $ за м2 . Нажаль в гуглі нормальних актуальних цін я не знайшов
     
  4. Lycinda

    Lycinda миється в бані

    шкафы и ковры в квартире помогают немножко сглаживать шум. можно еще потолки многоярусные поставить, тоже тише будет
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Нє...Ніфіка ми не брали.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)