про вартість інтернету

Тема у розділі 'www', створена користувачем mypucm, 27 січ 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Украинские интернет-провайдеры будут вынуждены поднять цены на интернет до середины 2019 года в среднем на 25%.
    Об этом заявил председатель Интернет Ассоциации Украины Александр Федиенко в эфире телеканала «Украина», пишет Апостроф.

    «В среднем это (подорожание интернета — ред.) где-то до 25%. Это к середине 2019 года», — отметил он. По словам Федиенко, интернет-провайдеры в Украине вынуждены будут прибегнуть к пересмотру тарифов вследствие инфляции. «Происходит рост стоимости валюты. А мы покупаем интернет-трафик за валюту», — отметил он.

    При этом, как отметил Федиенко, в Украине интернет в разы дешевле, чем в Европе.

    «За тот пакет, за который наш гражданин платит 3-4 доллара, вы будете платить за рубежом примерно 20-22 доллара», — отметил он.
    :scratch_one-s_head:
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @mypucm, а на людській мові не можна було тото всьо викласти?
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та я спішив поділитися :blush: безкоштовно перекладати не маю часу :blush:
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    куда спішили? о_О
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну... мені ця цікава інформація заважає працювати, тому я спішив запхати її назад в інтернет :blush:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Divko

    Divko миється в бані

    Я сплачую 100 грн на місяць вдома - мене влаштовує
     
  7. pilio

    pilio миється в бані

    Чомусь мені здаться, що зараз багато гарних варіантів про які ніхо і не знає. Ось Київстар домашній інтернет https://kyivstar-internet.com.uа гарна пропозиція, реально плачу копійки, а користуюсь всіма послугами і це при тому, що швидкість суперова і на все в мене безліміт, не знаю чого б такою пропозицією і не скористатися.
     
а де твій аватар? :)