Відповідь: Про слабкість християнства Насправді християнство не є суперечливою релігією, наука Церкви є чіткою і перевіреною на практиці. Жодна правда не оголошується Церквою, доки вона ретельно не перевіриться, інколи такі перевірки тривають віками (наприклад щодо ікон у Церкві - 3 століття).
Відповідь: Про слабкість християнства Релігія - не математика. Можна за допомогою різних тлумачень чітко пояснити всі релігійні положення, отримавши несуперечливу теорію. Але якщо людина нейтрально вибирає, у що повірити, а не ставить за мету розтлумачити те, у що вже вірить, то ми мусимо визнати, що християнство для неї виглядатиме логічно неприглядно.
Відповідь: Про слабкість християнства логіка ортогональна до віри тобто одне на друге не пливає (не повинно впливати)
Відповідь: Про слабкість християнства Ще й як повинно! Див. тему "Знання та віра", особливо те, що я писав там спочатку.
Відповідь: Про слабкість християнства ще раз повторю - логіка ортогональна до віри. Так само, як і знання. Віра - це почуття, що не потребують ні знань, ні логічних доведень. Іноді віра може базуватися на знаннях та логіці - але віра є самодостатня. Це за означенням. Бо вірю - і все. -- Принцип "я логічно поміркував - і тому повірив" або "згідно оцих знань я повірив" - описано в біблії на прикладі Хоми невіруючого.
Відповідь: Про слабкість християнства Згоден. А знання та логіка, в свою чергу, все одно базуються на деякій вірі. Принаймні на вірі в те, що не було зроблено помилки в міркуваннях.