Про слабкість християнства

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем D.M., 23 лип 2007.

  1. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Я, например, нашим политикам, которые истово крестятся в церкви и даже что-то на нее жертвую - НЕ ВЕРЮ в их набожность (по-первах то еще и забывали какой рукой креститься..)... А вот современной и симпатичной Лиле Романовой - ВЕРЮ..(верю в то, что у нее это от души)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. SerhijS

    SerhijS Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Ось тут ви вірно помітили - «ПРИКРИВАЮТЬСЯ» .
    А далі знову:
    Якщо вони прикриваються, про що ми тут і говоримо то їм до ср***и чим прикриватися.
    Всі ці акції терору це все політика! Політика яку намагаються прикрити чиїмсь іменем ті кому це вигідно.
    Буде керманичам вигідно прикриватися Папою Римським і всі дружно будуть тикати пальцями і кричати «Фу-католики терористи».

    І до чого тут повернення до витоків?
     
  3. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    А как же определить. если сейчас, так исторически сложилось, что неспокойствие идет именно со стороны мусульманского мира, именно у них сейчас обострение внутренних и внешних противоречий. Я же просто хочу спокойной жизни и цивилизованных отношений.
     
  4. tradakad

    tradakad Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    та ну... якщо не помиляюсь в католіцизмі багато чьго переосмислили та дозволили в порівнянні з минулими сторіччями... багато за що й вибачилися, але, як кажуть - "ложечки хоть и нашлись, но неприятное впечатление осталось"
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства


    Щоб вибачитись треба мати силу. Слабі духом не вибачаються.
     
  6. SerhijS

    SerhijS Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Відколи почалося цей неспокій?
    Чи не від часу заснування держави Ізраїль? Чи не від часу виявлення покладів нафти?
    Я вам серйозно кажу, треба буде і зроблять з шаманів племені Чірокі «отпєтих терористів». І аргументують, що так історично склалося.

    Знаєте поки політики не пхають свій смердючий ніс в релігійні справи віруючі самі можуть вирішити проблєми.
     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    раніше. Французький легіон си пригадайте...
     
  8. SerhijS

    SerhijS Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    нагадайте.
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    невже ви не цікавилися ні арабською історією, ні арабською міфологією?
     
  10. SerhijS

    SerhijS Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Значить Французький легіон з арабської міфології? :)

    Невже перед тим як стати католиком треба вивчити грецьку та римську міфологію та історію Священної Римської імперії?
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    дослівне тлумачення фраз - не на користь читача, і вводить його в самооману.
    Якщо так тлумачити коран - то ви до абсурду дотлумачитеся.
    Хто цікавився арабською міфологією, і зачепив археологічні пам'ятки - той обов'язково хоч раз мав зустріти згадку про французький легіон.
     
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    знання ще не принижували нікого. Але, якщо невіглас йде проповідувати істину - він в першу чергу шкодить істині, яку проповідує...
    Це безособово - просто з мого досвіду - якщо СЄ мають уявлення про історію та філософію, зокрема про античні (історію та філософію), якщо для них біблія - не єдина книга, що перевидається і читається 2000 років, якщо вони можуть пару слів сказати про Платона і т.д. - тоді їхні тлумачення біблії сприймаються дещо інакше...
     
  13. SerhijS

    SerhijS Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Хіба я це писав? :)

    Шановний 99% присутніх тут дописувачів я гадаю не зрозуміли ваш допис про Французький леґіон.
    Поясніть. І я буду в курсі та знайду додаткову інформацію.
     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    ви ось це писали - не вчіться пересмикувати цитати, "обгризаючи" їх чим раз більше.
    Перед тим, як говорити про істинність корану як релігії - дайте заперечення наступного тексту:
     
  15. SerhijS

    SerhijS Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Шановний якщо ви хочите навести аналогії то так і кажіть. Бо правильно поставлене питання це правильно зроблена відповідь :)
    А сказати «лопата», а ти здогадуйся про що мова це якось не того… :)

    Коран не релігія. :)
    А що тут заперечувати?
    [FONT=&quot]
    [/FONT]
     
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    та цікаво було, чи ви заперечуватимете, що
    - коран писала (записувала) людина, по власним спогадам власному розсуду, а також слухаючи спогади ще кількох мекканців,
    - на замовлення та під наглядом жорсткого правителя, з метою дати правителю текст, який дозволив би йому придусити опір тих племен, що на той момент ще не скорилися.
    --
    Перепрошую - з "коран - релігія" - описка вийшла.
    прошу читати як "істинність текстів корану як єдиної вірної релігії"
     
  17. SerhijS

    SerhijS Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Для обговорення цього питання прошу в сусідню гілку http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=26508
     
  18. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Не знаю скільки часу ви думали, щоб це написати, але на моє переконання, ви це ляпнули не думаючи взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    я б сказав дуже нормальні. Недаремно ДМ їх обєднав.
     
  20. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Принаймні кілька годин ця фраза була в мене в голові, перш ніж я її написав. Добре сказано для загострення уваги. Християнство справді набагато суперечливіше за іслам і буддизм.

    Об'єднав лише з точки зору несуперечливості. Але, звісно, іслам і буддизм дуже різні.
     
а де твій аватар? :)