Про слабкість християнства

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем D.M., 23 лип 2007.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    навіть не стільки тому ;) а тому, що це відбувається "з помпою" ;) - всі інші "фазові переходи" відбуваються тихо ;)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Омаре, то я пожартував.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Омар Люлька

    Омар Люлька Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    От чого, я зовсім від Вас не очікував, це подвійних стандартів... Яка різниця, які причини змусили, монашку і мусульманку, так одягтись? Так що, Ви або обидвох називайте, чучелами, або жодної, третього не дано...
     
  4. Омар Люлька

    Омар Люлька Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Так, що за питання?
     
  5. Омар Люлька

    Омар Люлька Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    А хіба в Маяковського, не "Довольно жить..."?
     
  6. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Так обе ж и ходят чучелами. Только монашка ж в монастыре, а не по улицам мирским. Хотя, честно говоря, тоже не понимаю их и считаю, что то от загнанности и слабости перед жизнью. Убежище от житейских трудностей при жизни. Хоть и пашут тяжко физически, но можно о жизни и выживании не думать, переложив это на плечи церкви. А в общем, ничего хорошего. Похоронили себя заживо. Молодым надо влюбляться и детей рожать и поднимать, а не только поклоны бить, если есть желание, то это можно и между делом делать...
     
  7. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Хотя подозреваю, что это не лично к вам, Омар, а к вашим коллегам?
     
  8. Омар Люлька

    Омар Люлька Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Чому по Кіровограду в самому центрі міста, ходили. Я до них відчуваю повагу, і з Вашою оцінкою "чучела" не погоджуюсь...
    А до крішнаїток, вдягнених по "формі", Ви як відноситесь?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Омар Люлька

    Омар Люлька Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Чому Вони обрали саме таку форму одягу? А варіант "просто подобається" не підходе? ;)
     
  10. Омар Люлька

    Омар Люлька Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Я не можу сказати, про конкретно цей випадок, але наприклад в Росії, мусульманам часто зброю підкидають, десь в році 97, рабин Махачкалинської сінагоги, прийняв Іслам, так і йому зброю підкинули.
     
  11. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Якщо є в хаті дзеркала, то малоймовірно...
    Є багато гарного й скромного одягу, щоб людей дарма не лякати... Чому саме тільки перекрещені у такому ходять страшному, чому? Я ж писала про Марокко, та й у Лівані тільки зрідка й у старшому віці обмотуються....
     
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    новонавернені - самі ревні. Виконують все до букви, навіть забобони.
    Зверніть увагу, хто в перших рядах в церкві - бувші партійні (ідейні, тобто ті, що вірили) діячі. А зараз - самі ревні християни...
     
  13. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Гріхи тепер відмолюють, чи що? :o накопили? :radist:
     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    ні - це просто особливість неофітства. Тут не в гріхах справа - той, хто вибрав віру - він в першу чергу собі доводить, що йому то подобається. І всім оточуючим.
    На неофітах якраз і побудована стратегія залучення нових членів у свідки єгови - неофіт, проповідуючи, і зміцнює свою віру, і має більше ... ? запалу? ентузіазму? натхнення? - загалом - творчо ставиться до своєї роботи ;)
     
  15. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Мене також час-від-часу відвідують такі думки. Підозрюю, що рідновіря в процесі свого розвитку буде наближатися до індуїзму. Багато арійського спільного.

    Не знаю, я ж не духовна особа.

    Саме так. І, як я вже неодноразоваоо писав тут, релігія панівна над християнством і ісламом.

    Нічого дивного. Адже і християнство, і іслам - то історія Близького Сходу, до якого Україна не має ніякого відношення. Буддизм і індуїзм нам ближчі чисто історично і генетично. Бо це наша, хоч і давня, але ж наша спільна історія.
     
  16. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Ой, панове, не знаю, що там вам близьке... І які гени маєте :)...
    Мені найближче і найдорожче те чи Той, правильніше, Хто спасає (у стані нірвани я, наприклад, цілковитого очищення і прощення не знаходжу).
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. SerhijS

    SerhijS Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Ніколи!!! Не дочекаєтесь!!! ;)
    Якщо не побачили відповідь повторю.
    Є Коран і Сунна. Там відповіді на всі питання життєдіяльності людини. Все крапка! Або виконуєш або ні.
    Не проблєма жінок які носять відповідний одяг, що так називаємі «традиційні» чи «етнічні» мусульмане відносяться до релігії просто як до народної традиції, бо такі народилися.
    І це проблєма не лише мусульман.
    Православ'я, католицизм, у всіх подібні проблєми. Мільйони людей які лише номінально важаються християнами.
    Різниця лише в тому, що хтось приймає правила гри сучасного світу та міняє свої правила, а хтось тримається джерел.

    Дайте відповідь, чому люди які сповідують так би мовити свободу прав людини так зневажливо ставляться до цієї самої людини яка має інше бачення?
     
  18. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Щодо одягу, то я за те, щоб кожен вдягався так, як вважає за потрібне, і щоб ніхто його за це не докоряв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    можна уточнити запитання?
    тобто якщо це риторичне запитання - ну тоді ой.
    Якщо ж конкретне - давайте розглянемо кілька конкретних випадків - що саме вам не зрозуміло у ставленні людей.
    Велику політику - не рухати, "тотальною" термінологією - "всі", "якийсь народ" - не оперувати (по можливості).
    Тобто на питання, чому Штати періодично воюють з якимись арабськими країнами, що мають необережність бути розташованими в місцях залягання американської нафти - вам не відповість ніхто.
     
  20. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Про слабкість християнства

    Потому что и этнические мусульмане, как оказалось, изменяются вместе с современным миром и это нормально.. Но есть горстка, особо озабоченная потерей влияния, которая и инициирует всевозможные террористический акции, прикрывая Аллахом, как ширмой. Обосновывая это возвращениям к истокам. Забывая о том, что верующие вообще-то того Бога в душе хранят, а не утопают в том "как одеть, куда стать и т.д."
    Просто внешнее легче проконтролировать, вот и вцепились во внешние атрибуты, а этнические мусульмане просто в своей вере не сомневаются и доказывать никому ничего не намерены...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)