Та чого ж вам їх шкода? Люди виконують діла віри згідно навчання церкви і власного сумління віручої людини. То ж нема причин їх жаліти. Звісно, читати Біблію потрібно і корисно, але якщо людина не готова до самостійного розуміння написаного, то вона може почути Боже Слово в церкві і сприйняти на слух. Так і написано в Рим 10:17. Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове.. Та й осуджувати таких людей нема за що, бо віра - це довіра до Бога + діла віри. Якщо нема діл віри, то в Біблії така віра називається мертвою.
Хоча і Сергій ніжиться з березовим віником в бані, дозволю собі висловити свою думку. Чи є сатанисти небезпечними для суспільства? Звичайно, але не більше ніж інші ідолопоклонники. Так, через поклоніння ідолам замість поклоніння живому Богу був зруйнований древній Ізраїль, думаю, через це і ми маємо багаточисельні проблеми модерного світу. Але, чи сатанисти страшні християнам? Чи сатана добється багато через них? Не думаю. Згадаймо як сатана спокушав Христа. Словом Божим. Трохи перекрученим і вирваним з контексту і з іншим пояснювальним змістом. Нікого і нічого не нагадує? Не нагадує гопкомпанію в Брукліні, яка свідомо перекручує слова Біблії, яка заперечує слова Ісуса в багатьох випадках, яка брехливо пророкує кінець світу і інші події, що Ісус заборонив робити, яка Ісуса, як Сина Божого перетворила на такого собі ангела. Чи не це є справжні і небезпечні слуги сатани. Які забороняють своїй пастві навіть подумати щось невпопад, навіть засумніватися на йоту в правдивості їхніх тлумачень. Навіть якщо ці тлумачення сьогодні відрізняються від їх вчорашніх слів на 100%.
Приклад можете навести? Ну хоча б один? Ви Юстина Мученика не читали? Хто вам сказав таку дурницю? ---------- Додано в 23:40 ---------- Попередній допис був написаний в 23:39 ---------- на повсякдененне життя ці тлумачення ніяк не впливали і не впливають. ---------- Додано в 00:08 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:40 ---------- Ви можете дати визначення християн?
Поки Ясам готує відповідь, трохи йому допоможу. Християни вважають Ісуса Христа і Богом, і людиною, водночас, що був розіп'ятий за наші гріхи на хресті, як то римляни робили з розбійниками та повсталими рабами, а не - з якогось дива - на стовпі.
Можете пітвердити це визначення посиланням на наукові словники? Ви привели вузьке конфесійне визначення, яке маете право використовувати лише у своїй церкві,. а не навязувати його широкому загалу. Зрештою, згідно вашого визначення дохалкедонські церкви не є православними. Ну ізвісно для визачення християнства знаряддя страти Христа має дужеважливе значення. Римляни різні знаряддя страти використовували і стовп був звичним знаряддям для страти на Близькому Сході.
То у вашій організації є вимоги і наглядачі, наш Бог не є насильником, відповідно і церква. ---------- Додано в 12:59 ---------- Попередній допис був написаний в 12:58 ---------- на це покликана фізика, астрономія, хімія, математика, а не християнство.
У римлян було кілька знарядь для страти, які позначались терміном крукс - далі йшло визначення який саме крукс мається на увазі. Так щоцемогло бути і стовп і Т-подібний чи Х-подібний хрест.
в концтаборі, в тюрмах, в організації СЄ є наглядачі, їх не називають єпископами. Єпископи є у царкві.
Мих. словник відкрийте. Грецбке слово "єпископос" означає "наглядач". Епи́скоп (греч. ἐπίσκοπος — надзирающий, надсматривающий; от ἐπί — на, при + σκοπέω — смотрю) http://ru.wikipedia.org/wiki/Епископ ---------- Додано в 13:07 ---------- Попередній допис був написаний в 13:06 ---------- Біблія і цьому не вчить-)))).
Сергію, ще раз: в концтаборі, тюрмі є наглядачі, чи єпископи? Ви чули, щоб в тюрмі наглядача називали єпископом? А може у вашій організації то заради адаптації? Я чув, що в пеклі є теж наглядачі.
Які ви хитрі-)). Навмисно залишили слово єпископ без перекладу. В Україні спілкуються українською мовою, а не грецькою. Так що ваші риторичні вибрики просто смішні.
З нефізичною істотою, частиною "я". Почитавши цікаву тему про релігійні непорозуміння відразу стала зрозумілою якість місцевих християн. Багато людей незалежно від віросповідання розуміють духовну практику під виглядом буквоїдства - визубрювання святих текстів. Як наочно можна пересвідчитись буквоїдство не є духовною практикою, тим більше стосовно Біблії, яку по суті не розуміє взагалі ніхто, вона написана таким способом, що кожна цитата трактується десятьма способами. А на ділі - тотальне непорозуміння навіть між представниками однієї конфесії, чвари, осуд, гордощі - яким способом цим людям спастися з цього дна, як не "по благодаті". Не дарма в китайському Дзені святі тексти без духовної практики мають таку ж цінність, як купа торішнього листя, їх навіть не прийнято тримати в храмах. Ніде назовні бога немає, тільки всередині.
Я не смішний, а не раз зустрічав слово єпископ в українській мові, як і слово наглядач і чітко знаю, де вживають одне слово, а де інше. І ви не зможете заперечити, що "єпископ" використовують у церкві, а "наглядач" - в концтаборі, тюрмі і в організації СЄ. ---------- Додано в 13:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ---------- З Самим Собою?