Про що мовчить Біблія?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 23 сер 2009.

  1. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    чи ви просто не хочете читати..............
    я питав про визначення, а не про походження.
    Якщо вашу фразу спийняти як визначення - християнами є ті хто визнає Ісуса як Месію. Отже свідки Єгови є християнами
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Заааачно раніше, ніж появилися СЄ і назвали себе християнами. На століть так десь 15, а то й більше.
     
  3. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Чому ж тоді християни не називались свідками Єгови?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    чому христини не називали себе католиками чи греко-католиками?:)
     
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Бо християни були СВІДКАМИ ХРИСТА. (І будете мені свідками...)
    А свідки Єгови? Та вони свідки самих себе, тобто філософії своїх вождів.
    Мета - задурманити людину і затягнути в свою спільноту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ісуса самого названо свідком-))))

    А Мои свидетели, Иегова говорит, вы, и раб Мой, которого Я избрал, чтобы вы знали и верили Мне, и разумели, что это Я. Прежде Меня не существовал Бог, и после Меня не будет. Я, Я Иегова, и нет Спасителя кроме Меня» (Исаия 43:10, 11, ПАМ).

    Далее, в 12-й главе, в 1-м стихе, говорится: «Посему и мы, имея вокруг себя такое облако свидетелей, свергнем с себя всякое бремя и запинающий нас грех и с терпением будем проходить предлежащее нам поприще». Иисус сказал Понтию Пилату: «Я на то родился и на то пришел в мир, чтобы свидетельствовать об истине». Да, сам Иисус назван «свидетелем верным и истинным» (Иоанна 18:37; Откровение 3:14).
     
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергій, я на цій гілці принципово не читаю російських копій так як є чудові українські переклади СП. Соррі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Почнемо з першого слова «свідки», тут в наявності фактична помилка. Чи може бути свідком якої-небудь події людина, що прочитала про неї в газеті або книзі? Звичайно, ні! Свідок завжди самоочевидец події. Апостоли не називалися «Свідками Єгови». Сам Христос називав їх свідками Своїми.

    А текст з Ісайї: «А Мої свідки, говорить Господь, ви і раб Мій, якого Я вибрав...» (Іс. 43: 10) оповідає про єврейський народ і про роль пророка Мойсея.

    Теологічна помилка полягає в тому, що у Бога Отця є лише один Свідок — це улюблений Син Його. Сказано: «Бога не бачив ніхто ніколи; Єдинородною Син, сущий в лоні Отчому, Він явив» (Ів. 1: 18). Він явив характер Бога Отця і засвідчив про Його наміри. Як Єдиний і неповторний Свідок Він Сам говорив про Себе: «Хто бачив Мене, бачив Отця» (Ів. 14: 9).
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    свідчити можна про певні погляди, тому свідок не обовязково є самочевидцем, адже багато християн 1 ст небачили Ісуса.



    [10 А Мои свидетели говорит Господь вы. Так как речь пророка обращена была непосредственно к народу израильскому, то его же, следовательно, должно считать и тем лицом, которое выставлено в качестве первого свидетеля. И действительно, вся история богоизбранного народа, со всеми данными ему богоявлениями, откровениями, законами и чудесами, является лучшим и наиболее убедительным доказательством божественного всемогущества и Его зиждительной, миротворческой Премудрости и Силы. Но, кроме всего этого, еврейский народ был прямым свидетелем исполнения многих божественных пророчеств, касавшихся судьбы различных языческих народов, а также и на самом себе испытал оправдание многих пророческих угроз и обетовании.

    як бачите свідком був названий ціли народ, хоч не усі його предствники мали особисті стосунки з Богом

    тим не менше євреїв названо свідками Бога
     
    Останнє редагування: 1 вер 2009
  10. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Зверніть увагу, що вони були названі, а не самі себе назвали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Про що мовчить Біблія?
    Вам скажуть свідки Єгови...:haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І то через 15 століть після Христа... до того їх не було!!!

    Ага.. як не крути....
     
    Останнє редагування модератором: 5 вер 2009
  13. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    Я не наполягаю на тому, що це про день народження; так наголошують ті, хто говорять про те, що біблійні люди святкували його.

    Можливо, конкретно і не сказано, та є принципи, які допомагають регулювати такі речі.

    :mocking: З чого це ви судите, що я себе Богом роблю? Не видавайте бажане за дійсне.
    Це вид не Господніх творінь, а Дарвінових. Бог же створив людину. угу:)
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я ж теж латинь не вчив...
    Але знаю...
    навіть така приказка є...
    Homo homini lupus est
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зануда

    Зануда така зануда

    Я видно відстала, бо сильно не в курсі, що Дарвін від теорії перейшов до практики і творив людей. :))
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    ай, то може ви просто хомо сапіенс і ше еволюція вас до того не довела?:)
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А Ви вже не хомо?о_О
    Ой,соррі..по ніку видно...:agree:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Слова Ісаї були пророчими - вони мали повнитись в майбутньому. Дослідники Біблії прийняли назву Свідків Єгови з огляду на те яку місію вони мали виконувати - свідчити про Бога і його наміри.
    Чому вас це дивує? Якщо ви розглянете ранню історію християнства то побачите що воно складалось з різних течій , фактично це було результатом відступництва передреченого Петром.
    Тако ж звертаю вашу увагу на пророцтва про тещо спочатку має виявитись беззаконник, та те що останніми днями має розмножитись знання.

    Ще зауваження - протягом століть існували люди які сповідували ідеї які сьогодні сповідують свідки Єгови.

    Значение слов, переведенных с языков оригинала как «свидетель», проливает свет на то, что значит «давать показания» в защиту Иеговы. В Еврейских Писаниях существительное, переводимое как «свидетель» (эд), образовано от глагола (уд), означающего «возвращаться» или «повторять, делать снова». О существительном (эд) в «Теологическом словаре Ветхого Завета» говорится: «Свидетель — это тот, кто, повторяя, настойчиво подтверждает свои показания. Это слово [эд] свойственно языку судопроизводства» («Theological Wordbook of the Old Testament»). В одном словаре древнееврейского языка также сказано: «Первоначально [глагол «уд»], возможно, означал: „он говорил многократно и с большим убеждением“» («A Comprehensive Etymological Dictionary of the Hebrew Language for Readers of English»).

    Употребленные в Христианских Писаниях древнегреческие слова, которые переводятся как «свидетель» (мартис) и «свидетельствовать» (мартирео), тоже имеют юридический оттенок, хотя со временем они приобрели более широкое значение. Согласно «Теологическому словарю Нового Завета», «слово „свидетель“ [употребляется] как в значении „свидетель фактов, которые можно подтвердить“, так и в значении „тот, кто свидетельствует о тех или иных истинах“, то есть открыто говорит о своих убеждениях» («Theological Dictionary of the New Testament»). Итак, свидетель рассказывает о том, что узнал непосредственно сам, или проповедует какие-либо взгляды и истины, в которых убежден.

    Со временем значение слова «свидетель» расширилось под влиянием того, что христиане I века проявляли верность Богу. Многие из тех ранних христиан свидетельствовали во время преследований и перед лицом смерти (Деян. 22:20; Отк. 2:13). Поэтому около II века н. э. греческий эквивалент слова «свидетель» (мартис, от которого в ряде языков происходит слово «мученик»), стал обозначать человека, готового «засвидетельствовать [что-либо] своей кровью». Христиане назывались свидетелями не потому, что умерли,— они умерли, потому что были верными свидетелями.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дивує те, що Ви хочете навязати думку, що після того, як Ісус сказав збудую церкву, все забулося, а через 15 століть згадалося... фантастика, і головне про таку паузу ніде в Біблії нема......

    Ходіння з книжочками? Ні!
    Ходіння поміж хат? Ні!
    Бог не Трійця? Ну це не новина - були... стара ідея.... і не тільки СЄ....
     
    Останнє редагування модератором: 8 вер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  20. Окультист

    Окультист Well-Known Member

    Знову слова про істинність лише своїх поглядів - СЄ твердять про відступників, які є прихильниками традиційних Церков, а традиційні Церкви про відступників СЄ - замкнуте коло.
     
а де твій аватар? :)