Про що мовчить Біблія?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 23 сер 2009.

  1. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Мертвий ви не відповіли крім не перекручуйте.
    І збудував Ной жертівника Господеві. І взяв він із кожної чистої худоби й з кожного чистого птаства, і приніс на жертівнику цілопалення.
    І почув Господь пахощі любі, і в серці Своєму промовив: Я вже більше не буду землі проклинати за людину, бо нахил людського серця лихий від віку його молодого. І вже більше не вбиватиму всього живого, як то Я вчинив був.
    (о це вже сатанізмом попахує Богові запах паленої плоті і крові подобається)
    Я вірю тільки в одного Бога, а врешті хочу розібратися.

    а якто можна трактувати по інакшому Бог дозволив їсти тарин після потопу коли їх і так мало, змінив хороші стосунки на погані(змінив стосунки коли довіряли на стосунки які побудовані на страху) як на мене то абсурд.
     
    Останнє редагування модератором: 26 сер 2009
  2. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    Якось по дитячому воно у вас. :)Якщо є страх, то не означає, що є покора. Зі страху різні діла бувають.

    А вираз "У ваші руки віддані вони" означає, що людина має над ними владу, що може приручати деяких тварин.

    це символічна жертва. Думаю більше скаже наступний вірш Еф 5:2: "і поводьтеся в любові, як і Христос полюбив вас, і видав за нас Самого Себе, як дар і жертву Богові на приємні пахощі."


    ніхто б зразуне їв всіх тварин. Ной їх випустив, вони розмножувались, їх ставало дедалі більше і можна було їсти.
     
    Останнє редагування модератором: 29 сер 2009
  3. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Бог (як написано в Біблії :) ) дозволив приручати і панувати в раю
    І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!
    А після потопу Бог відав в наші рукі це вже різні поняття. Ага всьо шо зміх написати, Мертвий то: Якось по дитячому воно у вас. (які серйозні, не дитячі аргументи :) )

    "оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!" прочитайте краще оволодійте і пануйте, як що хтось над кимось панує і хтось кимось володіє то яка тут може бути не покора

    ви напевне не вчили програмування тоді би зрозуміли що нарушений порядок. якщо би Бог би дозволив після того як розмножилися, то одне, а до того то інше. Щоб ви знали більшість тварин виношує тварин приблизно рік, так що швидше деяки видів тварин би зїли, а не ніж вони би росплодилися.
     
    Останнє редагування модератором: 26 сер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    та ну? серйозний термін. а крім слонів кого ще до тієї більшості можна віднести?


    на жаль, мої знання Біблії не досить глибокі і я не знаю арамейської та старогрецької мови, щоб могти це глибше дослідити. Надіюсь, після мене знайдеться якийсь лінгвіст, який зможе відповісти на ці питання, які не мають жодного значення в порівнянні зі всім текстом книги і не впливають на доктрини чи повсякденне життя. Я відповів вам в силу своїх знань.
     
  5. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Слони більше року вагітні. У гірської саламандри (Hynobius nigrescens) термін вагітності зростає в залежності від висоти. На висоті 1400 метрів над рівнем моря вагітність може тривати більше 3 років.
    Значить з тими знаннями що в тебе є на даний момент ти зімною погоджується. "і не впливають на доктрини чи повсякденне життя" дуже впливають шкода що Ви цього не розумієте
     
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Не думаю що дана цитата має відношення до святкування днів народження
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    погоджуюсь з Сергій аспірант нема тут відношення до святкування днів народження
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а що День народження справляти - гріх? погоджуєтесь з Сергієм?
     
  9. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Мих, не перекручуйте будь ласка я написав що я погоджуюсь що в ті цитаті не має відношення до святкування днів народження
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не перекручую, а запитую.
     
  11. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    Чому? Чого ж тоді стосується "того, чий був день"? Думаю, якщо це не день народження, то щось схоже до сучасних іменин.

    І варто підмітити, що деякі захисники трактують цей вірш як такий, який вказує на святкування дня народження самим Йовом. Та будьмо уважнішими: святкували сини Йовові, які не поклонялись прадивому Богові.
    Ще краще ситуацію прояснює 5-ий вірш: "І бувало, як миналося коло бенкетних днів, то Йов посилав за дітьми й освячував їх, і вставав він рано вранці, і приносив цілопалення за числом їх усіх, бо Йов казав: Може згрішили сини мої, і зневажили Бога в серці своєму. Так робив Йов по всі дні." Звідси вино, що Йов не схвалюва цих бенкетів, а вважав їх такими, які б могли зневажати Бога.


    Щодо днів народжень. Думаю, для більшості людей вважливіша думка людей, ніж Бога. "Бо як це мені відмовитись від такого свята?! Що скажуть інші? А як їх можу не запросити, вони ж мене запросили?!"
    Справжні християни мають дарувати подарунки і в звичайні дні, не лише по святам. І "друзі" повинні про вас згадувати завжди, а не з наближенням дня народження.

    Найкращим прикладом для нас може служити те, що з Біблії видно, що Ісус Христос не відзначав подібного свята. Ні він, ні його учні.
     
  12. Зануда

    Зануда така зануда

    Я би припустила прочитавши це речення так, як ви його подали, що вони між собою домовились, хто коли робить гостину для інших. І по черзі влаштовували бенкети. А прочитавши весь контекст...моя думка не змінилась. Що там вказує на святкування саме Дня народження?

    Ісус не мав інтернету, не їздив на авто, не мав кредиток і навіть на роботу не ходив, принаймні у Біблії про це не сказано. Може краще зосередитись християнину на тому як святкувати День народження у злагоді з Божими заповідями, аніж переливати з пустого у порожнє?
     
    Останнє редагування: 29 сер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Homo sapiens - це суспільний вид творінь Господніх...
    І,як в кожному суспільстві,в них існують традиції.
    Які,звичайно видозмінюються,але продовжують зберігатись продовж тисячоліть...
    не виключено,що колись в суспільстві творінь Господніх.на ймення Homo sapiens і перестануть святкувати дні народження...але думаю,що це трапиться не скоро...
    Гріх кишкоблудія..е-е-е..чревоугодія,а також інші гріхи..неістрєбім...
    Як і прагнення доставити собі насолоду...і урізноманітнити життя...
     
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    В Євангелії нема багато чого, що Ісус Христос робив і чого не робив (особливо, що стосується побутових справ).
    І взагалі, пане Мертвий, Вам не подобається святкувати день народження? Не святкуйте. Але не беріть на себе роль Бога і не вказуйте іншим, що гріх, а що не гріх. Особливо в таких речах про які Біблія мовчить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  16. Зануда

    Зануда така зануда

    Дуже логічно, як на мою думку. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    А мене дуже здивували і навіть розсмішили висловлювання диякона А.Кураєва.

    Здивувало те, що батюшка перечислюючи між якими християнськими конфесіями уже 5столть іде суперечка відносно цього питання зарахував до цього списку і Свідків Єгови(!), котрі, як відомо, не є християнською конфесією!!!????

    А розсмішили його "логічні" доведення:
    "В Библии ответ есть, но этот ответ таится в молчании…" - розумій як хочеш?

    "Ведь если апостолы ничего не сказали на эту тему, значит к ним вопросов об этом не было. А когда не бывает вопросов? Когда все ясно!…" - логіка залізна! Думаю, слідуючи за такою його логікою, можна довести все що завгодно, навіть, що земля квадратна...:)
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пане Левко, по-моєму, логіка тут є. Мовчали, бо знали про це всі. Що тут дивного? А коли всі знають, то й питань не задають. Чому у вас тут виникли сумніви? Ну а що до СЄ - згоден.
     
  19. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    як відомо кому?
    Давайте розберемось попрядку
    коли послідовників Ісуса було названо християнами?
    Яке визначеня християнства?
    Що у вченнях та способі життя свідків Єгови відрізняється від вчень і спрсобу життя перших християн?
     
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    Дiї.11:26 А знайшовши, привів в
    Антіохію. І збирались у Церкві
    вони цілий рік, і навчали багато
    народу, і в Антіохії вперше
    християнами названо учнів.

    Христия́нство (від грец. Χριστός — «помазанник», «мессія»)-Вікіпедія
    Пр це "Біблія мовчить"...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)