Про що мовчить Біблія?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 23 сер 2009.

  1. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    Діти були не лише у Каїна. Адам також мав крім Авеля і Каїна інших (Буття 5). І не варто під "містом" розуміти повноцінний населений пункт з розвинутою інфраструктурою. Це могло бути невелике поселення, яке складолось з декількох будинків (чи радше наметів):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    В Біблії багото противоріч, тома я як людина не релігійна ,а віруюча кируюсь своїми моральними переконаннями і принципами, а вданому випадку мої переконаня не противорічеть тому що пише в Біблії
     
  3. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    Чи могли б ви мені їх навести?
     
  4. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    не хочу повторюватися, но мушу в даному випадку: в ті часи виходячи з тексту вигнання з тої землі де проживав велике покараня, значить якщо би когось ще би вигнали крім Каїна то прото би писалось
     
  5. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    а не надоїсть читата? ладно зарас знайду цитати
     
  6. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    звідки така впевненість?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та я тільки ЗА, але нема там, що не можна....
     
  8. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    29. І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, що розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний, що воно розсіває насіння, нехай буде на їжу це вам! (тут пишеться що Бог не дозволив їсти мясо)

    Після потопу:
    2.І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться земля, і між усіма рибами моря. У ваші руки віддані вони.
    3.Усе, що плазує, що живе воно, буде вам на їжу. Як зелену ярину Я віддав вам усе.

    1) страх не може породити довіру , а наскільки я знаю тварини розумні і можуть довіряти людині.
    2) До того виходить с тексту що коли Бог створив тварин то вони не боялись людей.(не вижу нічого поганого вцьому).
    3) "що плазує, що живе воно, буде вам на їжу" не вижу логіки в такий момент давати дозвіл так як і так тварин було мало всього по парі.
    4) "що живе воно" тут можна придертися до того що якщо воно не живе то це їсти не можна, тоді їсти живе , то вже сильно аморально (ладно то тільки помилки в написані або перекладі що не так важливо)

    а потім Бог дає 10 заповідей
    одна з них не вбивай
    получається можна їсти тварин але не вбивати (це абсурд).

    Після потопу
    сказано:
    Усе, що плазує, що живе воно, буде вам на їжу. Як зелену ярину Я віддав вам усе.
    Тільки м'яса з душею його, цебто з кров'ю його, не будете ви споживати.
    А тільки Я буду жадати вашу кров із душ ваших, з руки кожної звірини буду жадати її, і з руки чоловіка, з руки кожного брата його Я буду жадати душу людську.
    Хто виллє кров людську з людини, то виллята буде його кров, бо Він учинив людину за образом Божим.
    (тут описуєтся що їсти можна всьо що живе крім людини, а в заповідях пише тільки не вбивай, ящо тут не описується кого можна, а кого ні як в попередньому випадку то це означає що не можна нікого вбивати).

    як вам таке?
     
  9. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    впевненість тому що вигнання було в ті часи виходячи з тексту з тої землі де проживав велике покараня значить за великі гріхи таке би точно написали.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще раз... люди жили до 1000 років. За 1000 років міг народитися цілий народ і не один.
    То перше, друге, я думаю, що ви не думаєте, що Бог створив світ за сім днів у буквальному смислі слова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    Дійсно, прямого тексту нема. Хіба негативного ракурсу не достатньо? Про паління теж нічого не сказано конкретно.


    тварина може бути розумна, та не мудра. Ними керують інстинкти. Якшо тварина бачить, що людина не завдає шкоди їй і в неї можна отримати їжу, то виробляється відповідний рефлекс.

    не боялись, вони були травоїдними.

    це стосувалося майбутнього.

    це щоб падаль не їсти


    мова йшла про людей, а не тварин.

    нема впевненості, що вигнання відбулось одразу. на той час інші Адамові сини й дочки могли розповсюдитись до того краю куди подався Каїн.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :):):)....................
     
  13. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    але дітям тих тварин рефлекс не передається і рефлекси міняються якщо почати ставитись до тварини погано то рефлекс змінюється на протилежній + до того по будові в тварин включається самосбереження тварина в таких випадках нападає і старається вбити того хто нападає вданому випадку людину а це противорічить:
    І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться земля, і між усіма рибами моря. Бо не завжди тварини нас боятся + до того страх це погані стосунки між індувідумами пахне тут тоталитаризмом(а перетим Бог зробив щоб тварини людям довіряли, а потім виявилося що так погано треба щоб вони боялись(капець буду знати засталю свою будущу жінку щоб вона мене боялась, а не довіряла, бо з Біблії виходить що такі стосункі досконаліші(шутка таке робити не буду :) )). Я маю на увазі якщо Бог дозволив вбивати тварин, то вони не мають пручатись, бо на то воля Божа, а якщо вони пручаються тікають, або вбивають людей коли їх хочуть вбити, тоді вони суперечуть Богу (це уже називається абсурд наскільки переписали Біблію).
    2) Там не пише про майбутнє, і спокійно можна було би скорстатися дозволом(якщо би так було би насправді так як написано)
    3) Логіка в мене проста якщо тварина мертва то її їсти не можна (так пишеться в тексті) коли вбиваєш тварину вона стає мертвою значить їсти не можна.
    4)Усе, що плазує, що живе воно, буде вам на їжу. Як зелену ярину Я віддав вам усе.
    Тільки м'яса з душею його, цебто з кров'ю його, не будете ви споживати.
    А тільки Я буду жадати вашу кров із душ ваших, з руки кожної звірини буду жадати її, і з руки чоловіка, з руки кожного брата його Я буду жадати душу людську.
    Хто виллє кров людську з людини, то виллята буде його кров, бо Він учинив людину за образом Божим.
    тут в деталях описується що тварини можна їсти, а людей ні, так вот значить якщо диктував Святий дух, або Господь (В Біблії це часто згадується) мало бути описано що тварин можна вбивати, а людей нє.
    4)за яблуко зразу Бог з раю вигнав, а за вбивство дав Бог вістрочку :).
    якщо би Адамові сини й дочки розповсюдилсь, то вже не вигнання,а відпустка до родичів :).
     
  14. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    Шановний mislitel, не перекручуйте. Усе досить ясно написано. Недосконалість Біблії ще ніхто не довів, ніхто ще не вияв там помилки. І раджу вам частіше послуговуватись комами та іншими розділовими знаками, бо важко вгледіти де є то питання.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    За відстрочку там нічого не пише, не видумуйте.
    А звідки Вам відомо, що там мало бути написано? Раз не пише вбивати, значить не вбивайте, їжте живими, якщо тим врятуєте себе...
     
  17. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    "И, наконец, кто ж та Каинова жена? Нет, не сестра она его... Жена Каина – это каинская жизнь, души тех, которые принимают в себя идеологию Каина, оплодотворяются его духом. Это сердца тех несчастных, которые убивают в себе светлое Авелево служение, и вместо того, чтобы осесть в благословенных жилищах Отца нашего Небесного и преобразить сердца свои в храмы Святого Духа Любви, – убегают от Лица Господня, шествуя путём блудного сына в мир, в библейскую страну Нод, что означает “Блуждание”…" не згідний з таким поглядом. Автор теми трактує Біблію як збірку притч і байок, вважаючи більшість біблійних повідань символічними. Це не так.
    Щодо Каїна: враховуючи, що в ці роки люди доживали до 1000 років, ймовірність захворювання у новонароджених дітей родичів, була мізерною. Тому Бог дозволяв кровозмішання. А заборонив він це 2500 років по тому.
    Щодо того де взялась жінка: Буття 4:17: "І Каїн пізнав свою жінку, і стала вона вагітна". Тут не говориться, що він її вперше зустрів. Пізнав - себто мав з нею інтимні стосунки у тому краю.
     
  18. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Мертвий, написати не перекручую кожен може, так і комуністи тоже говорили і билися головою в стінку і говорили що вони праві(люди яким не подобається що говорить їм і не можуть доказати що ті люди не праві кажуть не перекручуй). Усе досить ясно що то написали спеціально(виснвки робіть самі). Помилок там повно, куча народу про них говорить, а так звані релігійні люди кажуть не перекручуй :). На рахунок розділових знаків постараюся врахувати.
    Мих, не можна важати тільки там символи бо часто там описується конкретні речі наприклад що Дух Святий зійшов на Марію, а потих символах що описується http://www.vedmedenko.org/statti.php?num=25 можна протолкувати так
    якщо жінка(Марія) мовою символів - це (виходячи с того джерела) житя, почуття, церква, а чоловік(Ісус Христос) віра,розуміння,Господьб то можна сказати що то на церкву прийшла віра,і розуміння(не треба подвійних стандартів спринімайте подібні події по одинаково).
    консультант, читайте уважно за відстрочку я відповів мих за його речення: "нема впевненості, що вигнання відбулось одразу.".
    А звідки Вам відомо, що там мало бути написано? консультант, я вже писав, якщо диктував Дух Святий що писати то якщо про одне розписувалося,то про друге тоже має росписуватися. Я взагалі мясо не їм.
     
  19. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    на попередні "помилки" я вам відповів, інша справа як ви їх трактуватимете. Можете ще навести??
     
  20. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    А забув написати Мертвий пише: Недосконалість Біблії ще ніхто не довів, ніхто ще не вияв там помилки. Тоді поясніть таке Бог після потопу дозволив істи, а значить вбивати тварин, а чого коли їх вбииваєш вони пручаються,тікають, а навіть деколи вбивають тих людей які їх стараються вбивти а тут противорычить тому:
    І поблагословив Бог Ноя й синів його, та й промовив: Плодіться й розмножуйтеся, та наповнюйте землю!
    І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться земля, і між усіма рибами моря. У ваші руки віддані вони.("У ваші руки віддані вони" як на мене якщо тварини відані в наші руки, вони нас бояться, і відані в наші руки, то виходить що вони не можуть нас вбити,а ми знаємо що то не так).
     
а де твій аватар? :)