Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Оля, 18 жов 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ситуація доволі поширена, на жаль...
    Розповім випадок, якого я був свідком.

    Один чоловік 4 роки ходив до лікаря, який запевнив його, що у нього є простата і щоб уникнути операції необхідно двічі на рік проходити певний курс лікування, що він доречі і робив. Трапилось так, що в Німеччині він потрапив у лікарню. Запитали чим хворіє, він розповів, що простата, що лікується. Зробили обстеження і сказали, що він ніколи не хворів простатою.

    А тому я всім бажаю поменше ходити до лікарів, не читати газети "добрий лікар", не навіювати собі різних хворіб і памятати: ви є здорові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. nurcan

    nurcan Member

    Ланко, а звідки ви знаєте, що в Вашої мами не було образи? Взагалі, всі хвороби - наслідок неправильного відношення до життя, включно з образами. А мастопатія - реакція організму на приховану образу на чоловіків, або коли жінка не сприймає і не любить в собі жінку...
     
  3. atma

    atma Active Member

    Це прада, мені знайомий лікар сказав що він незнае анотації до ліків. Були випадки коли він назначав деякі ліки які по анотації непідходили щоб приймати разом, це йому хворі показували. Каже беру читаю дійсно. Лікар важаеться хороший всі до нього хочуть попасти а він просто лікуе ліками які виписують в крайньому випадку, якщо буде рецедив то важко буде людині.

    Щодо раку, то атиоксиданти допомагають в якійсь мірі запобігати.
     
  4. katu

    katu Member

    Добрый день. Я зарегистрировалась на форуме, чтобы просить поддержать программу по ХМЛ "Право жить!". Эта программа на грани закрытия. Поверьте, у нас не так много медицинских программ, чтоб закрывать и эту. За ее решением стоят жизни настоящих людей.

    ---------- Додано в 18:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:48 ----------

    Обращение к президенту находится здесь http://www.onlinepetition.ru/osanna201201/petition.html
    Вы можете поставить онлайн подпись и поддержать, если вы разделяете эту позицию.
     
  5. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Якби ж тільки воно впливало на щось... :sad:
     
  6. katu

    katu Member

    Та ми что только не делали. И в гоздравы и мин.здрав. писали, всюду-всюду. А время идет, поэтому это вариант. Надежда есть.
     
  7. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    наші лікарі - то взагалі окрема тема, і онкологи як складова того всеукраїнського явища.
    Нікому нічого не кажуть, нічого не назначають, "лікарю я жити буду", "не знаю", ну то робіть щось "а що я зроблю - то рак, хвороба непередбачувана". Зато хабарі і вчені ступені отримують постійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nadya Sulfur

    Nadya Sulfur New Member

    Не знаю, наскільки правда, але почитати цікаво...

    Канадські медики вилікували рак!

    При повному ігноруванні офіційної медицини
    Канадські дослідники знайшли прості ліки від раку, але великі фармацевтичні компанії в них не зацікавлені.


    Дослідники з Університету Альберти в Едмонтоні (Канада) вилікували рак, але в новинах і на телебаченні це майже не було висвітлено, передає httр://mіxеdnews.ru.

    Це простий метод, що використовує нескладний лікарський препарат. У методі використовується дихлорацетат (dichloroacetate), який в даний час застосовується для лікування порушень обміну речовин. Так що не варто хвилюватися про його побічні ефекти або довгострокові наслідки.


    Цей препарат не вимагає патенту, так що всі можуть використовувати його повсюдно і дешево, а не використовувати дорогі препарати від раку, які створюються великими фармацевтичними компаніями.


    Канадські вчені перевірили дихлорацетат на клітинах людини - препарат вбив ракові клітини у легенях, молочній залозі і мозку, але не вразив здорових. Препарат був протестований на пацюках з важкими формами пухлин - їхні ракові клітини скоротилися, коли їх почали поїти водою з додаванням дихлорацетату. Препарат є широко доступним, спосіб його використання - простим, тож чому це не цікаво великим фармацевтичним компаніям? І чому в цьому відкритті не були зацікавлені ЗМІ?


    У людському тілі існують природні протиракові клітини, мітохондрії, але щоб вони почали діяти, їх треба «підштовхнути». Вчені звикли думати, що клітини мітохондрії пошкоджені, і отже неефективні проти раку. Тому замість них вони зосередилися на гліколізі, який менш ефективний і більш спустошуючий для організму. Однак метод використання дихлорацетату робить ставку саме на мітохондрії - препарат «пробуджує» клітини, які починають боротися з раковими клітинами.


    Фармацевтичні компанії не інвестують кошти в ці дослідження, тому що метод дихлорацетату не можна запатентувати, а без патенту вони не зможуть заробляти гроші, як вони роблять це зараз зі своїм патентом лікування СНІДу.
     
    Останнє редагування модератором: 7 лют 2012
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    З такою назвою..?
    Ви нам як хімік розтлумачите, які трутки у складі?
     
  10. Nadya Sulfur

    Nadya Sulfur New Member

    Не хімік. Розтлумачити не можу. У мене від раку молочної залози померли тітка та двоюрідна баба. З того часу краєм ока "чіпляю" матеріали на ту тему. Так, про всяк випадок.
     
  11. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    А ще є море "новітніх" "простих" і "нескладних" теорій стосовно мегаефектів лікування раку метронідазолом, ветеринарним асд, та навіть, не повірите, перекисом водню. Ось тільки дозвольте порадити, замість того, щоб краєм ока "чіпляти" весь цей бруд (інакше не назву) - насолоджуйтеся життям, любіть і радійте !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тю...
    То "Sulfur" - прізвище? :)
    Тобто, про "мітохондрії" теж краєм ока?
     
  13. yogan

    yogan миється в бані

    Гарно написано про фактори ризику
     
    Останнє редагування модератором: 26 лют 2012
  14. Alex McCall

    Alex McCall New Member

    А триумвірат кларка приймали для профілактики хвороби? У мене лише позитивні враження зараз від його прийому
     
  15. emisar

    emisar New Member

    полностью с вами соглашусь

    Уважаемые форумчане хочу обратить ваше внимание на уникальный сайт на котором рассказывается как о вас будет заботиться наша система здравоохранеиния в случае обнаружения у вас онкологии

    вот небольшая цитата с этого сайта ( так как на форуме для новичков запрещено ставить ссылки вы сможете найти этот сайт если вобьете в гугле первые пару преложений из приведенной ниже цитаты

    также хочу сказать что этот сайт первый в своем роде удар ниже пояса нашей фармакомафии и системы здравоохранения )


    сама цитата :



    "Мое имя Наталья, я автор данного сайта, фельдшер- лаборант по специальности . К несчастью , у меня диагноз рак . И к несчастью, я, как и множество больных раком на Украине, была лишена возможности лечения меня при помощи аутовакцины - уникального метода , разработанного профессором Затулой . Лишена была по той простой и незначительной причине, что данный метод лечения не входит в список официальных методов лечения, регламентируемых нашим украинским законодательством в системе здравоохранения. и потому когда мой хирург обсуждал со мной детали операции - он просто не сказал мне о его существовании - по той простой причине ,что фактически он не имеет права предлагать мне этот метод, так как он не входит в перечень официальных . Хотя, как выяснилось впоследствии, все работники онкодиспансера прекрасно знали о его существовании, но молчали об этом . Я никого не виню, однако мне бы очень хотелось, чтобы другим людям, которым предстоит операция по поводу рака - сообщали о существовании подобного лечения и более того- производили его за государственный счет в той же больнице, где его будут оперировать . Также от диагноза рак умерли 2 мои старшие сестры, оставив сиротами своих детей , хотя этого могло и не быть .....
    Данный сайт ставит своей целью обратить внимание научного мира и широких кругов общественности к такой актуальной проблеме как лечение рака, а также направить исследования по онкологии в русло микробиологии и исправить упущение нашей науки, которая уже как 50 лет игнорирует факты наличия в опухолях микроорганизмов не изученной природы . Также цель данного сайта дать толчок системе здравоохранения к использованию безопасных и эффективных методов лечения рака, а именно лечение аутовакцинами , вместо используемой в настоящее время технологии уничтожения онкобольных при лечении их классическими методами химиотерапии и облучения . Данный сайт продемонстрирует множество научных достижений отечественных и зарубежных ученых в сфере онкомикробиологии и иммунологии опухолей , которые находятся в забытьи и не используются нашей медициной для повсеместного лечения рака . Также автор сайта желает, чтобы на Украине начали использоваться методы ранней диагностики онкозаболеваний , основанные на известных, однако абсолютно неиспользованных методах скрининга с участием особых микробов , речь о которых пойдет на данном сайте . Также нужно оборудовать в каждой онкобольнице лабораторию, где будут и изготовляться аутовакцины для больных, и лаборатории, где каждый желающий может сделать бесплатный скрининг при помощи специальной технологии предложенной профессором Затулой на наличие онкопроцесса . Все исследования должны быть доступны населению страны и быть бесплатными ."


    очень хотелось бы услышать ваше мнение
     
  16. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Знову вчені підтверджують правоту Миколи Лєвашова ("Останнє звернення до людства")


    "...Вчені з інституту Вейцмана (Ізраїль), можливо, знайшли відповідь на ключове питання онкології: чому, здавалося б, повністю вбиті хіміотерапією ракові пухлини повертаються через значні проміжки часу. Про ці дослідження пише Israelinfo.

    Порівнявши ракові клітини в крові хворих на лейкемію до хіміотерапії і після неї, коли хвороба повернулася, вчені виявили, що ці клітини генетично різняться, мають різних «предків».

    Звідси був зроблений висновок, що після періоду ремісії рак розвивається не з «недобитих» злоякісних клітин, а заново, з повільно зростаючих «стовбурових клітин».

    Отже, вчені зробили висновок, для того, щоб навчитися зцілювати людину від раку, потрібно не просто посилити здатність препаратів вбивати швидко зростаючі пухлинні клітини, а й навчитися вбивати невидимі, ніяк себе клінічно не проявляючі «стовбурові клітини» раку..."
    Джерело



    "...Ракова пухлина, клітини якої безконтрольно і дуже швидко діляться, забираючи значну частину енергії організму, спричинює те, що всі органи й системи організму людини, не отримуючи потрібної кількості енергії, необхідної для нормальної життєдіяльності, перевантажуються і швидко руйнуються.

    Причина раку — руйнування нормальних структур клітин організму на рівні сутності (душі). Тому, скільки б не видаляли ракову пухлину, максимум через п'ять років (коли відбувається регулярна заміна клітин уражених органів) пухлина відновлюється...

    Такі проникнення найчастіше відбуваються з астрального плану, тому руйнуються здебільшого клітини з різними рівнями розвитку своїх астральних тіл. Більшість клітин із ефірною структурою оновлюються щоп'ять років, що й визначає циклічність появи раку..."
    Джерело
     
  17. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    це не науково.
    Злоякісна пухлина утворюється в наслідок того що якась пошкоджена клітина малазагинути але вижила та почала активно і ділитися.

    В наслідок того що ту клітину чи вірніше - кілька мільйонів клітин прагнуть знищити за допомого.ю хімікатів чи радіації, є велика ймовірність того що не всіх клітин вдасться загнобити і тоді із однієї єдиної шляхом мейотичного поділу відновиться вся колонія.
     
  18. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Уважно читайте:

     
  19. svetolana

    svetolana Member

    Рак - это прежде всего следствие использования химических, токсичных товаров и продуктов питания.
    Использование вредных добавок пришло при открытии границ. Это удешевляет стоимость товаров, чем и пользуются и наши производители.
    К сожалению разрешение использования и применения их обусловлено коррумпированностью наших руководителей.
    Крупные западные корпорации, построившие свой бизнес веками в химической промышленности конечно заинтересованы в продвижении своего товара на др. рынки И использование хим. добавок комментируют как нехватка натур. продуктов питания для постоянно увеличивающегося населения Земли.

    Одним из вариантов сокращения населения - это неизлечимые болезни. Эта та главная цель "властителей мира" в которой рассказывает фильм "Тайный план".(см. в Интерете) Так же советую посмотреть фильм "Дух времени" 1 и 2 часть, которая объясняет почему мы живем именно так а не иначе...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)