Про наш стиль та красу ;)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем LoveMe, 9 бер 2016.

  1. WELERI

    WELERI Member

    Я теж люблю вільний стиль в одязі. Це дійсно так зручно.
     
  2. mailme

    mailme Well-Known Member

    А мені зараз до вподоби курточки овер сайз. Їх ще називають куртки - ковдри ))
     
  3. Faidda

    Faidda миється в бані

    мені дуже подобаються светри оверсайз, особливо як вони виглядають з високими сапожками

    [​IMG]
    Ось тут доречі стаття про модні жіночі светри на зимку 2017-2018. Цікаво було почитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. LIKERIY

    LIKERIY New Member

  5. vendylove

    vendylove миється в бані

    Обожнюю светрики оверсайз
     
  6. mari valeri

    mari valeri New Member

    Я теж полюбляю вільний одяг. Досить часто купую жіночий одяг тут Платья. Коли маю час, можу і по магазинам побігати.
     
  7. OlyaP

    OlyaP New Member

    Я закозана у всілякі гарненькі боді та блузи. Знайшла цікавий інтернет-магазин Украінського виробника жіночого одягу TasiZar. Замовляла вже декілька разів , мені дуже сподобалося. Неймовірно гарні та ексклюзивні моделі, зручні та легкі у використанні. www.tasizar.com
     
  8. BorisBor

    BorisBor New Member

  9. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    Я взагалі люблю вільний одяг, ще й як підросте животик:give_heart:, то мені в своєму одязі буде тіснувато. Купила собі на dianora.ua/novynky туніку і 2 платтячка вільного покрою, чекаю посилочку.
     
  10. krisna

    krisna миється в бані

    Чесно кажучи, вибираю одяг по комформу. От якщо не сидить - ніколи не візьму! не розумію як можна купувати через Інтернет... Ну а поміряти ж???
     
  11. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    Мені, на щастя, все підійшло, що купляла:)
    Але звісно буває різне.
     
  12. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Міряю у магазині - замовляю в інтернеті)
     
  13. Dmytro Stroiskiy

    Dmytro Stroiskiy миється в бані

    Дівчата маю для вас класний підгон :) Дуже класний сайт одягу з кружевними аплікаціями ручної роботи зараз розвивається і так склалось, що в мене є промокод безсроковий на 10% знижки:
    Вот промокод - BONUS-002.
    А вот сайт: https://oj-fashion.com/track-suits
    Користуйтесь)
     
  14. Nosov Stas

    Nosov Stas миється в бані

    что купить девушке? Пуховик или шубу
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    А Ви точно дєвушка? А, чому тоді у Вас шапочка жовта?
     
  16. Juna

    Juna миється в бані

    А мне оверсайз вещи не нравятся, они хорошо смотрятся на высоких длинноногих швабрах.
     
  17. lidiahom

    lidiahom New Member

  18. manur

    manur Well-Known Member

    Нахіба Вам в 28 років сайт, який розповідає, як одягатися 40-карічним?
    ))))))))))))))))))
     
  19. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Шопоголік, люблю лахи і вони люблять мене, не можу два дні вийти в одному й тому ж) При цьому,, не люблю фоткатись, пропав у мені фешн-блогер))))))))) Обирала своє довго, шукала, експериментувала, комбінувала. З віком стиль помінявся, кожного сезону роблю порядок в шафах і викидаю те, що одягала менше всього, тоді все й стає зрозумілим) На роботу це кежуал та спокійні речі, на вечір щось спокусливіше, відкритіше та яскравіше, на прогулянку оверсайз, спорт) Головне, щоб було комфортно, якщо ви в одязі не почуваєтесь комфортно як в піжамі, значить це не ваше, знімайте негайно)
     
  20. petricinsofia

    petricinsofia миється в бані

    В мене все під настрій. На вихід люблю кабли і платячка, блузочки, спідниці та гарні штани, пальта. На щодень джинси, кроси, тобто більш спортивний стиль. От недавно знайшла круту вітровку Жіночі вітрівки. Купити жіночу вітрівку недорого, ціни в інтернет магазині | Ovactive від Коламбія. Ціна трохи кусюча, але маю зимову курточку цього бренду, носиться шикарно, прала купу разів а вона виглядає супер.
     
а де твій аватар? :)