Про національну гордість українців

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Одессит, 14 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Харків - це Україна і ніколи Росією небув. Так що далі України не плюну.

    - Руський і москаль - то різне.

    - Це Ви про себе?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Не пересмикуйте,Ви прекрасно знаєте про що я казав,я мав на увазі економічний розвиток.
    Про яку малоросію Ви говорите.Такої країни ні на одній каорті немає.Ви що садо-мазо?Тільки ті люблять себе принижувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    у Вас нет? а прабабушка? напомню что ваш Харьков - столица советской Украины в свое время, Харьковский свидомит все равно что Львовский москаль - нонсенс ...

    не Указывайте, а вы не? садо-мазо? или "край" звучит лучше чем "мало" ? а что касается карты, так это заслуга чья? вот именно и не надо пересмыкивать и забывать, а то по современной историии уси надбання це наслыдок дыяльности - "штурмгеверов" ..... гы-гы
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Маячня повна.Не край а країна,держава.Ууукраїна це російською буде-:good:Во!Краина-:good:Во!Государство;)А мало- це всерівно що недо-.Я не хочу бути недо-ношеним,недо-"деланим",чи мало-доношеним,чи мало "доделаним".Якщо вам це подобається,то будьте ними,а я не хочу і небуду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    -
    Малоросия - это часть Российской империи, никто и не призывает к восстановлению, Империи тоже уже нет
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Та невже?


    Для тих хто в танку:

    Зараз, якраз навпаки - чим близче до Росії, чим більше російськомовного оточення - тим складніше працювати, якраз "на самомому складнішому ідеологічному фронті".
    У Львові і бовдур буде націонал-патріотом... а ти спробуй у Харкові, Криму, чи, особливо в Донецьку... І рідного українського слова навіть не почуєшь, і на відміну від Львова, потрібно в багатьох випадках відстоювати своє право спілкуватися українською мовою, свої погляди і т.с. Це певно не так приємно як у Львові. Так що радше навпаки: ЗУ - тил, південно-східні терена - фронт. Де складніше? Де сильніші та свідоміші потрібні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    З ким воювати збираєтесь? Зі своїми батьками?

    Треба вночі погрузити львівян в ешелони і випустити в Донєцку, під вечір, і ножі дати, ДОВГІ.. Так?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member


    - На ідеологічному фронті, котрий не вщухав ніколи - воюють з усіма невігласами, і батьки не виключення. Вчитель також воює з невіглаством, виховуючи учнів, різними методами, від тлумачення до тиску. Життя це боротьба, бажає хто того чи ні. Без боротьби істота буде тільки підкорена іншими силами, ідеями, течіями, обставинами і т.с.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Була колись Україна частиною Російської імперії,дійсно так,частина України була і частиною Австроугорської імперії,частина України була під Польщею і т.д.
    Вам не здається,що всетаки під Росією була найменш свідома частина України.Тому що манкуртизм присущий якраз цій частині.Другі частини якраз боролись за своє звільнення на протязі всієї окупації,а в східній частині манкуртами стали більшість людей.
    Тепер про історію.Не забувайте що в історії було і таке,Москва була провінцією великого Чернігівського князівства.Так що приставка мало- скоріше історично відноситься якраз до Московитії.
     
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    в Канаде! нам "борцы за идею" не надо, они в 17-м уже по-боролись, вас что больше привлекает идея или факт борьбы за идею*? во Львове - эти идеи родные - исторически сформированные, а в Харькове - тяжелее конечно, так как оные идеи там никому не надо .. разве не так?
    нет, возьмите Сечь - как стремление к саомидентификации и т.д. на территории "бильш" свидомой ничего подобного отродясь не бывало ...
    Черниговское княжество - не Украина, а если брать по вере , то нынешняя свидомая часть и рядом не сидела с той Украиной, впрочем полемика "у кого толще" бессмысленна в виду очевидности ......
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Як не бувало? Рух опору проти поневолювачів був завжди. Як на Західній так і на Східній Україні. Запорізька Січ,Б.Хмельницький,Мазепа,Олекса Довбуш зі своїми опришками,гайдамаки Гонта й Залізняк,ЗУНР,Максиміліян Волошин,УПА.ОУН.С.Бандера. Це все ланки одного ланцюга.Я вас прошу тільки одне,спарийняти це на слух і не протиставляти одних людей іншим.Вони всі в свій час зробили багато героїчного і наробили при цьому помилок.Але кажуть,що не помиляється той хто нічого не робить.Як би там не було,але вони особистості історичні,і кожен з них вніс свій вклад в історію України.Не Забувайте,що козаки Запоріжської Січі у свій час також воювали з Росією,але Ви їх не називаєте ворогами(http://uk.wikipedia.org/wiki/Російсько-українська_війна_(1658—1659)
    Серйозно? А що це , Німеччина чи Великобританія? І що Ви там про віру говорите?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Але "Сєчь", як ви виразилися, на 80% - Західна Україна, починаючи від першого гетьмана....
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Gron

    Gron тафгай

    А нашо це знати тим, хто крім рос-комун-пропаганди нічого небажають знати?
    Вони ж тут пражівают, а ми так, тимчасові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Извините,а он то каким боком? В поисковик забил , так он у вас в библиотках в разделе :"Зарубежные авторы"
     
  15. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Прошу вибачення,Августин Волошин,глюк.Буває.;)
     
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    смотря что считать "рухом"
    нет, Россия с Россией тоже воевала и не раз... ваши примеры (борьбы всегда) простите не впечатляют после разгона сечи и до 17-го года Украина - Малороссия (другой тогда не было) вполне мирно жила - никого не трогала, восстаний не чудила и вообще , на Австровенгерщине - тоже без "постоянной борьбы" .... и уж тем более не помню в данный период о правительствах в изгнании или еще чего-то подобного....
    Не тем меряете - это православная Украина, так что тот "Запад" и "Этот" не jedno i też ... и кому там австрийская королева штандарты дарила? Запороржцам? вроде нет ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Не зрозумів?
    Дві битви, що суттєво вплинули на подальший історичний розвиток нашого народу, дві події щодо яких і сьогодні зберігається різне бачення та оцінка. Добре відома старшому поколінню ще з шкільних років Полтавська битва 1709 року і відсутність будь-яких знань про перемогу під Конотопом в 1659 році – грандіозної битви періоду середньовіччя. Як могло так статися, що про одну битву українці, хоча й досить однобоко були обізнані, а інша століттями залишалася «білою плямою» української історії. Чому хтось дуже сильно бажав не дозволити українцям знати правду про своє минуле? Можливо це була дуже трагічна сторінка нашої історії і вченим не хотілося зайвий раз сипати сіль на чисельні рани, на досить знівеченому українському тілі? Але ж наш народ добре обізнаний якраз з трагічним минулим і його важко чимось здивувати.
    Відповідь на це питання дуже проста. Під Конотопом українці здобули свою найвеличнішу перемогу над зовнішнім ворогом, але ним виявилася Московська держава, для якої це була найбільш ганебна і трагічна поразка за всю історію її існування. Цього було достатньо, щоб про битву нічого не знали і не чули, як звичайні громадяни, так і люди з вищою історичною освітою. Існував ще один досить вагомий аргумент для замовчування перемоги українців. Тодішній Москві і сьогоднішнім росіянам дуже важко навіть уявити собі, що такої нищівної поразки їм завдав український гетьман Іван Виговський та ще й в союзі з кримськими татарами. Ця битва порушувала стереотип про те, що українці та росіяни брати і вони завжди жили в дружбі та мирі, та тільки те й робили, що спільно відбивали постійні напади кримських татар. Тут варто зазначити ще один важливий момент. І.Виговський був продовжувачем справи Б.Хмельницького, який робив значні зусилля для утворення сильної та могутньої української держави. Обидва наші славетні гетьмани обрали кримських татар своїми союзниками. Під час національно-визвольної війни 1648-1654 рр. Московська держава всі роки тільки спостерігала за ходом надзвичайно виснажливої боротьби українців та поляків. В ході українсько-московської війни 1658-1659 рр. нашими союзниками знову стали татари, а поляки, як у свій час росіяни, тільки спостерігали за військовими баталіями. Як росіяни, так і поляки, наші дуже войовничі сусіди, не просто так займалися вичікуванням в ході обох війн. Вони чудово розуміли, що із знесиленою в боротьбі з ворогам Україною буде набагато простіше домовлятися, а якщо бути точним, то диктувати свої вимоги. А зважаючи на постійні чвари між українськими гетьманами, що досить вміло використовували і не один раз наші сусіди, то така тактика і стратегія наших «друзів» завжди була досить успішною. Українці, які цікавляться власною, досить повчальною, історією розмірковують, коли ж у нас до влади прийдуть державники, які покладуть край такому розвитку подій.
    Джерело: http://upi.org.ua
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А ви знаєте як закінчив цей "герой"?
    Що Мазепа, що Виговський - невдахи...
     
  19. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    А Ви знаєте як Ви закінчите? Цього не знає ніхто. Так само як цього не знаю я. Але історичний факт того що це був єдиний гетьман,який переміг росіян і навів на них жах.
     
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Конотоп? так разве это Украино - Русская война была? нет, Поляки победили, даже если на их стороне и сражались украинцы, каким образом это определило дальнейшую историю народа? да разве только последствиями....
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)