Про готелі Львова

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Leopolis, 24 лис 2006.

  1. Katarrina

    Katarrina New Member

    Так, то точно він!

    Щоб добратися до центру сідали біля Скрині на маршрутуку! До центру дуже швидко доїжджали! А на вокзал пішечки, 10 хвилин ...дуже зручно!;)
     
  2. Rostik Rostyslav

    Rostik Rostyslav New Member

    Знаю цей готель. Поселяли туди досить велику групу співробітників на час проведення фестивалю "Старе місто". Ніби залишились задоволені. Добре, що у Львові почали будувати такі готелі, де за розумну ціну можна поселити друзів. :good: А то якось прикро, коли в центрі Львова готелі коштують в два-три рази більше ніж в центрі Відня, Берліну, Кракова....о_О А ті готелі, які мають хорошу ціну, пропонують настільки жахливий рівень послуг, що аж стає.:ireful1:
     
  3. Хотим приехать во Львов !Подскажите

    Доброго времени суток.С друзьями,хотим приехать во Львов, но не знаем куда пойти !Подскажите в каких местах стоит побывать и какие цены на суточные квартиры !?если можно ответ в аську 414-155-426 Заранее благодарю !
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    По - перше, на форумі є цілих два розділи Підкажіть туристові та Львів туристичний - багато корисної інформації вже було написано до вас і непотрібно створювати ще однієї теми. Читайте, шукайте, якщо виникатимуть питання- питайте (у відповідних темах). По-друге, читайте правила:)
     
  5. в этих темах восновном одна дискусия Из всего вычетанного 5 или 6 мест !Для этого и создал тему !
     
  6. Bira

    Bira Well-Known Member

    Ви до центру могли теж пішки дійти - там дуже близько.
     
  7. Low

    Low Well-Known Member

    Ви мажте на увазі, що від Нота Бене до центру можна швидко пішки дістатися? За півгодини дійду?
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Так, і то спокійним кроком :)
     
  9. Bira

    Bira Well-Known Member

    У Львові все дуже компактно, особливо в центрі.
     
  10. Low

    Low Well-Known Member

    Дійсно компактно. Готель дуже пафосний, я б сказав, але мені сподобалося. Все на вищому рівні і ставлення до кліента, як до бога)) Ну і добре, що можна домовитися поселитися з твариною (якщо маленька і не шумна).
     
  11. Bira

    Bira Well-Known Member

    А ви дійсно були з твариною?
     
  12. Low

    Low Well-Known Member

    Так, не було на кого свого той-терьера залишити.
     
  13. Bira

    Bira Well-Known Member

    І як в готелі реагували на собаку?
     
  14. нелавно зупинялась в арені,скаду вам,вона не з лешевих,зоч обслуговування і сервіс сиав ніяким
     
  15. Krimchak

    Krimchak Active Member

    Часи міняються... Я років 10-ть тому зупинявся в "Арені", тоді це був один з найдешевіших отелей. Ну й сервіс був відповідний, звичайно. До речі, шукав якось їх офіційний сайт, хотів подивится ціни, але так і не знайшов.
     
  16. Hase

    Hase зайчик

    Відвідали пару тижнів тому Львів, зупинилися у типу "інтуриста" "Жорж"...
    Наразі дорогий і абсолютно НЕ відповідає своїй ціні. Фотографії, які подаються на сайті готеля вже не відповідали тому, що ми бачили. У туалеті ( це при температурі більше 30 градусів) працювали батареї... виключити НЕ могли, оскільки це гаряча вода... Кондиціонера НЕ має. Воду у душовій наставити не можна...або холодна вода, або жахливо гаряча, сніданок, як у савдепівській столові...
    Один раз включали телевізор... одразу ж попали на "чесний" російський канал новин. І це у Львові!
    Порадити можу готель "Відень". Зупинялися ми там правда 5 років тому, але це хороший затишний і чистий готель у самому центрі міста.
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це так,щоб ви не померзли:haha:Все для клієнтів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Недавно у Львів приїздила моя землячка з дочкою. Шукали бюджетний варіант. Я знайшла хостел "Молодіжний" на Володимира Великого 16. Дуже приємна, спокійна обстановка, чисто. є кімнати тільки на двох. Ціна в серпні була 80 грн. з чоловіка. Хто шукає дешеве житло,то добрий варіант. А в центр на трамваї або маршрутці їхати хвилин 20. Правда я їх з вокзалу зустріла, провела в хостел і показала, де зупинки трамваїв і маршруток.
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ціна дійсно хороша.Головне,щоб чисто було і без дивних сусідів поруч.Такий варіант і для тих добрий,хто приїхав в командеровку.
     
  20. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Цього року знайомі хотіли приїхати до Львова, але готелі настільки підняли ціни, що просто знайомі не потягнули таку суму 1500 грн в день, не пам'ятаю назву готелю.
     
а де твій аватар? :)