Про читачів, дописувачів і грядки з кропом

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Svetkka, 20 січ 2018.

  1. Svetkka

    Svetkka Member

    Як поліпшити свою швидкість читання? Влаштувалася на роботу, потрібно поліпшити свої навички.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь зустрічав англійський курс по скорочитанню, але невпевнений
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tea man

    tea man 茶人

    • Подобається Подобається x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ще, мабуть, краще пошукати в ютубі.
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    От ви смішні, відповідаєте на повному серйозі. :)))
    Питання не вам поставили, а для спамера з чарівним посиланням на чудо-курси якісь, або ще щось, який тут з'явиться невдовзі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    і тим не менше можливо комусь буде цікаво, або хтось скаже щось корисне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • ... ... x 1
  7. tea man

    tea man 茶人

    Ну, Свєтка, постривай!diablo:
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну добре, давайте трохи поофтопимо, щоб зіпсувати життя спамерам, відтіснивши їхнє чарівне посилання на другу сторінку :mocking:

    Погодьтесь, це ж якось підозріло, замість того, щоб швидко дати запит в пошуковику і отримати відразу купу відповідей, створювати на ЛФ спеціальну тему і далі - як карта ляже.
    Таких диваків непродвинутих і не лишилося.
    У нас є знайомий дев'яносторічний дід, який придбав собі ноутбука пару років тому і не втрачає надії навчитися ним користуватися.
    Так от, навіть він вже знає, що шукати треба в Гуглі, а не на ЛФ :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Найкращий пошуковик то "Людоньки" в фейсі...гугль просто засіб для пошуку людоньок ))
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Правильно. Гугль знайде де завгодно, і на фейсі, і на ЛФ. Але порядок розміщення ресурсів буде від самих розкручених на першій сторінці, до невідомих на п'ятисотій.
    От уявіть собі @Hyligan, хтось умовив Вас купити за невеликі гроші свій власний сайт із травою, намалювавши перспективи, що кожен хто зайде в інтернет - побачить Ваші грядки з кропом і вже ні про що думати не зможе. Ви погодились і вже радісно підраховуєте майбутні прибутки, але раптом з'ясовуєте, що Ваш сайт можна знайти тільки якщо знаєте точну адресу і навіть такий детальний натяк Гуглу як "Зелень в Червонограді у Хулігана" залишає його незворушним. А все через те, що кількість запитів до Вашого сайту настільки незначна, що Гугл того просто не помічає.
    Тоді Ви берете якийсь розкручений, більш відвідуваний ресурс, ЛФ наприклад, прикидуєтеся шлангом і в цьому образі пишите:
    "Мені так потрібна петрушка у Червонограді, що просто смерть! Людоньки добрі, не дайте померти, рятуйте, підкажіть!"
    Через день заходите вже в образі рятувальника і сам собі відповідаєте: "Я тут випадково прогулювався і чую - хтось волає про допомогу. :superman2:А в мене саме є те, що треба :dirol:"
    Ну і все, тепер ЛФ разом із своїми балакучими шанувальниками працюють на Вас :hi:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Latana Royal ви трошки неправельно уявляєте собі пошукову оптимізацію.
    Якщо я назву сторінку
    То Гугль за цим запитом обовязково видасть її в першій 10. Інша справа що крім мене такого запиту ніхто не напише...
    І взагалі, нажаль, українською дуже мало хто щось шукає...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А давайте перевіримо? :)))
     
  13. Svetkka

    Svetkka Member

    Хах)))) Ну думайте що я спамер)) Просто хотілося дізнатися від реальної людини. І я шукала в ютюбі і в пошуковику ..... і що .... інформації багато, але не факт що вона дійсно буде корисна. Хотіла дізнатися, може є реальна людина, яка знає від чого буде толк. Ну та гаразд, зрозуміла що інформації я не знайду тут.
     
  14. Svetkka

    Svetkka Member


    Я дуже рада, що у ваших знайомих є такий продвинутий дід!)
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви, мабуть, вважаєте або себе дуже оригінальним спамером, або модераторів і користувачів ЛФ ідіотами.
    Тобто, коли у ютубі хтось презентує якийсь метод, то для Вас не є реальні люди?
    І кого ж із "реальних" людей Ви тут знаєте, чиїй думці можете довіряти? Випадково не оцей невідомий нік із набору літер, з п'ятю дописами, два із яких зі спамом?
    Кабель
    А ось ще був спам, лінк видалено модератором:
    Молочний коктейль.
     
а де твій аватар? :)