про алкоголь...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 7 гру 2018.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    260833237_2069903393178786_4071031922165419422_n.jpg
     
  2. IvanVoloshyn

    IvanVoloshyn New Member

    Після останньої своєї вихідки (сів не тверезий за кермо) відібрали права на рік, купив собі алкотестер шоб контролювати проміле але не знаю на скільки він точний. може хтось користувався і дасте пораду? Профессиональный алкотестер AlcoScan AL7000 - купить в Медтехника Лайф: цены отзывы характеристики
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @IvanVoloshyn, моя порада - якщо випив навіть пиво - за руль не сідай.

    І щоб два рази не вставати, відразу і скажу побажання - якщо ти випив алкоголь, а сів за руль, то бажаю доїхати тобі до першого бетонного стовпа. Але так в цей стовп заїхати, щоб ти залишився цілим і неушкодженим, твоя машина щоб згоріла, а стовп щоб розламався на кусочки. І щоб не було потерпілих людей.

    А взагалі-то, пане @IvanVoloshyn, навіть якщо Ви прийшли щось рекламувати і спамити, то все одно майте на увазі - мої побажання і захцянки збуваються. Перевірено.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Алкоголь та зневоднення

    Алкоголь та зневоднення

    Вживання алкоголю змушує нирки виводити більше рідини. Еквівалент 50 грам спирту може призвести до виведення до 1 літру рідини у вигляді сечі.

    Оскільки мозок на 80% складається з води, то в купі з іншими негативними процесами, зневоднення може викликати головний біль навіть після невеликої кількості алкоголю.

    Обов’язково потрібно пити багато води під час і після вживання алкоголю - це може зменшити ймовірність головного болю.
     
  5. OlegBaidar

    OlegBaidar Member

    Конечно же, алкоголь очень вредный для нашего организма. Я никому не рекомендую его употреблять ни при каких обстоятельствах. Лучше за деньги, которые вы собирались потратить на алкоголь, потратить на здоровое питание! Могу вам посоветовать сайт https://ecovill.com.ua/ Здесь вы точно найдете что-то для себя
     
  6. irinabelaya

    irinabelaya Member

    Алкоголь може мати різний вплив на здоров'я людини в залежності від кількості споживаного, регулярності вживання та особливостей організму. Ось деякі загальні аспекти впливу алкоголю на здоров'я:
    1. **Фізичні наслідки:** Надмірне споживання алкоголю може призвести до проблем з печінкою, серцем, шлунком та іншими органами. Воно також може призвести до ожиріння, підвищеного тиску, загрози інсульту та інших серйозних захворювань.
    2. **Психічні наслідки:** Алкоголь може впливати на психічне здоров'я, спричиняючи депресію, тривожність та інші розлади. Він може погіршувати якість сну та спричиняти різні психічні та емоційні проблеми.
    3. **Залежність:** Переважне або надмірне споживання алкоголю може призвести до алкогольної залежності, яка є серйозною проблемою і може вимагати професійної допомоги для лікування.
    4. **Вплив на соціальне життя:** Алкоголь може впливати на соціальне життя, відносини з близькими, робочі можливості та інші аспекти життя.
    Важливо поміркувати про особисте споживання алкоголю, дотримуватися рекомендацій з безпечного споживання (якщо ви вирішили пити) та слідкувати за своїм здоров'ям. Якщо у вас є конкретні питання або обставини, краще звернутися до лікаря або фахівця з питань здоров'я.
     
  7. Gorov

    Gorov Member

    Але переважно тільки шкодить. Нічого у випивці хорошого нема...
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кожна їжа і напиток є шкідливий, якщо не дотримуватись норми.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Онкологія...дивіться: всі, хто навіть не все життя, а певний час дуже "зашибали", помирали від раку. Це можна подивитись по відомих людях - наприклад, артистах.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Італії, наприклад, п'ють вино мало не з дитинства. Але ж це натуральне вино, ще й розбавлене, велика різниця з горілкою чи самогоном...
    В мене сват мало не помер від інсульту...тоді йому лікар при виписці сказав: ніякого алкоголю! Якщо буде треба, то може 50 гр кон'яку, і то щоб був імпортний.
     
  11. Ponkov

    Ponkov Member

    Так тут головне норма. В минулому році прям сильно підсів на пиво, по 6-7 літрів міг в суботу і неділю випити. А це вже 2 місяці ніякого пива, схуднув на 5кг. Якщо і пью то вино (1 бутилочка максимум), або 200 грам коньяка. Різниці між імпортним і нашим не замітив - замовляв на Маудау.
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чи знаєш, звідки береться алкоголь?

    в процесі бродіння певні бактерії пісяють спиртом...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От паскуди!
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Сцикуни, нє?
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Oliviia

    Oliviia Member

    Алкоголік ніколи не скаже, що він алкоголік. Та й все починається з малого... У нас сусід є, випиває та в ці запійні періоди він такий неадекватний. Я вже й сама цікавилась, як можна йому допомогти. Читаю, як із запою https://med-zahid.com.ua/ua/uslugi/vivedennya-iz-zapoyu/ виводять. І потім ще ж лікуватися довго треба. І це все недешево.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Virna

    Virna Member

    Можна прожити і без алкоголю
     
  17. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Можна. Але ця тема Про алкоголь.
     
а де твій аватар? :)