Привіт з Черкас!

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем geag, 17 тра 2016.

  1. geag

    geag Active Member

    Всім привіт. Я мешкаю у Черкасах - місті в центрі Україні. Жодного разу, до речі, не був у Львові. Вирішив тут поспілкуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Ги) Трішки невчасно. Тут страйк зараз. :)))

    А я ще в Холодному Ярі не був. А ви?
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ласкаво просимо!
    Як там у Черкасах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. geag

    geag Active Member

    Я був, але свій ніж освятив лише цього року: [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. geag

    geag Active Member

    На жаль, як місцевість, так і влада не дуже опікуються рівнем туристичних зручностей, тож, якщо ви бажаєте відвідати Холодний Яр під час свят, то готуйтеся великі відстані пройти пішки. Адже, якщо ви бажаєте по справжньому побувати у Холодному Яру, то ваша мандрівка має завершитись у хуторі Буда, де розташований тисячолітній дуб Максима Залізняка, церква Петра Калнишевського... Та, й, взагалі, ви навіть не уявляєте, ЯКА там атмосфера!
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як це?
     
  7. geag

    geag Active Member

    У Холодному Яру освячують зброю, якою боронять Україну.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви своїм ножем бороните Україну? о_О
     
  9. geag

    geag Active Member

    Кожен освячує ту зброю, яку має.
     
  10. geag

    geag Active Member

    Як правило, у Холодному Яру освячують ножі.
     
  11. geag

    geag Active Member

    Дякую. У Черкасах, як завжди, чудово.
    "Я был везде, и где-то даже дальше
    И, может, кто-то скажет за меня
    Но завсегда вертался у Черкассы
    Где на Казбете девочка моя" )))))
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    @geag, ну раз відкрили тему про Черкаси, то може про себе трохи розкажете?:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Самі написали?
     
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    За що мене Боги так карають?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Не знаю точно щодо Буди, але про той дуб мені, буквально, цієї неділі товариш розповідав. Він там був минулого тижня - возив команду дітей, які в Черкасах брали участь у змаганнях юних лісівників (не впевнений, чи точно назвав, але суть передав))).
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чому Залізняка? При житті Залізняка дубу мало б бути 700 років :scratch_one-s_head:
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Значить, точно не тому, що він його садив. Відпочивав під ним, листи там писав, з дівчИною тойвово....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Дуб Максима Залізняка — Вікіпедія

    Дуб Максима Залізняка — 1 100-літній дуб, що росте на південному схилі Кириківського яру на території урочищаХолодного Яру за селищем Будою Чигиринського району Черкаської області.

    Дуб є патріархом українських лісів і одним із природних чудес України. Широта обхвату його стовбура становить 9 метрів, висота — 24 метри[1]. Стовбур шість раз вражали громовиці.

    Під його шатром відпочивали Богдан Хмельницький, Северин Наливайко, Павло Павлюк, Максим Залізняк, Андрій Журба, Семен Неживий, Тарас Шевченко та інші.

    У 1972 році дуб отримав статус державної пам'ятки природи місцевого значення (ботанічний релікт). Це найбільшедерево в Україні та одне з десяти найбільших дерев у Європі.

    У 2010 році Дуб Залізняка став призером Всеукраїнського конкурсу «Національне дерево України», посівши 3 місце в номінації «Меморіальне дерево України». Свідоцтво видано Чигиринській районній раді.

    Зараз Дубом Максима Залізняка опікується Національний історико-культурний заповідник «Чигирин».

    У 19971998 роках дуб почав засихати. Аби його врятувати, в свердловини глибиною 70 метрів навколо стовбура закачали спецдобрива. Для пiдживлення під корінь закопали кілька здохлих корів[2].
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  19. tea man

    tea man 茶人

    Я часто бував на Черкащині, але в Корсунь-Шевченківському. В Черкасах був лише один раз, але то було дуже давно.
     
  20. geag

    geag Active Member

а де твій аватар? :)