Приватний підприємець - шлях реєстрації та бухгалтерія

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем YelloWS, 5 вер 2007.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я хотів взагалі принити діяльність, але поки що ще Богу дякувати не настала критична точка. Якщо вона, не дай Бог настане, а воно бачу до того йде, то без грама сумління поїду в районну адміністрацію ї закрию. Багато людей вже стоять на цьому старті, але ще вичікують ситуацію. Коли народ рушиться закриватись, тоді і Яйценюк свою резинку з трусів витягне... .
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    е проста то справа, прошу пана.... То вступити в гівно легко, а вилвзти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не думаю, що складна. Якщо захочу припинити діяльність, то припиню. Паперова волокіта мене ніколи не страшила і не страшить, коли я бачу кінцеву мету.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    аптіміст....
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Вода будучи мягшою від каменя з часом точить його. Так само тепер роблю і я, повільно, але впевнено. "Рвати когті", щоб отримиати інфаркт або інсульт, не бачу сенсу. Бюрократів можна побороти або силою, або взяти на "ізмор".
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  8. Regserv

    Regserv Member

    Спеціалісти Реєстраційного сервісу допоможуть вам у реєстрації, поставці на облік в державних органах, а також допоможуть підібрати НАЙОПТИМАЛЬНІШУ систему оподаткування. Індивідуальний підхід до кожної справи
    Консультація юриста онлайн. Юридичні послуги Харків, Київ, Донецьк, Одеса, Сімферополь, Україна - Regserv
     
  9. DunDucatti

    DunDucatti Member

    Для бугалтерії та звітності є дуже багато ПЗ так що можно навіть усе робити самостійно , але це вже як ви самі все це налаштуєте , а також можливо у вас не буде часу на це, але встановити ПЗ наприклад той же медок потрібно https://sys2biz.com.ua/product/medoc/ він дуже сильно допоможе!
     
а де твій аватар? :)