Приватний підприємець - шлях реєстрації та бухгалтерія

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем YelloWS, 5 вер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Яке щоб отримати на вул. Весняній тре вистоятись підня і заплатити за це задоволення біля 50 грн., потім прийти в інший день для отримання.

    Дупутати думають дупою....
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kitana

    kitana Banned

    Раніше виписку видавали за заявою підприємця, а сідоцтво - при реєстрації.
    Виписка була платна і строк її дії обмежувався 1 місяцем.

    Тепер обмеження терміну дії виписки з держреєстру скасовано, вона видаватиметься при реєстрації безкоштовно, оплачується сама реєстрація як і раніше (34 грн.), а виписка - ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    переплутав... оплачується витяг, а про виписку - не знаю.
     
  4. Khotybor

    Khotybor Well-Known Member

    Трохи не в тему..
    Люди, допоможіть знайти, підкажіть, де шукати.
    Потрібен ТИПОВИЙ СТАТУТ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kitana

    kitana Banned

    Зразки статутів для різних конфесій можуть відрізнятися.


    Приклади статутів:

    УГКЦ
    Про статут релігійної громади УГКЦ м.Чортків

    УПЦ КП
    http://agios.com.ua/index.php/parafia/statuteparafia

    УПЦ МП (зразок з юридичного відділу Київської Єпархії)
    http://www.orthodoxy.kiev.ua/statut2
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Назріли такі питання:
    1. Скільки зараз коштує зареєтсруватися як ПП (самому, без служб), без найманих працівників, печаті, рахунку....
    2. Єдиний податок зараз вже близько 400 грн??? (ну це разом з єдиним соціальним)
    3. Яка відповідальність за ведення підприємницької діяльності без реєстрації?
     
  7. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Якщо я не помиляюся, то збір за держ реєстрацію становить 34 гривні.

    Вам потрібно зареєструватися в державній реєстрації, а потім у податковій та пенсійному фонді (точніше, простежити, що з держ реєстрації надійшли відомості про Вас у ці органи). Отримати в податковій довідку 4 ОПП, і в пенсійному теж папірець, що взяли на облік. Ще, мабуть, знадобиться здати в які-небудь з цих органів чисті папки або щось у цьому дусі. Все.

    Трохи більше. 333,12 грн.(ЕСВ) та 86 грн. = 419,12 грн.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ну я так і думав. Тому й написав "близько".
    Дякую дуже. Корисна інформація. А як швидко процес реєстрації проходить? Про відповідальність за незареєстровану діяльність не в курсі? І чи можна проводити цю ж діяльність, якщо документи на реєстрацію подано, але не оформлено?
     
  9. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Швидко. Приходьте з квитанцією про сплату збору та документами у держреєстрацію, і держреєстратори Вам оформляють свідоцтво. З цим свідоцтвом вже можете працювати, паралельно проходячи реєстрацію в податковій і пенсійному фонді.

    Була б у курсі, написала б в попередньому повідомленні.:pardon:

    Там щось аж до кримінальної відповідальності, а я не спец з кримінального права, точно не знаю. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. AnnaBel

    AnnaBel New Member

    В мене сьогодні при здачі звітів виникло таке питання:

    я зареєстрована ФОП на торговому патенті, ліцензії маю і на алкоголь і на тютюн. Касовий апарт придбала для алкогольних напоїв. Відповідно лише алкоголь кодую і вибиваю. При здачі звітів сказали, що на торговому патенті треба кодувати всі товари не тільки алкоголью Це правда?
     
  11. Seda

    Seda New Member

    Все насправді дуже легко! Але про це я дізналась тільки після ознайомлення з газетою "Все про бухгалтерський облік" - все в мить стало ясно і просто - і реєстрація, і подання звітності та взагалі елементарне розташування цінників. Це "топ 1" для бізнесменів!
     
  12. muravey

    muravey Well-Known Member

    А может, тут на форуме есть регистраторы предпринимательской деятельности? Или есть позитивный опыт в обозримом прошлом по работе с подобными конторами? Спасибо.
     
  13. Скажіть будь ласка, чи правда те що зараз надалі продовжується "кришування" бізнесу?
     
  14. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    -----що за дурні запитання
     
  15. Я хочу відкрити свій перший бізнес - експрес - студія манікюру, почув від людей, що зараз також проводиться "кришування" малих підприємств з боку кримінальних структур, тобто в бізнес план потрібно вписувати додаткові витрати, при яких просто буде не вигідно відкривати власної справи, тому і питаю у вас чи підтверджуються ці слухи?
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Будучи на спрощеній системі оподаткування, сьогодні в податковій здавав податкову декларацію єдиного податку та
    звіт по єдиному соціальному внеску. Наш Яйценюк обіцяв вдвічі зменшити соціальний внесок малому та середньому бізнесу.
    Моєму здивуванню не було меж, коли мені повідомили, що такі, як я, що належать до другої групи оподаткування і платять єдиний соціальний внесок (пенсійний), виходячи з мінімальної заробітньої плати, не потрапляють під цю постанову. Вдвічі зменшено податок для тих, хто працює, отримуючи заробітну плату не менше двох мінімальних. Такі, як я так як платили, так і продовжуватимуть платити. Округлюючи суму, то приблизно єдиний податок щомісячно становитиме 250 гривень плюс єдиний соціальний внесок - 450 гривень, і того 700 гривень щомісячно. Слава "великому" Яйценюку....!:bye2: Чим зміг, тим поміг... .:) Настільки треба бути дурним, щоб самому собі повірити, що завдяки його "яйценосному нововведенню" ті, хто заробляє більше мінімалки, платитимуть те, що він видумав... .
     
    Останнє редагування: 5 січ 2015
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    у мене 3 категорія, ЄСВ уже підбирається до відмітки 500 грн на місяць...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я вибачаюсь. Дякую за вчасну відповідь, яка вказала на мою помилку, яку щойно виправив. В моїй другій групі теж ЄСВ - 450 грн.. Спочатку було написано 250. Переплутав внески.:)
    Колись, у 80-тих роках, на початку моєї діяльності, взагалі було просто. Я нікуди не їздив, ніякі звіти не писав і не здавав. До мене додому приїзджала людина з податкової, виписувала квитанцію на цілий рік, а мені було головне лише вчасно проплатити її на пошті. І взагалі нашо потрібна та волокіта зі звітами. В податковій та в пенсійному й так бачуть проплатив я, чи ні. Дурня повна, а не покращення для спрощенців... .
     
    Останнє редагування: 5 січ 2015
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вся біда в тому, що сіж рядовим підприєцем з народу і такими, як Яйценюк є велика прірва. Пояснити Яценюку, що 700 грн. - то є гроші - важко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Взагалі, думаю може то призупиняти діяльність. Бо зараз реально шоб заплатити той ЄСВ за останній квартал, доводиться резинку з трусів витягати
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)