Притула Сергій

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 21 жов 2021.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фонд Притули

    FB_IMG_1675097018044.jpg

    “Мене звати Саша Романчук. Мені 7 років і я знаю, що в Україні війна, бо мій тато десантник. Я хотів ці гроші дати татові, але він завжди каже, що в нього все є.
    Ще він сказав, що Ви купили йому класну машину і купу військових штук. І він сказав, що Ви краще знаєте, як їх потратити з користю!” – такого листа ми нещодавно отримали разом з цілою історією ❤️

    Сашко зібрав 2 701 грн собі на комп’ютер, але вирішив, що передасть гроші для військових, бо їм потрібніше. Це було ще у квітні.

    Та сталося так, що ці гроші встигли побувати на війні з нашими військовими перед тим, як потрапити до нас. Пакунок з грошима і листом Сашко передав на Фонд бусом, який зі Львова поїхав повз Київ – одразу 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада на передову. Кілька місяців машина воювала з хлопцями на Харківщині. Згодом військові подзвонили нам і сказали, що в машині знайшли гроші та листа від Сашка.

    Зараз ми нарешті змогли зустрітися із хлопцями і вони передали нам все.

    Сашко, нова машина для наших військових, на яку і ти зібрав кошти, скоро буде в Україні! Дякуємо ❤️
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Меня зовут Серёжа Притула. Мне ещё нет сорока и я не лох. Поэтому я не хочу идти на фронт. Чтобы откупиться я решил организовать фонд, куда мне, не лоху, лохи будут отправлять деньги, а я их будут давать в виде взятки, чтобы меня не брали на фронт. Да, даже такую взятку военным я не хочу платить из своего кармана, я же не лох. Пусть за меня платят другие. А я буду делать классные фотки и пиариться. Ну и немного класть себе в карман. Получится отличный стартап.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фонд Притули

    FB_IMG_1675139082384.jpg

    Ми там, де наша армія. Там, де їй найбільше потрібна допомога!
    Донеччину та Луганщину тримають титани духу і сили
    Дехто із них без відпочинку з лютого минулого року, а є й такі, чия ротація на фронт почалася задовго до повномасштабного вторгнення!

    Лише за останній місяць захисникам на східному напрямку було передано 7 066 одиниць техніки і спорядження, що майже у 2 рази більше, ніж у грудні! Ми налагодили роботу так, щоб техніка опинялася там, де вона необхідна, дуже швидко.
    Від отримання до опрацювання заявки іноді минає кілька хвилин – головне, щоб майно, яке потрібне військовим саме зараз, було у наявності.

    У середньому по 10 посилок на день їхало захисникам Бахмуту, Соледару, Лиману, Вугледару, Авдіївки і околиць. Вміст кожної – техніка, які зробить наших ефективнішими, спорядження, без якого оборонятися і наступати значно важче, медицина, яка рятує життя.

    Це все закуповується за ваші донати! Тому продовжуйте допомагати: https://prytulafoundation.org/uk/home/support_page
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Где Притула в Соледаре? Где в Бахмуте? Где в Северске или Угледаре? Гламурный Серёжа даже за 100 км не приближается к местам, где требуется наибольшая помощь армии. Мало ему было пиариться на воровстве, теперь пиарится на крови.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула

    Панове!

    ПНБ, які ми хотіли законтрактувати викупили інші добрі люди.

    А у нас на горизонті з‘явилась ще одна партія Мavic 3 fly more combo!!!
    Ви всі добре знаєте, як вони необхідні нашим бійцям!

    Отже, треба додатково законтрактувати +250 мавіків!
    Бюджет 528 350 євро!

    Це майже в 2 рази менше, ніж ми збирали минулого разу.
    І якщо ми зараз оперативно все зберемо, то загалом в лютому завеземо і потім роздамо по гарячих ділянках фронту 680 дронів цієї моделі!

    Тому, останній ривок січня 2023 року!
    Збираємо!
    Погнали!!!

    ПриватБанк:
    https://bit.ly/250-mavics-pf

    Монобанк:
    https://send.monobank.ua/jar/2ja93igPqE

    Поповнення картки у гривні:
    5168 7420 6353 7207

    PayPal:
    serhiy.prytula.kyiv@gmail.com

    Інші реквізити:
    https://prytulafoundation.org/uk/home/support_page
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фонд Притули

    FB_IMG_1675273257380.jpg

    93-тя бригада Холодний Яр тримала Соледар протягом 4-х місяців – з серпня по грудень 2022-го, поки не вийшла на відновлення. Зараз бійці бригади знову на передовій і тримають лінію фронту на околицях Бахмуту.

    Нещодавно хлопці приїхали до нашого хабу в Дніпрі, щоби забрати чергову партію допомоги. Лише цього разу передали майна на 3 061 804,5 грн, загалом у січні сума допомоги 93 бригаді склала майже 5 млн ваших гривень!

    Отже, хлопці та дівчата отримали:
    ✅ 10 дронів DJI MAVIC 3 Fly More Combo
    ✅ 13 генераторів
    ✅ 10 рацій
    ✅ 21 одиницю тепловізійної оптики
    ✅ 2 військові машини Peugeot P4 military
    ✅ 35 планшетів з підсумками
    ✅ 65 одиниць тактичної медицини
    ✅ 3 автономних повітряних опалювачі
    ✅ 10 одиниць електроніки

    “Наші будуть щасливі, коли роздамо їм все!” – каже головний сержант бригади Сергій, поки перераховує все, що хлопці вантажать в машини ❤️

    Тому знайте, ваші донати в комплексі з нашими закупівлями та передачею, зробили трохи щасливішими захисників! Продовжуйте так і далі: https://prytulafoundation.org/uk/home/support_page
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фонд Притули

    FB_IMG_1675275557495.jpg

    Український бізнес працює на перемогу України, є надійним тилом війську і гарними партнерами нашому Фонду

    У січні майже 50 компаній долучилися до підтримки армії через нас.
    Для когось це постійна історія, хтось – донатив вперше.
    Є компанії, які донанять на певні напрямки – забезпечують роботу відділу тактичної медицини, дають гроші на відновлення трофейної техніки, поєднують все, чи регулярно оплачують наші посилки на війну, як от Nova Poshta Humanitarian.
    Хтось перераховує кошти з власного прибутку, інші проводять збори разом зі своїми клієнтами або перераховують частину від продажу своєї продукції.

    Дякуємо усім! Непереможні, коли об’єднані ❤️
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    "Людям, які нас захищають, треба казати "Дякую!"
    І це було важливо завжди.
    Військовим, які нас захищають треба дякувати стільки, скільки ми можемо це робити. Тому що їхній вклад неймовірний: вони вкладають своє життя, своє здоров'я! Мені здається, що для них цінно розуміти, що все зроблене ними — не даремно!" — Анна Гвоздяр, директорка нашого Фонду про військових, волонтерство, Фонд, Супутник, наш гуманітарний напрямок і мотивацію працювати на перемогу ❤️

    Подивіться, аби ще краще знати нас:
    View: https://youtu.be/n9wGbBWtjzU
     
  9. FB_IMG_1675307542843.jpg
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фігня то всьо....

    Пишуть тут всякі поци, котрі і не донатять, і не допомагають потребуючим
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты посмотри на счастливые лица Притулы и Стерненко. Они похожи на людей, которые последнее отдают?
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула

    IMG_20230202_203536_884.jpg

    На війні рації працюють буквально усюди: якщо на підрозділ не вистачає засобів захищеного зв’язку, якщо між сусідніми позиціями не налагоджена комунікація, якщо ворог слухає переговори, якщо згоріло чи пошкоджене майно – це погано.

    Навіть коли боєць має змогу відпочити, десь тихенько на фоні він має чути по рації своїх побратимів, які несуть варту. І якщо рація побратима мовчить – це погано.

    Щоб по кожному пункту було добре, є ми з вами!
    Ви, які донатите, і ми, які шукаємо, закуповуємо і передаємо засоби зв’язку на війну. Лише за останній місяць передали 1549 одиниць у 97 підрозділів

    Загальна сума – понад 13 мільйонів гривень! Це ваші донати, які ви перераховуєте на рахунки Фонду щодня ❤️ Це ви підтримуєте зв’язок в нашій армії! Приєднуйтеся до чергових закупівель: https://prytulafoundation.org/uk/home/support_page
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула

    IMG_20230202_203944_709.jpg

    Щиро дякую пані послу США Бріджит Брінк та команді U.S. Embassy Kyiv Ukraine за увагу до роботи нашого благодійного фонду і до українського волонтерського руху в цілому.

    Раді співпраці між нашими країнами на усіх можливих рівнях!

    Величезне спасибі і Вам особисто, і американському народу за постійну та непохитну підтримку України у нашій боротьбі за свободу!

    Ми вдячні.

    Ми цінуємо.

    І ми не забудемо, хто допоміг нам вистояти та перемогти!
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула

    IMG_20230203_234126_788.jpg
    IMG_20230203_234127_363.jpg IMG_20230203_234127_510.jpg

    За певною рутиною роботи вкрай важливо не сприймати речі, які відбуваються навколо, як щось буденне.

    Ні, це не буденність, коли на трьох фото майна під 20 млн.грн.

    Адже за кожною одиницею техніки, яку ми закуповуємо для наших захисників, стоїть посильна пожертва мільйонів людей, які щомісяця дозволяють нам підсилювати наші Сили Оборони без-пе-ре-бій-но!!!

    І кожному донору, незалежно від розміру донату, ми щиро дякуємо за цю підтримку!

    І просимо завжди тільки про одне - не зупиняймося!

    Перемога - це наша спільна справа!

    І якщо хтось з нас не захищає Україну безпосередньо на полі бою, то ми маємо об‘єднатись у нашій постійній підтримці воїнів!

    Ми робили це всі попередні 9 років. Ми робимо це зараз. І ми будемо робити це аж до Перемоги!
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула


    Нові надходження:

    250 тепловізорів Jahnke Thermal Statement - 432 500 Euro

    6 одиниць транспорту (5 пікапів і бус) - 55400 Euro

    20 біноклів Sigeta Admiral 7×50 Military з далекомірної сіткою і компасом - 120 760 грн

    Приступаємо до відправки по підрозділах згідно раніше отриманих заявок!

    Ще раз усім дякую!

    Працюємо, панове!

    Рахунки для подальших закупівель активні і перейти на них можна клікнувши на ось це посилання:
    https://prytulafoundation.org/uk/home/support_page
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фонд Притули

    + 935 українців, які пройшли тренінги від Центру готовності цивільних – це на 935 шансів менше у росіян перемогти нас!

    Поки наше військо нас захищає, ми готуємося по всіх напрямках:
    ✅ військовому - вчимо простих українців основам поводженню зі зброєю
    ✅ медичному – курси з першої домедичної допомоги повинен пройти кожен, бо ніколи не знаємо коли і де доведеться надавати медичну допомогу собі чи ближнім
    ✅ інформаційному – росія лізе в усі щілини, і в наш кіберпростір в тому числі
    ✅ психологічному – вчимося надавати самодопомогу та розвиваємо стресостійкість в умовах воєнного стану, опановуємо основи ефективної комунікації з військовими
    ✅ школа виживання – в умовах міста, в умовах повного блекауту, в екстремальному холоді

    У січні в осередках Центру в 10 містах інструктори провели 58 тренінгів! Набираємо оберти і вже запланували заняття на лютий, бо маємо вчитися, щоб бути сильнішими за ворога!

    Нагадуємо, що за розкладом тренінгів можете слідкувати на сторінках Центру свого міста: https://linktr.ee/centr_hotovnosti

    І безмежно дякуємо за ваші донати на ЦГЦ ❤️Їх ми спрямуємо на купівлю БПЛА SHARK! Менш ніж за 2 місяці вже вдалося зібрати 607 279 грн!

    Бути українцем – значить бути готовим до всього
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула

    Відео

    Розвідувальні дрони приїхали!!!

    Це зараз чи не найголовніший запит від наших Сил Оброни.
    113 різних дронів на всі випадки життя. Скоро поїдуть за заявками!

    Дякую всім, хто своїм донатом допомагає наближати нашу перемогу!

    Долучитись можна тут:
    https://prytulafoundation.org/uk/projects/drony-ochi-v-nebi
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Ставлю 10000 к 1, после увольнения Резникова Притула как ни в чем не бывало продолжит собирать с лохов деньги и говорить о важности спутника, который вместе с ним рекламировал проворовавшийся министр.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)