Притула Сергій

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 21 жов 2021.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, а чо ти кіпішуєш?

    Хто сказав, що йде на царство?
    Так він ж вже був гктьманом 5 років. Невже знову хоче?
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Форумное ЧМО рекламирует политическое ЧМО.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула
    24 хв ·
    Сьогодні День боротьби з корупцією.
    Особливо на фоні загрози ескалації з боку Росії хотілось би побороти корупцію в оборонці. Бо це питання життя і смерті.
    З цим поки що сумно. Мав честь сьогодні модерувати дискусію на тему прозорості в сфері оборони, зокрема оборонних закупівель.
    Обговорювали цьогорічні результати України відповідно до глобального Індексу доброчесності в оборонному врядуванні (GDI). Готує цей індекс Програма Оборона та Безпека міжнародної організації з боротьби з корупцією Transparency International.
    На превеликий жаль, Україна потрапила до групи країн з оцінкою “D”, що вказує на наявність високих ризиків корупції - вона отримала 41 бал зі 100. Це дуже поганий показник.
    Але надія є. Ми вже разом спільно з Незалежна антикорупційна комісія - НАКО - NAKO StateWatch та Проєкт реформи оборонних закупівель рухаємо тему реформи, а саме прозорості оброннних закупівель.
    Сама дискусія була, як на мене, плідною та конструктивною.
    Сподіваюсь, зміна керівництва Міноборони допоможе цю скелю пробити.
    А я дякую організаторам дискусії за запрошення, і спікерам за цікаві думки.
    Працюємо далі!
    P.S. Про те, як ми опинились на таких низьких позиціях, і як це виправити я незабаром запишу окреме відео - там буде чимало цікавої інформації.


    View: https://www.facebook.com/serhiyprytula/posts/457548415729764
     
  5. Йой, шо сє діє. Ще один бурєць з корупційов
    А шо, він свого швагра-курупційонера всіх часів і народів Хомутінника вже побуров?
    FCaPMIYXsAU8b2H.jpeg
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, не кіпішуй. Тут Поярков не в ту ду.
    Зараз на Прямому ток-шоу з Мухарським. Якщо хочеш - подивися.
     
  7. Так свого швагра вже вивів на чисту воду чи сам такий же?
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, вже є двіж :rock:
    Дайош дорогу новим лицям!
     
  9. Притула все більше починає нагадувати добровольця Киву
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та то фігня
    Якщо Притула все більше починає нагадувати добровольця Киву, то заберуть і у нього жомову яму, позбавлять всяких вчено-мудрих статусів, відберуть пістоль і буде Притула простим вар"ятом.

    Нам тре нові лиця і побільший вибір. Так легше їх всіх переполокати ;)
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Притула
    24 хв ·
    Сьогодні, у день Св.Миколая, ми з Anna Gvozdiar звітували перед донорами про результати діяльності нашого благодійного фонду у 2021 році.
    Кошти на діяльність ми збираємо на платформі Patreon + докладаю я з родинного бюджету.
    Так вже склалося історично, що я є власником сторінки, яка в українському сегменті патреону є #1 з акумулювання коштів.
    З понад 1400 жертводавців, близько двох сотень сьогодні стали учасниками зустрічі у офлайн чи онлайн режимі.
    Я радий познайомитись із донорами особисто, розказати, як ми розпоряджались вашими коштами, познайомити із тими, кому ви допомагали і підсвітити плани фонду на наступний рік!
    Детальний звіт для тих, хто вже є патроном і для тих, хто ним захоче стати, незабаром буде на моєму ютуб каналі!
    Наразі ще раз дякую усім патронам за можливість скерувати мільйони гривень на добрі справи! Окрім армійського волонтерства я маю ще один широкий фронт для роботи.
    А роботи тут багато!
    Усіх бажаючих запрошую приєднатись до нас тут https://www.patreon.com/prytula
    Будемо міняти країну на краще разом!
    269685211_463764955108110_8106379414210292758_n.jpg
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Чмырёныш, лови подарок. Можешь обсуждать эту новость до посинения.

    Сбившая женщину с ребенком теща Притулы спустя два года после ДТП все еще не понесла наказание

    По словам адвоката потерпевших, потерпевшие хотят получить 2 млн грн ущерба, но Сопельник не согласна даже компенсировать расходы на многочисленные операции. Она предлагает 50 тысяч гривен, но этого недостаточно даже на оплату реабилитации.

    "До сегодняшнего дня она не компенсировала даже те расходы, которые понесли потерпевшие. То есть, расходы, которые понесли потерпевшие, Сопельник и ее окружение не компенсировали полностью. Они там что-то говорят, но мы еще не учли материальный и моральный ущерб в размере, необходимом для реабилитации. То есть, реабилитационные расходы Сопельник вообще не признает. Но, человеку же нужно пройти реабилитацию. Человек является инвалидом и потерял возможность работать", - сказал адвокат.



    https://strana.news/news/367866-tes...ebenkom-do-sikh-por-ne-ponesla-nakazanie.html



    После такого поведения я готов лично вручить Притуле 50 тысяч гривен и сбить насмерть его тёщу без претензий с его стороны и отсутствия уголовного дела. Кесарю кесарево.(с)
     
    Останнє редагування: 20 гру 2021
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Теща Хомутинника й Притули за два роки так і не понесла покарання за ДТП - Події в Україні - Курс України

    Віталія Хомутинника ми знаємо - соратник Януковича і регіонал.
    Так що... Дуже сумнівно, що якщо Притула опиниться при владі, він посадить Хомутинника. Жінка не дозволить.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    То ви ще не все знаєте) При Порошенко Хомутинник - "смотрящий" над усією митницею.
    А Порошенко звідкіля, не з ригів? Йому регіонали не чужі люди. Мабуть, разом з Хомутинником питання таможні вирішували до обоюдної вигоди. Ви уявіть, а тут Саакашвілі :facepalm:Як його, дурня, не викинути з країни?
    Але тема о Притулі. Він дуже симпатична і небайдужа людина, волонтер. Але Віталій Хомутинник - корупціонер найвищого ешелону і близький родич. І це як тавро... дуже зашкодить Притулі. Ніде чиновником він не стане(
     
    Останнє редагування: 21 гру 2021
    • Подобається Подобається x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та я знаю... Саакашвілі, наївняк, думав, що Порошенко прийшов до влади, щоб робити потрібні Україні реформи. Ага.
     
  16. А зараз хто? Хіба не Хомутинник
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Страшно ризикнув, відбираючи громадянство і викидаючи Саакашвілі. "Він дуже багато знав"(с). Але не хотілося ніякої реформи митниці, все влаштовувало)Тиша і контрабандисти...
    Тільки тепер РНБО почало чехвостити контрабандистів.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Бідося, смотрящого нема.
     
  19. Та все той же Хомутинник і є наглядачем ще з часів Кучми
     
а де твій аватар? :)