Президент Зеленський

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Bombus, 2 бер 2022.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну если взять истеричного Дроздова, который натурально мелкий и которому до мощи Невзорова як до Мисяця рачки. Невзоров в Европе как на работу ходит на встречи с общественностью разных стран и делает то, что может не успевает делать МИД, да в общем это и не дело МИДа: он своими блестящими выступлениями объясняет, что такое русский фашизм, и почему случилась эта война, и что никогда не было гражданской войны в Украине. Он сейчас делает для Украины больше многих журналистов вместе взятых. Переезжает из страны в страну, потерял все, а мог бы спокойно сидеть в Москве - он был небедным человеком. Он очень умный, талантливый, его слово - как бритва.
    Сейчас видно по всему, что еще и болен, тяжело болен.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha:

    А що таке мощь Нєвзорова? :))):))):)))
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А в маленьку Литву заїхати не може, не вистарчає мощі, хоч ти трісни.:))):))):)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Москаль файний печений (с)

    ЗІ
    Цікаво, чи в Криївці ще подають "смажені москалики":scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Файний москаль- це двухсотий москаль
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Михайло, не нагнітай:

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Ну как такой умный, частично интеллигентый человек постит такую лажу. Это же фотошоп. То есть налицо мошенничество и подделка документов.
    Это недостойно такого великого адепта секты имени святого пороха
     
    • Тупо Тупо x 2
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    View: https://www.facebook.com/100007211555008/posts/3095116820738673/


    Разом з американським бізнесменом Говардом Баффетом обговорили допомогу, яка буде цінною для нашої держави. Запропонував долучитися до проектів з відновлення систем іригації на Одещині, підтримки наших людей, розмінування та реформи шкільного харчування. Дякую за зустріч та підтримку України!
     
  9. О, прояснилось. Тепер війни хоче Зе


    20220608_181525.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1

  10. View: https://twitter.com/KAMEHRP/status/1534624772369305601?t=2pTx3pIfb85ogQY0GpyQPA&s=19
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не читаючи простирадла, бо не бачу в цьому сенсу, продовжу про Нєвзорова.
    Той, хто засуджує Невзорова, що той перейшов на бік України, ставить Україну і Росію на один щабель.
    У Пригодах Гулівера є згадка про війну серед ліліпутів. Було два ворожих табори. Одні вважали, що яйця потрібно було розбивати з тупого кінця, інші - що з гострого. Якщо поглянути зі сторони, неупереджено, то тупокінечники нічим не відрізнялися від гострокінечників.

    Ну, воюють там якісь, що нічим не відрізняються по суті між собою, і хтось із одного табору перейшов до іншого, значить, зрадник.

    Але у нашому випадку це не так. Україна - це світла сторона, сторона правди і справедливості, гуманності тощо, Росія - темна сторона, сторона цілковитої брехні (малазійський Боїнг - приклад), несправедливості, жорстокості (розбомблений театр з дітьми в Маріуполі), сторона, яка вважає, що всього можна добитися грубою силою і брехнею.

    І Невзоров перейшов не від "гострокінечників" до "тупокінечників", а на сторону добра, на бік того, до кого проявлена несправедливість. Причому не зараз, кон"юнктурно (таке також трапляється, коли правда перемагає зло, і ті, хто був на стороні зла, - Льоха Гончаренко, наприклад, виступав в 2014 році в Одесі за руський мір, а тепер - український патріот, рве на собі подаровану Порошенком вишиванку), а усвідомлено, багато чого при цьому втрачаючи.
    У Невзорова залишилася в Пітері шикарна квартира з незліченною кількістю творів мистецтва (можна подивитися, в якому багатстві, в культурному розумінні цього слова, не в плані золотих унітазів, він проживав, а зараз - у вигнанні, в якомусь готелі проживає на донати).

    А міг Невзоров, якби відгукнувся вісім років тому пропагувати Кримнаш, мати те, що зараз має (точніше, мав) Соловйов - мільйони, особняки в Італії тощо. А можливо, що і більше.

    Тому, повторюю, Невзоров - не зрадник, як бувають зрадники, які заради вигоди, в результаті підкупу переходять на інший бік.
    От Соловйов - зрадник, бо за гроші зрадив правду, почав брехати і отримувати за брехню величезну винагороду.

    Є і в українському політикумі такі, які вчасно "зорієнтувалися". Але зараз мова не про них.
    До речі, Зеленський також не зрадив Україну, хоча міг підписати якийсь Мінськ-3, віддати Донбас добровільно Росії, нахапати грошей і здриснути в Ізраїль, або в Ростов до Януковича.

    На пости не відповідатиму. Україна бореться з колорадським жуком (не лише з георгієвськими стрічками), а й з тим, що на картоплі.
    І я - також. Нема часу на пустопорожні дискусії. Це - по хомчиновій часті.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну й простирадло Ви накатали :)

    До чого тут такі емоції?
    Просто Нєвзорову не потрібно давати громадянство України.

    Хай він правильно скаже "паляниця, полуниця, гузиця, залізниця..." :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І ще про Невзорова. Що він сказав багатомільйонній аудиторії (цей ролик подивилося більше трьох з половиною мільйонів людей) в перші ж дні "спецоперації"
    А от на скріншоті вигляд його квартири в Пітері, яку він полишив, і зараз знаходиться у вигнанні, живе Христа ради (порівняно, звичайно),
    nevzorov.JPG

    View: https://www.youtube.com/watch?v=98_R8cAd9_Q
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, Ви колись так хворобливо активно захищали кацапа алкаша-вбивцю Єфрємова. Тепер топите за кацапа Нєвзорова.
    Ви можете запросто іти в адвокати до кацапів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Кацалапый, вот тебе мнение Тимошенко про Путина. И больше можешь не истерить на тему сильного лидера.


    Юлия Тимошенко в интервью The Guardian отвергла предположение, что российский президент «сошел с ума».

    Она назвала Владимира Путина «абсолютно рациональным, холодным, жестоким, черным злом» и заявила, что он полон решимости войти в российскую историю рядом со Сталиным и Петром Великим.

    «Он действует в соответствии со своей собственной темной логикой», — сказала Тимошенко.

    «Им движет идея исторической миссии, и он хочет создать империю. Это его гиперцель. Это происходит из глубокого внутреннего желания и веры», – добавила она.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Почему это пензюк не может быть адвокатом кацапов?diablo:
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Коли ще таке було.
    Неактуальний і помилковий вираз, що зрозуміло все оточення Зеленського, стосовно переговорів з росією "Сойтись посредине", для росії це буде середина Дніпра та поділ України на лівобережну і правобережну.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    View: https://www.facebook.com/100007211555008/posts/3095478377369184/


    Цьогоріч у топ-5 найвпливовіших людей за версією видання Time, окрім мене, – Ілон Маск, Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, медичні працівники, які боролися з ковідом, та Президент США Джозеф Байден. І цей перелік був складений у час, коли у Європі триває найстрашніша війна за останні 77 років. Війна, яку ми поки що не можемо зупинити.

    Настав час бути впливовими на сто відсотків.
    Ми можемо забезпечити поразку тиранії. Всі ми, всі лідери нашого часу. Ми можемо надійно захистити свободу. Ми можемо зупинити шантаж, до якого вдається людина, котрій взагалі не місце в нашому списку.

    Якщо ми можемо, значить, ми повинні це зробити. Бо вплив зобов'язує.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зеленський попросив Байдена не вводити санкції проти Абрамовича – WSJ | Економічна правда (epravda.com.ua)

    Санкції – Кремль – Арахамія заступився за те, щоб Абрамович скасував санкції | Українська правда (pravda.com.ua)

    Як гарно складаються пазли.


    Це Абрамович - спасатєль украінского народа:

    [​IMG]


    А це Слуга маєтків російського олігарха, депутат ВРУ, 7-й (!!!!!!)рік, як громадянин України, Голова найбільшої фракції так званої "Слуги Народа":)))(не смішіть мене) - Давід Ара...

    Не звертайте увагу на його очі, вам просто здається, що вони, як у злодія:

    [​IMG]

    Цікаво, скільки Рома Абрамовіч відщолкнув Давіду за папір про спасіння майже півмільйона українців.

    А може серед вас, дорогі зебобіки є ті, котрі спаслися завдяки доброму серцю цих двох безумовно чесних типажів?

    А може це торгівля на крові? Як гадаєте? Скажіть, а хто заробляє на війні і не хоче її закінчувати?:))):))):)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І тут зараз вискочить Срібна Куля і так сльозливо: Та йооой, та Зеленський такий красівий, а Порошенко - фу, злодій бандіт
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)