Правила дорожнього руху у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Ума, 27 лис 2006.

  1. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    бррр... з хуторівки через розворот на міст в сторону полірону ... він мене на заправці ОККО зупинив,.. я сам хз куда я мав їхати з його слів.
    але на скільки я знаю( і мене просвятив даїшник недавно)) ) рух по крайній лівій полосі дозволиний у випадку обїду перешкод і ше там якась фігня.... заздалегіть не катіт))
    кстаті біля південного можуть домахуватись через право виїзду маршруток... громадський транспорт має перевагу при виїзді з зупинок (але вроді би відмінили, точно не знаю)
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Маю минулорічні правила - за ними нічого не відміняли. Таки мають перевагу (і не тільки ві Львові;) ).

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

    Кілька днів як його нема...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну то взагалі............... не хочу виражовуватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kats

    Kats Романтик

    Блін народ Ви такі смішні... Я кожного дня порушую правила, причому у найвідвертіший спосіб, і на очах ДАІ!!! Ще в житті штрафу не платив!! ДАм кілька порад як юрист!!!
    1. Якщо Вас зупинив ІДПС (інспектор дорожньо-патрульної служби) ніколи відразу не витягуйте прав. а) попросіть у нього посвідчення згідно п.2.14 Правил дорожнього руху України б) відразу поспитайтеся чого він махає паличкою, чи часом лаве не косе (це його насторожить) в) ПОСПИТАЙТЕСЯ ПРО ПІДСТАВУ ЗУПИНКИ АВТОМОБІЛЯ відповідно до Інструкції з питань діяльності дорожньо-патрульної служби державтоінспекції України.
    2. На запитання ІДПС навіщо Вам його посвідчення він і так представився.. скажіть що для того щоб повідомити по телефону довіри про неправомірну зупинку автомобіля - це вже 70% що ви поїхали не показуючи прав.
    3. Ні в якому разі не реагуйте на прохання вийти з автомобіля... згідно правил у Вас такого обов'язку просто немає...
    4. ЗАпам'ятайте ВІЗИР у Україні не сертифіковано його показники легко спростовуються в суді... такі апарати як РАДІС можна з легкістю опротестувати тим, що це не показники Вашого автомобіля, а всього навсього мерса чи бехи яка їхала перед Вами...
    5. Бажано все знімати на телефон чи камеру.. НАГАДУЮ відео - та фото- зйомка службових та посадових осіб при виконанні ними їх службових обов'язків дозволяється без їхньої згоди (Цивільний кодекс України, Кожекс про адміністративні правопорушення України, Конституція України і т. д.)
    6. ПРичини зупинки як перевірка документів не існує за винятком наказу по відпрацюванню оперативно цільових заходів (спецоперації як часто говорять ІДПС законодавством не передбачені) та за винятком зупинки на посту.
    7. Якщо Вам говорять, що Ви порушили правила.. НЕ ПОГОДЖУЙТЕСЯ.. у будь-якому випадку навіть якщо тупо їхали на червоний... насамперед попросіть у ІДПС доказів Вашого правопорушення (запам'ятайте ні він ні його колега по службі не можуть бути свідками і понятими), і нагадайте, що його слова це не доказ оскільки вони опротестовуються Вашими словами. ІДПС повинен Вам джовести що Ви порушили, а не навпаки.
    8. ЗАпам'ятайте опротестувати протокол можна завжди.. нема протоколів які неможливо скасувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. SPB

    SPB Well-Known Member

    І чому ви радієте?
    "Який я крутий! Я можу всіх обганяти і їздити на червоне!"
    Добре що досі коли ви їдете на червоне ті хто був біля вас дотримувалися правила Трьох "Д" (Дай Дурню Дорогу), а що коли з боку на перехрестя виїде фура, під 60, яка хоче проскочити на своє законне зелене світло, невже знання того як можна "опустити" ДАЇшника вам в такому випадку допоможе?

    Особисто я вже давно переконався що правила, і не тільки дорожнього руху часто написані кров'ю і варто їх виконувати, бо зекономивши хвилину можна втратити набагото більше. (Знаю що це схоже на стандартні гасла, але задумайтеся над цим). ще можу порекомендувати подивитися на тому ж ютубі декілька відео про те як через одного "типу крутого", який вважає що йому все можна гинуть і калічаться невинні люди.

    P.S. Можливо це вас, конкретно і не стосується, але накипіло.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Kats

    Kats Романтик

    Скільки їжджу жодного ДТП, жодного навіть натяку на нього))) Дуріти треба, якщо з розуммом.. скажу так.. Норма (закону, моралі тощо) це ідіотизм з яким всі погодилися))) Не варто напрягатися.. і головне випив ЗА РУЛЬ НЕ СІДАЙ!!! Але щоб їздити по правилах треба щоб вони боли мінімально логічно обгрунтовані.. а у нас не правила а маразм бізнесменів які сидять у Верховній Зраді.. юристи мають писати закони!!!!!
    Дивився на ютубі відео.. я по ЛЬвову більше 70 не їжджу.. по трасах і 130 хватить... головне розум.. а порушення правил це норма... нема таких хто не порушував.. (як і нема людини без гріха..) я поїздивши з Вами по Львову за годину нарахую до 15 порушень.. такщо Ви теж порушуєте.. це закон природи)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. justvis

    justvis Member

    Як юрист скажу, що мало які Ваші поради врятують від несплати штрафу.
    Щодо "8", скасовується не "протокол" - акт фіксації події, а постанова на підставі, якою особа притягається до адміністративної відповідальності.

    Для тих хто дійсно не бажає платити НЕЗАКОННІ (наголошую, що саме незаконні) штрафи я виклав в іншій темі кілька порад.

     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Kats

    Kats Романтик

    1. ОСкаржити протокол насамперед потрібно для того, щоб встановити відсутність події правопорушення.
    2. Я вказав не юридичні нюанси, а саме практичні повсякденні способи уникнення штрафу.
    3. На рахунок штрафів то пропоную не платити як незаконні так і законні... це принцип справжніх юристів...
    4. Ви вже в одній темі прорекламувалися.. не розумію навіщо...
     
  9. Che

    Che New Member

    Розвід

    Мене 3 дні тому теж "розвели" на повороті з правого ряду їхав на Чорновола з-під моста на 255гр. Їду сьогодні - РОЗВОД ПОВНИЙ.
    Там висить знак - поворот на Чорновола з правого ряду дозволений
    А штраф на 255 гр. то МУСОР сам запропонував підписати, мол зупинка в недозволеному місці. Так що БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ.
    Навіть якщо порушили - НЕ ЛІНУЙТЕСЬ , ВЕРНІТЬСЯ І ПОДИВІТЬСЯ НА ЗНАК,ОСТАННІМ ЧАСОМ ТАКЕ "СПЛОШЬ И РЯДОМ". пРИНАЙМІ ВІД ЦЬОГО ЩО ПЕРЕСВІДЧИТЕСЬ ЛИШНІЙ РАЗ ВИ НІЧОГО НЕ ВТРАЧАЄТЕ
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Атам , що принципові стоять ? За сотку не можна домовитись?
     
  11. Che

    Che New Member

    Та ні, не принципові. Вони не беруть тільки коли десь близько є стаціонарна відеокамера (напр. позаду Оперного театру).
    Просто в мене тоді не було зовсім готівки, якраз їхав знімати в банкомат, та й ДАІраст сказав що в них "тижнева опрацьовка Львова"
     
    Останнє редагування: 22 лют 2010
  12. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    Не завжди можна... Їм план треба здавати:)
     
  13. Che

    Che New Member

    Коли треба здавати план, вони стоять на 100% "Рибному" місці, де у водія немає можливості відмазатись, так щоб зробити план за пару годин, вони не люблять стояти на одному місці довше, ніж 3год. А для іншого місця їм треба "маршрутний лист"
    А там , на Чорновола-Куліша - місце досить спірне(для таких як я БУВ) ;
    і зовсім безперспективне,якщо правильний водій,навчений.
     
  14. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    Ну хз мене зупиняли за перевишення на 37км/год не хотів на лапу, написав штраф 255грн
     
  15. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    На "Визирь" поймали?
     
  16. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    Не на ту фігню ''фару'':)
     
  17. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Тюю ко мне если с фарой подходят и начинают че-то мне доказывать, я их сразу посылаю и говорю, что ехал 70 км/ч а чьи это циферки у них высветелись и что они значат я знать не знаю :))) Обычно гаишников хватает минут на 5-10 потом чертыхаясь отпускают.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    Ну не знаю. На спідометрі була майже 100-ня :) може настрашився!? :-o :-D
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    На Чорновола новий знак. Під Дубом вже можна з правої смуги продовжувати рух по Чорновола.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я сьогодні там їхав. Повзу по лівому ряду при майже пустому правому і тут дивлюся вгору - О ДИВО!

    [​IMG]

    Давно той знак висить там?

    Припускаю, що
    хоробрі
    уличні
    інспектори
    знали про те, що знак скоро буде змінено і під кінець вирішили там інтенсивніше покосити капусту і план повиконувати... повбивав би
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)