Правила дорожнього руху у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Ума, 27 лис 2006.

  1. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    У місцях роботи «Візирів» з'явилися попереджувальні знаки
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. andriuha80

    andriuha80 New Member

    А хтось може пояснити навіщо поставили світлофор на Сахарова на підйомі (напроти Надра банку)? Якби поставили нижче, напроти гуртожитка або вище - напроти дитячого садочка то в цьому була б якась логіка але там де він стоїть зараз майже ніжто не переходить - на протилежному узбіччі немає тротуару. Зате ухил там такий що доводиться рушати з ручним гальмом, та й корки там стануть частішим явищем.
    Спочатку дивуємось чому наша даї нічого не робить а потім виявляється що краще б і не робила.:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а там дешевше його заживити.... лєтрика близько.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    от цікаво... то страшилка, чи дійсно шось стоїть, бо я ніц не бачив....
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    в тих знаках був би сенс, якби ті папарацці паслися тільки в зоні їх дії. Але ж вони там де знаки не фотографують, а приходять під наш будинок фотографувати машини мешканців
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    гм... а я думав, що там автомат фоткає.... а не живий гібедедешник...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Щоб зимою боулінг автомобілями бавитись...

    Власне в тих місцях уже стаціонарні автомат-камери. Враховуючи, що у Львові, по офіційній інфі 33 Візиря, а стаціонарно до 10-ти... то ще бавляться в папараці...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    точніше у кьорлінг :) Зимою це місце справді краще оминати. Як не ти в когось, то в тебе хтось заїде...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    там вояки частенько переходять дорогу, то певні аби сі не *утруждали* походами вниз-вверх, нє?
    а взагалі світлофор на такоому підйомі... вони би ше на Високім Замку на тім серпантині най поставлют і *буде нам щєстє*))
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    та загородили світлофорами вже всі вулиці. Тільки щось не розумію чи то зарплату відробляє новий клєрк що завідує тими світлофорами чи чого їх стільки напрудили?! Краще б синхронізували ті що вже стоять, і проробили автоматичне переведення на нічний черговий режим (з блиманням жовтого)

    І ще. Вже десь два місяці як ЗМІНИЛАСЯ РОЗВЯ'ЗКА біля мосту перед Винниками де сходяться дороги з Золочева і львівська кільцева. Тепер для повороту наліво (в сторону Зеленої) потрібно ПЕРЕД мостом повернути наліво, а потім (вверху) ще раз наліво. Якщо з дороги з Золочева повернути направо перед мостом, то вгорі повернути наліво вже буде заважати знак "поворот ліворуч заборонено" + постійно стоячі менти на мості, або в гіршому варіанті фура на високій швидкості. Напрямки тому й позмінювали що багато хто не встигав проскакувати зправа від мосту :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Довго не міг зрозуміти чого пасуться менти біля Південного.Потім дійшло, вони понамальовували на полосах стрілки ,рух тільки прямо,А там є зупинка,коли маршрутки стають там раком по 3-4 штуки водії починають їх об"їжати перестроюючись з правого ряду в лівий, а за зупинкою зразу менти махають палками.Короче тре вважати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    хмм.. не розумію, тільки прямо стрілка не означає, що не можна обізджати перешкоди не так?
    ха!!) а вони ж можу... :sad:
     
  13. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Може і не так , але за шось вони махають майже кожен день.Не хочу перевіряти тому заздалегіть їду лівим рядом.
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Короче тре не вважати а правила вчити. :))) І не труситися та заїкатися коли мента побачив.
    Я думаю що там (біля Південного) швидше докулупуються за те, що не пропустив маршрутку котра виїзджає з зупинки, а не за те що об'їхав.
    От де потрібно вважати то при виїзді з Чукаріна на Червоної Калини попри Шувар. Там стоїть знак "Рух праворуч", і вже досить довгий термін багато хто їде прямо і наліво. А біля заправки ОККО стоять хлопаки і рубають капусту з неуважних. При чому я то наблюдаю уже два роки, і тим не меньше постійно хтось там попадається.
    І ще одна кормушка. Якщо їхати по Влодимира Великого від Кн.Ольги до Кульпарківської то після перехрестя В.Вел-Боткіна на розтяжці тролейбусних дротів висить знак "напрямок руху по смугах" (теж приблизно 2 роки вже там), а багато хто по старій звичці повертає наліво, на Симоненка. І за 50 метрів (біля заїзду під Барвінок) стоять хлопаки і бриють за неуважність ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    мене десь з місяць-1,5 назад зупинив на цій заправці даішник, хв 5 доказував шо я порушив правила, каже вам потрібно було повертати на право!!! я спочатку не поняв (їхав з хуторівки)) ) кажу що дурак куди на право проти шерсті?)) почав принюхуватись чи не пяний) в результаті - щасливої дороги!
     
  16. SPB

    SPB Well-Known Member

    Вчора дізнався про ще одне нововведення: на Чорновола, по дорозі в центр, з-під мосту права смуга тільки для повороту на Під Дубом та Котляревського, а зі всіх хто з правої смуги їде прямо по Чорновола стрижуть капусту ДАЇшники, що стоять за тролейбусною зупинкою.
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    не котляревського, а куліша

    тижні зо три тому я там "заробив" 255 гривень...
     
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    еге ж. А то я вже задумався як то з Чорновола на Котляревського можна повернути. Так само в ситуації
    куди з Хуторівки направо буде односторонній?!
    А на перехресті Чорновола-Куліша-ПідДубом ніби й знак вже стоїть давно. Нє?
    Я ще перед новим роком їхав і бачив як тих хто з правого ряду їдуть далі по Чорновола зупиняли даішники
     
  19. SPB

    SPB Well-Known Member

    Дійсно Куліша, думав про одне, а написав інше, вибачайте.:sorry:
     
  20. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Яж кажу, що вони останнім часом с тими стрілками почали задовбувати.Видно в інших місцях люди вже знають про ці приколи і не ведуться, а тут свіжачок.Але найгірше це не знаеш де ті стрілки знову вспливуть бо як правило іздиш на автопілоті.:ireful1:
     
а де твій аватар? :)