Правила дорожнього руху у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Ума, 27 лис 2006.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    психологія водіїв
    кардинально різниться
    від психології пішоходів :)
    ==
    не я робиваю на табори :) = мені пофіг. На табори розбивають якраз водії :)
    і людина, що почуває себе троха зле (і це не обов'язково п'яна), навіть якщо "з робігу" налетить на іншого пішохода - це закінчиться або "вибачте", або лайкою - без катафалків.
    Неадекватна істота, що піпікає навіть вночі, що обпіпікує інших водіїв на світофорах, і використовує можливість набору 100 км/год за 4 секунди при кожній нагоді - називається водієм, а не камікадзе.
    І не в недоторканості справа - а хоча б в знаках 40, які зазвичай ігнорують :)
    і як типові галичани - дивуються - "і за що мені така напасть"?
    ==
    водіями стаютть тоді, коли з'являється толерантність до пішоходів. А до того - звиняте, це їздюки....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Зрозуміло. Говоримо про різні речі. Мені шкода, що Ви не знайомі з нормальними людьми які мають авто, а тільки з їздюками.
    Незважають на "знак 40" - ті хто має по 500 грн на штрафи за один знак. Ви перебільшуєте кількість настільки багатих людей у Львові, вважаючи всіх такими.

    На моє переконання їздять під сто і сигналять на світлофорах ті, хто вчора безпардонно ганяв по дорозі в непризначених місцях лаючи автомобілістів. Це селюча психологія не бачити/не поважати нікого крім себе, і не від наявності авто залежить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    угу - саме так :)
    адже ті нормальні люди, що мають авто - так "болісно" на пішоходів не реагують :)
    ==
    хоча б тому, що розуміють, що не тільки "селюча психологія" може бути першопричиною перебігання дороги, а й простий стрес чи які інші емоції :)
    і на довжину гальмівного шляху - теж не кивають: таки той, хто за кермом - повинен слідкувати за дорогою та передбачати можливі ексцеси :)
     
  4. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    правила дорожнього руху у Львові

    а такі існують :scratch_one-s_head:
     
  5. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Йо-мое сколько ж народу у нас эмоционального. А, еще говорят,что словяне спокойные... представляю, что на кавказких дорогах делается:mocking:
    О! Наконец-то я узнал, что крутится в голове у тех, кто перебегает дорогу и тупо смотрит в другую сторону, или спокойненько себе по телефону трепится и идет не спеша. :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Даруйте, не зрозуміла. Пішоходам куди гірше, коли автомобілістам на них просто плювати, як і на ПДР. Зрештою більше таки переймаються ті в кого навичок мало. Але гляньте на кількість "У" на дорогах, це не одиничні випадки, водій може просто не встигнути зреагувати.

    Ви б не виправдали автомобіліста, який з-за стресу на когось наїхав. То ж давайте однакові критерії підбирати до обох сторін. Зрештою пішоход має своїх дві ноги за яких несе відповідальність на дорозі. А автомобілістам окрім нечемних пішоходів ще "допомагають" такі ж "виховані" інші автомобілісти, маршрутисти і найгірші в Україні дороги. А новачок ще й з машиною мучиться дати собі раду. Скажете не більше навантаження?
    У будь-якому разі найважливіше правило, що придумало ПДР "БУТИ ВЗАЄМОВВІЧЛИВИМИ". Чого всім і бажаю. Вибачте, але суперечки заради суперечки не хочу надалі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://autosvit.com.ua/news6862.html

    Ти диви , як у нас творчі люди живуть.
    То засівайло знімав гостросюжетні фільми кохання у кабінеті.
    Тепер працівники ДАІ , обладнання на розвиток сінематографа використовують.
    Оригінально.
     
  8. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Колись на подібне теж зловився. Однак - тут не все так просто, або навпаки - все значно простіше...
    Якщо уважніше подивитеся, то перед кільцем має висіти знак що вважати головною дорогою.
    Кільце частіше роблять головною дорогою якщо пересікаються "більш-менш рівнозначні дороги",
    Другорядною дорогою кільце роблять частіше тоді, коли воно "дотуляється" до дороги із насиченим трафіком...
    Хоча - можливо це лише мої міркування...
     
  9. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Можливо, я щось не вкурив де і звідки їхати і яка проблема, однак мені видається, що "правильне" з погляду правил рішення полягає у тому, що поворот із Франка на Зарицьких (якщо їхати від базару) заборонений через інший чинник - поліцай якось штрафував мене за то, що заборонено пересікати травмайні рейки зустрічного напрямку, якщо нема спеціального світлофора.
    Отож, виходячи із цієї логіки, на Зарицьких, їдучи зверху по Франка можна "легально" заїхати лише об'їхавши "трикутне кільце" на Франка, для того, щоби повертати на Зарицьких уже направо.
    Або ж, якщо їдете зверху по Франка, треба звертати на Снопківську, тоді виїздити на світлофор, і вже з нього за дозволеного сигналу світлофора - на Зарицьких...
     
  10. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Доволі напружений момент виникає, якщо перехід знаходиться за різким поворотом.
    Наприклад, аварійна ситуація може скластися, якщо їхати Підвальною навпроти Облради зі сторони Личаківської. Дорога там вузенька, ще й з трамваєм на додачу. То вже неодноразово, як пробував "прошмигнути" повз трамвай, ледь додавав газку, а тут виникала несподівана перешкода - водій, що пропускає пішоходів на переході...
    Хоча, це теж радість. Гірше, якщо це просто пішоходи будуть, і не встигнути загальмувати... Мені видається, що перехід той доволі небезпечний...
     
  11. Princess

    Princess Well-Known Member

    знак розвернули до парковки - тепер все правильно :)
     
  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Справа в тому що на самому початку там була розмітка: з правого ряду -направо, з середнього- прямо, з лівого- наліво, а після перехрестя зліва зкраю був замальваний острівок. Потім то все зтерлось і наші малювальники вперто не хочуть то відновити. Тому всі з лівого і середнього ряду до перехрестя попадають в один лівий ряд після. В моєму розумінні по правилах уступити має той, в кого перешкода зправа. Дехто (і таких багато) думає що чим лівіше їде, тим більше прав (і не тільки на даному перехресті). Як повернути направо після Шувару, коли там суцільна аж до піш. переходу і в тебе нема гвинта, як у гелікоптера? Можливо краще повернути перед, на Чукаріна, а тоді наліво куди потрібно?!
     
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Схожа ситуація з попаданням з двох полос в одну є в другу сторону з'їзду з Сихова на Зелену. На міст виходить дві- а після мосту одна. Але там нема перехрестя, тому і проблем не видно.
    Крім того, що на ніч не ставляться світлофори в черговий (блимаючий жовтий) режим по Львову вони ще й не синхронізовані (так звана зелена дорога). Через тиждень другий інтервал включення зеленого міняється, тому одного разу стартувавши попадаєш на наступний зелений, а через пару днів якраз на переключення червоного
     
  14. Princess

    Princess Well-Known Member

    біля кінотеатру Довженка (чи то кінопалацу) є перехід, там ще поряд школа і магазин оптики якийсь. так от - з одного боку той перехід видно (тобто стоїть знак, хоч зебри немає), а з іншого знаку про перехід нема, натомість є знак про парковку. як водієві з цього напрямку пропонується здогадатись, що там перехід - невідомо. а пішоходи ж знають, що перехід, і впевнено йдуть. звісно пропустила, вже потім у дзеркало побачила, що з іншого боку є знак. спеціально вернулась, і таки на моїй стороні дороги його не було

    до речі, зараз там немає знаку про рух по смугах, і розмітка теж відповідна не намальована (стерлась). тепер виходить, що з лівої смуги прямо не можна, так? (прави
     
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    зараз можна (хоча пункт 11.5 ПДР оговорює це не зовсім просто), але коли вливаєтесь в один ряд після перехрестя то по правилах той хто зліва має пропустити того хто з середнього ряду (тобто правіше) слідуючи пункту 10.11 ПДР (У разі коли траекторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена цими Правилами, дати дорогу повинен водій, до якого транспортний засіб наближається з правого боку). Просто в нас є багато вимінявших права на сало, тому і думають, що чим лівіше- тим крутіше, так само як багато проскакують Т подібні нерегульовані перехрестя по верхній рисочці букви Т рахуючи що вони на головній, а колись попадеться новачок що чемно вчив правила і висунеться такому джигіту знизу, коли джигіт буде їхати зліва направо
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Їхав я з Унева... вночі. Зупинили Даїшники.... перевірили документи і коли віддавали документи, техпаспорт вилетів і впав на землю....

    Шо ми сі з тим гаїшником нашукали.... гаїшник з фонариком і під машину лазив і під сідлом світили....
    А кіко радості було як знайшли....
     
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Хе. Я так думав що вже притихли з тими візирями на дорогах. А нічого подібного. Сидять потихеньку далі по селах, і при чому часто. Маю в машині антирадар, інколи піщить по селах і показує не таке випромінювання як біля супермаркетів і заправок, а як з нових ментовських радарів. Не знаю як там з вирішенням проблем, але тим хто не має антирадара радив би пригальмувати до допустимої якщо на обочині стоїть якесь авто
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    То точно, як їдеш по трасі, то тих припаркованих на узбіччях машин шарахаєшся кожен раз і згадуєш незлим добрим словом :ireful1:
     
  19. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Вчора мій чоловік з батьками став свідком такого ДТП, після якого прийшлось його коньяком поїти. Дві машини вщент, труп :sad:
    А все через те, що два придурка ганялись між собою на шалених швидкостях. При чому постраждала ще ні в чому не винна машина.

    Так що навіть якщо ти їдеш за всяма правилами, нема гарантії, що якийсь придурок в тебе не вріжеться :sad:
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так, то свята правда....
     
а де твій аватар? :)