Правила дорожнього руху у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Ума, 27 лис 2006.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    Сказалисьби - я б вас підкинув до Привокзальної, нє?
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    Во вторник смогу около 20.00, пожалуй на пл.Рынок :) Только на люфы не подписываюсь - насмотрелся. Лучше на лифы :D
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    не певен, що зможу... постараюся... рівняння на левандівку - чи як пізнаватимемося?
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    (в стилі "17 мгновєній"): в 20-00 Levandivka выйдет из дверей Foto-Nova, и направится на явку.

    ЗІ: я там з 19-ї буду вільний. ;)
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    ясно - якщо в фотановій на вітрині буде 61 праска - знаця, явка провалена....
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

  7. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    вже обговорювали це перехрестя, але прошу ще раз... для блондинистих принцес :)

    перехрестя на Сихові, коло Шувару. коли їду з мосту по Ч.Калини, маю 3 смуги: направо, прямо, прямо і наліво. коли вже в*їхала на Ч.Калини поза мостом, ота третя смуга - де вона закінчується? і хто кого має пропустити? там ще й пішохідний перехід є, і суцільна між смугами (правда недовго). перестроїтись на перехресті не можна (якщо ще й врахувати, що там можуть і наліво повертати з Хуторівки - вони стоять, загороджуючи частину дороги).
    увага, питання: їде дві машини з мосту, в середній і лівій смузі, їдуть прямо. як їм роз*їхатись далі, за умови, що з середнього ряду перестроїтись у геть правий можна тільки перетину перехрестя і переходу, і враховуючи, що там вже можуть знаходитись інші машини і автобуси (на зупинці)?
    (добре, що мені зазвичай там направо повертати треба :))
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    Машины едущие с моста - на главной дороге, их пропускают все. Если Вы едете в средней полосе и перестраиваетесь налево - пропускаете тех кто слева. Перестроится направо можна до начала сплошной, Вас должны пропустить те кто едет справа. Если неуспели или были помехи - придется пропускать левый ряд или нарушать через сплошную направо. Перекресток крайне неудобный, в связи с отсутствием подземного перехода и дурацкой полустёртой разметкой.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    так в тому і річ, що там я не знаю як можна перестроїтись правіше, права смуга після мосту значно зміщена порівняно з середньою смугою мосту, і ще й на поворот купа машин зазвичай чекає... але тішить, що не я одна думаю, що там незручно їхати! :)
     
  10. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    а взагалі, може я в неправильний час їзжу, але не бачу в тому напрямку з мосту аж такого сильного трафіку - зробити 2 смуги по окремих напрямках, середня переходить в ліву, а ті, хто з Хуторівки - їдуть по правій, (пропускаючи з мосту на поворот) може би швидше то все проїзжалось...
     
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    если хотите ехать дальше прямо, то лучше предусмотрительно занимать крайний левый ряд. Средний на мосте - самый непродуманно-неудобный, с него и прямо сложно ехать, и направо не повернешь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    дякую, так і робитиму. просто такі от нюанси виявляються тільки з досвідом - якщо початківець їде, орієнтуючись на знаки і розмітку - заїзжає в тупикові ситуації :sad:

    а ще, коло мосту "бавиться" якийсь жартівник - періодично знаки перекручені на 180 градусів, це якщо з Луганської на міст заїзжати зі сторони Стрийської, десь раз на тиждень точно перекручені знаки бачу.
     
  13. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху у Львові

    Делать разметку нужно учитывая ментальность наших водителей. Едущие с моста обычно выскакивают на перекресток со скоростью, превыщающей не только дозволенную ПДР, но и скорость водителей, выехавших на перекресток с других направлений.
    Если выезжать на перекресток по дороге, направляясь от нижнего Шувара - там вообще может непонятка возникнуть. Два ряда если поедут прямо, пресекутся с водителями едущими с моста. Левый ряд окажется зажатым на самом перекрестке, перекрывая кислород едущим перпендикулярно, по главной относительно них. Здесь уже наоборот лучше держаться правее.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. romhavr

    romhavr Well-Known Member

    Земляки, хто знає?
    Перехресток Левицького-Студентська-Мечнікова. Після недавно відремонтованої в. Мечнікова зявилася можливість їхати із Студентської прямо на Мечнікова. Питання з якого ряду вул.Студентської це робити. З одного боку, просторово з правого (але це суперечить секції світлофора), а за показами світлофора – з лівого (але потрібно зробити півповорот направо для обїзду острівка невідомо для чого поставленого, ризикуючи поцілуватися з машинами з правого ряду першої частини цього речення). Буду вдячний за відповідь.
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Ми їдемо з лівого, щоб не заважати тим, хто повертає праворуч. Напрям по ідеї - прямо.

    Особисто мене сьогодні зранку на Чорновола нереальні корки мало не до Арсена вразили. Ну не було ж їх доки світлофори не вліпили. Ну чого все через онте місце - де логістика?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Сьогодні дурдом на дорогах, хто ще думає - не беріть автівку! На Городоцькій розвернуло фуру на рельсах і кинуло на неї маршрутку, вся Чорновола і Зелена стоїть. При цьому на Зеленій не можуть вгору піднятися як маршрутні так і легкові. Буксують - тручають - такі картини усюди. Забагато осадів і грейдери застрягли в тих же корках - не впоруються зовсім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Те саме на Шевченка, фури буксують на підйомы зі сторони центру, страшенні пробки, трамваї періодично стоять,
    хвала нашим комунальникам, завтра будуть думати виїжджати:sad:
     
  18. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Видно місцева влада побачила весняні фото artemgukasovа в гілці "Власні фото", а тут аномалія мокрий сніг і мінусова температура вночі в лютому - де ж таке видано в наших широтах :))
     
  19. sselev

    sselev Well-Known Member

    Там не тільки фуру, але й легковушку може розвернути де колія криво лежить. Достатньо щоб було трошки мокро/слизько.
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Як ті світлофори налаштовують! Невже жодної штатної одиниці немає для того, щоб хоч стати і прослідкувати як недолуго працює той, що з Чорновола! Перпендикулярні смуги постійно пусті, а от з Чорновола - вічні затори. Та люди - не було тих світлофорів - перехрестя було пустим.
    Наше ДАЇ вміє хіба перешкоджати руху.. слів нема - одне обурення. Що від цього міста чекати можна, до якого євро стадіони, якщо одного (важливого) світлофора налаштувати не можуть відповідно до логіки!
     
а де твій аватар? :)