Євромайдан

"Правий сектор" - хто вони?

Posted by MARTINI on 29 січ 2014 відповідей - 805
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нові шокуючі подробиці від очевидця масової різанини та стрілянини на курорті в Драгобраті
    Автор:admin Рубрика: Проишествия 10 Янв 16


    Як ми вже повідомляли раніше, сьогодні вранці, 10 січня, сталася масова бійка на Драгобраті орієнтовно між 04.00 та 07.00, інформує видання ua-reporter.

    Очевидець подій (з відомих причин він побажав залишитись анонімом), розповів подробиці сутички:

    [​IMG]


    Чи то атошники чи то Правий Сектор прийшли на базу Хата Магната. Почали вимагати «гостину», проте розраховуватись за надані послуги відмовилися. Коли охоронець закладу зробив їм зауваження — його сильно побили, наразі він присмерті у лікарні. Кухарю зламали ногу, а також почали бити відвідувачів. На місце прибув хазяїн закладу зі зброєю. Прикладом вирубив одного з хуліганів, інших узяв на мушку. За цей час до Хати Магнати на допомогу прийшли сусіди закладу та охорона. Хуліганів побили, зв’язали скотчем та викликали міліцію. Зв’язаних розбійників передали правоохоронцям, — розповів він.


    Достеменно стало відомо, що влаштували стрілянину бійці Правого Сектору, котрі кілька тижнів тому організовано заїхали на територію Закарпаття. Наше видання, нагадаємо, уже писало про це. Тоді ми повідомляли про кілька сотень озброєних до зубів екстремістів, які організовано проникли на територію області і розпочали готуватися до диверсійної діяльності.


    Схоже, сьогодні ми побачили перші результати цієї підготовки. Однак чимало питань викликає місце та обставини події. Так, відомо, що правосекторівці застосували проти туристів вогнепальну зброю із бойовими набоями. В результаті, постраждало троє людей. Серед них наразі і постраждалі у важкому стані. Деталей перестрілки поки не повідомляється. Відомо тільки, що за туристів намагалися заступитись охоронці готелю.

    Тому зараз виникає питання: яку ціль переслідують екстремісти з Правого Сектору, коли в розпал туристичного сезону розстрілюють туристів? Навряд чи подібна «політика» позитивно вплине на ситуацію в області та розвиток у Закарпатті туристичної сфери, пише джерело.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я вже давно казав: не може бути інших військових формувань крім армії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Щось мені здається шо ПС фсьо...
    Не дурно Ярош втік ...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тут ще не відомо хто то був, може взагалі якісь місцеві контрабандери
    А тут вже точно відомо що то ПС :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хулігане, я вже два оновлення цієї новини бачив + слова очевидця. Іщітє да обрящєтє.
     
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Наразі відомо що це "невідомі". Принаймні більшість так подають. ПС офіційно повідомив що вони до того відношення не
    мають.
    Буде зрозуміло що до чого через якийсь час.
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Добровольчий Батальйон Спецпризначення Правий Сектор "Захід"

     
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ось тут цікавий коментар на цю тему:

    Скоп Андрій ·
    Редактор. Своє Слово. Наш край
    Більшість моїх знайомих майданівців не збиралися організовувати Третій Майдан. Мої побратими –або на фронті, або волонтери, або замкнулися в собі. Але ми всі переконані, що діючий режим контролює і впливає на долю тих, хто відстояли ніч з 18 на 19 лютого, особливо тих, хто стояли на Майдані, незважаючи на прохання дружин, дітей, родичів і близьких друзів, що «це нічого не дасть».

    На моє переконання, в Україні зараз формуються групи Довбуша, Кармелюка і Музичка – місцевих месників. Дякуючи АТО, в Україні не сталося Коліївщини (тобто боротьби населення з панівним класом). Тепер чітко видно, що в сільських барах колишні бійці АТО, незадоволені своєю долею і долею своїх родин, будуть намагатися ставати місцевими месниками під гаслами «забираємо в багатих і віддаємо бідним».

    Очевидно, що наші спецслужби це прораховують. Але і в Австро-Угорській, і Російській імперіях спецслужби працювали не гірше, а може й краще, але вони не змогли проконтролювати утворення подібних груп протесту. На жаль, на сьогоднішній день людей, які хочуть помститися владі, значно більше, ніж тих, хто може зупинити їх протест. Ця тенденція буде набирати обертів, групи будуть створюватися по всій Україні. І кожна з них буде мати свою назву і свої гасла.

    Особливо смішно виглядало, коли влада 21 листопада 2015 року на Майдан Незалежності і на Хрещатик випустила силу-силенну патрулів різного виду силових структур. Найбільше мене здивувало, коли по порожньому Хрещатику ходили патрулі у військовій формі з собаками. А особливо мене смішило, коли один з таких патрулів вирішив мене зупинити і перевірити мій наплічник. Навіть під час проведення Революції Гідності жоден з патрулів мене не зупиняв і не перевіряв.

    На жаль, в нас зараз владою керує поняття параноїдальний страх і дурість, а не реальна реформа і допомога середньому класу. Тому організована Коліївщина є неможливою, а формування окремих груп по боротьбі за справедливість значно зростає. На це, звичайно, закриває очі місцева влада і буде приховувати інформацію про подібні інциденти інформацію, що, зрештою, відбувалося і раніше.

    Тому виникнення Третього Майдану, в тій історії, людьми вже сприймається як певна форма демократії, не зважаючи на трагічні жертви, які не дали жодного результату. І ця форма демократії розчаровує. Саме тому нас чекає «вольниця» Довбушів і Кармалюків. І саме зараз більшість заможних родин намагається відправити своїх дітей на навчання або на роботу за кордон.

    Разом з тим переконаний,що Революція Гідності досягнула великих результатів,бо вона стала певним етапом в українській історії, і Герої Небесної Сотні є тими, на кого будуть рівнятися українські покоління, як свого часу рівнялися на Героїв Крут.

    Ми маємо зрозуміти – історія крутиться по колу. Але це має зрозуміти і влада.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    +100500.
    І не дасть, поки оранжоїдів не знищимо.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну так, а якби хтось приніс у наплічнику вибухівку, то вас би дивувало: де сі поліція дивила, але були б вже жертви і супер патріотів несправедливо б судили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    П.С. довідка: оранжоїди - типи людей, які їдять оранжевих.:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    В ДУК ПС прокоментували бійку на турбазі у Драгобраті


    View: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=835114099931908&id=100002999784832

    [​IMG]

    Щось нове з’явилось.
     
    Останнє редагування: 11 січ 2016
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Знищувалка не виросла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Конфлікт із членами ПС на Драгобраті спровокував охоронець - адвокат

     
  15. Jan Zik

    Jan Zik Member

    Я з Хмельницького. В нас поважають цю організацію Але прошу Вас, не треба про Бандеру, бо для нас він на рівні з Гітлером та Сталіним. Він відкрито віддавав накази знищувати неукраїнське населення. І спалювались цілі села євреїв, поляків, росіян..
     
    • Тупо Тупо x 2
  16. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    На аргументи якісь надіятися варто?

    Чи то так собі - пук в порожню бочку?....
     
  18. muravey

    muravey Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 2
  19. Jan Zik

    Jan Zik Member

    наберіть в вікіпедії " Волинська трагедія " і прочитаєте всю правду про Бандеру
     
  20. Jan Zik

    Jan Zik Member

    в нього руки по локті в крові. Я погоджуюсь, він домагався хорошого для України, але якими методами
     
а де твій аватар? :)