Шо за паніка!? Те, що срібло посвітліло - означає, що з нього знято шар окису. Одразу питання: чи на срібному браслеті є темні елементи? Тобто, чи воно покрите "заводським" чорнінням? Наприклад, ось так: Чи браслет весь світлий, як цей? Якщо браслет виготовлений зі срібла методом чорніння, а ювеліри-роззяви висвітлили якусь його частину - треба йти до них і вимагати виправлення дефекту, який вони зробили. Якщо ж браслет без чорніння, то це легко виправити самому: купуєте зубний порошок, і руками, м"якою ганчірочкою, сухим порошком легкими рухами відполіруйте до блиску весь браслет. Він зробиться рівномірно світлий. Потім промийте його, висушіть чистою ганчіркою. Коли ви його подаруєте, потім він так само рівномірно потемніє з часом, і набуде вигляду "старого благородного срібла". А щоб залишався світлим, його потрібно буде час від часу так само легенько полірувати зубним порошком. Якщо ви колись почнете дарувати золоті браслети, то їх чистити треба інакше: аптечним водним розчином аміаку, в який треба додати розчину перекису водню. Просто покласти в цей розчин на кілька годин, а потім дістати і сполоснути чистою водою. Це не можна робити, якщо в складі золотого виробу є янтар (бурштин) або перлина (жемчуг).
Найкраще - піти до ювелірів, хай виправляють свої "косяки". Як то можна зробити самому? По-перше, якщо немає розуміння і досвіду, то краще не робити. Якщо є, то треба в аптеці купити сірчану мазь і нанести її на срібний виріб, який попередньо добре вимити в гарячому розчині прального порошку, промити чистою водою і висушити. Після прального порошку руками не торкатися. Після нанесення сірчаної мазі срібло потемніє. Потримати добу, а потім акуратно видалити мазь ганчіркою, знежирити спиртом, а потім протерти виступаючі частини сукном, щоб ці частини побіліли. Все: ви отримаєте темний срібний виріб з матовими блискучими виступаючими частинами.
В майстерню прийшли з тим самим текстом, що і в заголовку цієї теми? ЗІ: зазвичай, "Люди допоможіть!!! Терміново!" застосовують у інших випадках.
просто длшя мене це було дуже дуже терміново!) ... в суботу пішов до ювеліра, на науковій біля тиру... там суперові майстри зробили так як і було!) всім дякую за допомогу!)
ЧАЙНИЙ ГРИБ. Колись була "мода" серед домогосподарок на вирощування "чайного гриба". Моя теща вирощувала, всі її знайомі також. Тоді я тихо сміявся з того "жабуриння", хоч той квасок і попивав, коли давали... А зараз випадково знайшов непогану статтю, яка, можливо, стане в пригоді тим, хто має того "гриба" чи планує завести його в обійсті.
Дідіо дякую за статтю! Я стільки часу не могла згадати як називається та штука, яка жила у банці в нас в дома багато років тому...А потім батьки чи то комусь віддали той гриб, чи він сам пропав не пямятаю. Я так довго шукала той гриб! Чи хтось може має і хоче поділитись? (20-21 листопада буду у Львові)
Та я б з радістю,от сама шукаю,правда не чайний гриб(він швидко псується) а є краща штука... китайський рис,або індійськи рис,теж росте і розмножується в банці, і смачніший за той гриб,бо вигляд тої плаваючої медузи мене бридив....а рис то клас....мала довго,але коли поїхали на море він пропав,його максимум можна було тримати в холоді днів 5, а в нас така спека була..... Тепер шукаю http://www.m-ris.ru/
На роботі мають якісь бактеріїї, що кладеш в баночку з молочком і потім через деякий час пєш, я вже точно забула як воно називається, але років десь 3 назад це пила, то дуже добре себе почувала, а ткож використовувала цей кефір для масок на обличчя. Ви мені нагадали, треба буде запитати і взяти для себе.
Саморобний фільтр для води з підручних матеріалів. Був у мене змінний картрідж для фільтрації води "Аквафор". А купувати за 100 грн. пластикову посудину, в яку він вставляється - чесно кажучи жаба задавила. От і вирішив змайструвати щось таке з дармових матеріалів. Для цього використав 2 пластикові пляшки від мінеральної води. Одна з них від Плосківської, бо найбільне підходить за формою - конусоподібна верхівка, або щось подібне за формою. Інша може бути будь-яка. Гострим канцелярським ножем у конусоподібної пляшки відрізав дно і горловину, кілька сантиметрів нижче від корка. В іншої - тільки горловину, щоби получилася циліндричної форми. В першу пляшку зі сторони колишнього дна вставляємо картрідж щоби добре зафіксувався на конусі без щілин. Вставляємо пляшку з картріджем в циліндричну пляшку. Наливаємо воду і поки вона перетікає через фільтр готуємося до приготування кави. :smilec: Фото саморобки
Потрібна ваша допомога. Я купила дитині гумового осліка-стрибунка і він дуже погано пахне. Запах дуже старою пристарою гуми. Вдома іграшку неможливо тримати. Чим можна прибрати такий запах?