Походи в Карпати

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем carpaty_guide, 19 кві 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

  2. Nameless

    Nameless миється в бані

    О, я теж люблю ходити в Горгани з Осмолоди. Там є дуже гарне озеро Росохан.
    До речі в гори ніхто не планує йти? Щось така мертва ця тема. Невже ніхто з учасників форуму не любить піший туризм?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. terrible

    terrible Well-Known Member

    шукаєте собі нову дівчину для "тесту горами"? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Nameless

    Nameless миється в бані

    аякже. знаєте як зараз мало дівчат які здатні пройтися Явірницьким хребтом і не розпустити нюні? мало. і це дуже прикро бо таких дівчат я поважаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. terrible

    terrible Well-Known Member

    угу. якщо не розпустила нюні-годиться. розпустила-нехай гуляє собі куди подалі, тест не прошла, а тому не варта. так?
    суперська Ви людина! яскравий приклад, я б сказав, наочний посібник сучасної молоді. здається, деградувати далі нікуди, нажаль...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nameless

    Nameless миється в бані

    А ви яскравий представник старшого покоління. Я про прекрасне, про гори, про природу рідного краю а ви про моє суб'єктивне ставлення до людей. Ото ви представники старшого покоління ще й так любите говорити від чужого імені та перекручувати слова що аж страх бере.
     
  7. terrible

    terrible Well-Known Member

    дякую за такий реверанс, мені всього навсього 26 :)

    та ну, щоб я більше не чув. ми чудово знаємо, про що Ви. ми читали тему "я нікому не потрібна?":)

    та ні, якраз в саму десятку ;)

    ще раз дякую, хлопчик :)

    так, я процитував дружину. :) і не перекрутив жодного слова.
    а вот ето правільно!

    приємного спілкування :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Nameless

    Nameless миється в бані

    ну от. Ви старші за мене аж на 3 з половиною роки. Мабуть Ви бачили вже весь світ і все знаєте.

    Ми? О, Ви вже себе в множині називаєте?

    хотів спочатку написати щось типу "я вже не хлопчик, спитайте дружини" але вирішив що це буде якось по-хлопчачому.

    о, Ви цитуєте свою дружину.
    а я звик цитувати Ніцше і поручика Ржевського.

    не повірите, на цьому форумі в мене завжди приємне спілкування))))
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ми читали.
    Ми.
    Відвідувачі Львівської кав"ярні.
    І ті,хто висловив своє ставлення до таких,як ви.
    І ті,хто змовчав...не захотів бруднитись...
    Ми...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Nameless

    Nameless миється в бані

    і ім'я вам Легіон.
    стрьомний цей форум. якісь тут всі такі агресивні конформісти. будьте позитивними. весна прийшла, Сонце пригріло. пора йти в гори, відчути зв'язок з природою)
     
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Nameless, шукайте хлопаків для своїх пригод. Досить ховатись за дівчачі спини і почуватися серед них геніальним героєм світової сили. Візьміть наплічник кілограм 35, та й пройдіться з мужиками днів 10-14 по горах. А то найти якусь дурненьку, яка буде заглядати вам в рота і тішити ваше нетреноване самолюбство, і змагатися з нею в горах, хто перший висуне язика - це досить смішно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І вам удачі...і здоров"я...
    Таки щиро бажаю,щоб ніколи не відчували презирство інших...отаких,як ви сам...бо путі Господні неісповідимі....і ніхто не знає,що з ним може статись вже наступної миті...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nameless

    Nameless миється в бані

    не треба мене брати на понт. я знаю що таке тривалий піший похід з серйозними туристами.
    і ви очевидно невірно сприйняли мої дописи. мене якраз дратують такі "дурненькі" а не тішать моє самолюбство.

    до речі хтось з форуму буде брати участь в змаганні "Стежками героїв"? Я от хочу піти але в той час буде фест "Битва націй" і я вагаюсь що обрати. порадьте що краще.

    ---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:40 ----------

    дякую. не знаю нічого про путі господні але до презирства інших у мене імунітет. знаєте як казала Коко Шанель - "мені всерівно що про мене думають інші, я про них взагалі не думаю".
     
  14. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    То чудовий ідеал для вас - Коко Шанель. :haha:

    Роззирніться навкруги - там люди! Спробуйте не ловити своє зображення, віддзеркалене в кожній калюжі. :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Nameless

    Nameless миється в бані

    хз... все що я про неї знаю це та її цитата...

    роззирався. з усієї маси не буду казати кого я зустрічав мало хороших людей. мабуть тому я люблю гірський туризм.
     
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ви вкрай вимогливий до людей. А до себе - на порядки менше. Думаю, це основна причина комплексів, вдаваного цинізму та самотності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Nameless

    Nameless миється в бані

    і таким чином тема про Карпати плавно перейшла у мій психоаналіз)

    цікавий до речі ваш діагноз. по аватарці поставили?))

    П.С. Хочу купити собі газового пальника. Що порадите - Ковеа чи Прімус? І зі шлангом чи без? Я от думаю взяти Ковеа камп 4
     
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

  19. Nameless

    Nameless миється в бані

    хм?.. в мене форма ектоморфна, а зміст більш-менш такий як і у всіх людей. 80% води, 10% мізків і 10% лайна.
    ----------------------------------
    читав я те все. мене цікавлять свіжі погляди свіжих людей.
     
  20. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    :))) Персональна консультація? Ну звичайно, як можна було засумніватися. :haha:

    http://tema-sport.ru/catalog/950.html

    Користуюся такою 3 роки. Задоволений. Проблем не було. Потужна. Економна. Якісна. Дешева. Особливість - треба прикопувати або обкладати камінням, щоб не перекидалася, коли використовується високий 450-г балон.

    Моя думка - якщо купляти спорядження високого класу - то воно все має бути таким. Розумніше - купити дороге взуття та куртку. Ну і наплічник. Інше - можна й дешеве, але надійне. Шикарність - це для тих, хто має багато грошей. Але такі в Карпати ходять рідко. Вони туди джипами заїжджають.

    Або для профі, які постійно в горах. Рядовим - витрачати тисячі - нерозумно. Бо за 3 роки з"явиться щось ще краще, ще легче, ще ефективніше. І на цьому аллєс. Бо на форумах ДАВНО все пережовано мільйон разів.
     
а де твій аватар? :)