Потрібна допомога у пошуку вкраденого моб. тел., є номер нового власника

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Mylnyk, 22 сер 2015.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Доброго дня !
    На відпочинку з кімнати поки ми спали вкрали два телефони, фотоапрат ( не зеркалку) та ще деякі дрібниці.
    Заява є в міліції, крім того в одному з телефонів базова функція відправка смс при зміні сім карти на вказані номери. Так ось з моменту нахабної крадіжки у телефоні дуосі
    побувало 4 номера два з них тривалий час протягом двох тижднів.
    Зрозуміло що міліція ( слідчий) теж проінформована про ці номери, але за майже місяць бажання з їх боку 0.
    Можливо хтось має знайомих у правоохоронних органах і може ідентифікувати абонента\ів за номерами мобільних телефонів, бо міліція чомусь не хоче.
    Є також варіант радять звернутися у прокорутару із заявою про бездіяльність - може в когось є такий досвід, або хтось порадить як вірно оформити таку заяву занести на пр.Шевченка - варто чи ні ?
    Я то вже змирився з втратою , але зачіпки ж залізобетонні ІМХО тому і піднімаю тему.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    можна для початку номерок погуглити, скоріше всього нічого не вийде, але якщо чувак не обережний то всяке може бути (оголошення, реклама, ітп)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так і є.

    знаю аналогічну ситуацію. вони просто нічого не роблять.
    Пишіть лист у прокуратуру, просіть, щоб взяли на контроль дану справу і діяльність міліції, напишіть листа в міліцію, хай дадуть відповідб: що зроблено за місяць.
     
  4. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    як варіант - використайте журналістів, запросіть з собою в міліцію. Не люблять вони розголосу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Можливо є якісь зразки? Або на чиє імя у прокуратуру писати лист?
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    О
    Однозначно.

    Які зразки? Ви заяви писати не вмієте?

    На ім"я прокурора Львівської області (як його ФІО - то й в тирнеті знайти можна).

    Одночасно написати таку ж заяву на ім"я начальника Головного управління МВС України у Львівській області (полковник міліції Загарія Дмитро Дмитрович).

    А ще краще - написати (надрукувати) одну й ту ж заяву, але адресатами вказати і того і того, аби кожен бачив, що не тільки до нього заява пішта. Тоді почнуть змагатися між собов - хто скорше відреагує)))

    Ще можна в адресатах вказати голів громадських рад при ГУМВС і при конкретному райвідділі (при ГУМВС громадська рада діяла вже давно, а при райвідділах вони створені весною цього року).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Таке питання, якщо крадіжка була в Очакові, це має принципове значення ? можливо краще написати заяву туди рекомендованим листом відправити ?
    Я спочатку хочу ще разок запитати слідчого, чи будуть щось робити, і пригрозити заявою в прокуратуру, може цього вистачить. Я просто розумію що це не вбивство, не авто і не крадіжка $10 000 - 100 000, щоб реально піднімати такий галас за пару телефонів. Може достатньо буде просто пригрозити прокуратурою ? :)
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    то не така резонансна справа - пару телефонів.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Де б не був скоєний злочин, ви маєте право звернутися із заявою в будь-який підрозділ міліції. А цей підрозділ вже пересилає матеріали за територіальністю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    справа не в телефонах, а в бездіяльності міліції, а це вже резонанс
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Любі друзі перефразую хто допоможе покарати злодіїв отримає винагороду. Якщо до мене приїде хочаб дорожчий мій телефон. Купити у злодія я його можу сам, а от покарати злодія - ні.
     
    Останнє редагування: 27 сер 2015
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Маєте надію, що серед учасників форуму є представники злочинного світу?;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та пан @Mylnyk сам не знає, чого хоче :)
    , але все-таки шукає шкварки :)
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    В назві теми все є . Я хочу надати славним міліціонерам всі данні необхідні для розкриття крадіжки. За що готовий дати винагороду від $100 і більше в разі якщо міліція по данних зможе знайти щось з вкраденого
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Пропонували знайти, але за $500 що субєктивно задорого. від 100 до 300 ще куди не йшло.Тема розрахована на тих хто може і хоче допомогти слідству .
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    сам знайшов , данні міліціонерам надав, телефони фотоапарати повернув, злодіїв покарали рублем-штрафом в кишеню міліціонерам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Був такий випадок.

    В одної дівчини вкрали смартфон. Тут же заявили в міліцію. Дали всі коди смартфону і таке інше. Нам сказали в міліції, що поки телефон не включать, знайти неможливо, але як тільки телефон "засвітиться" в мережі, вони його знайдуть і дадуть знати. Від того часу пройшло небагато часу. До мене зателефонував один знайомий мєнт і запропонував мені купити майже новий смартфон по дуже низькій ціні. Як виявилося, то не був телефон цієї дівчини - то правда, але, як кажуть, осадок залишився.
     
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Мих
    Точніше кажучи я дав міліції всі данні , як то : П.І.П. , адресу прописки, ФОТО портрет , місто проживання, 3-4 мобільних номерів його і друзів\родичів. Якщо сказати точно прийдіть по такій то адресі і заберіть в цього чувака на фото мої вкрадені речі. То вони і прийшли забрали телефон , забрали гроші за відмазку від статті, повернули мені вкрадені речі та заробили на порушниках . Звісно кримінальна справа числиться як висяк - не розкрита. Всіх все влаштовує : 1)злодії наказані грошима, але не сидять в тюрьмі , що для них всетаки краще
    2) міліція забгатилася тобто отримала заробіток
    3) я повернув вкрадене
    4) тільки якого хріна я мав робити роботу міліції ? я зробив їх роботу , а вони за те що я зробив їх роботу отримали гроші від злодіїв і від держави якісь копійки ...
    тільки чому я маю робити задурно їх роботу ?
     
    Останнє редагування: 2 січ 2017
  19. slikNET

    slikNET New Member

    В мене та ж сама ситуація, тільки посерйозніша. Пограбували квартиру, винесли все що могли винести, навіть гітару. Від міліції за два місяці реакції 0.
    Підкажіть, як правильно поступити в даній ситуації? Не думаю що ляканина журналістами та прокуратурою допоможе. Мені здається моя заява в прокуратурі буде так само лежати як і моя сарава зараз в міліції.
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    А де Ви її знайшли? Може, то приватна якась?
    В Україні вже давно поліція.;)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)