Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Forpost, 2 лют 2007.

?

який у вас пакет?

  1. київстар (контракт)

    22,6%
  2. ейс енд бейс

    18,9%
  3. ді-джус

    20,1%
  4. юмс (контракт)

    14,0%
  5. сім-сім

    7,3%
  6. джинс

    4,9%
  7. лайф

    28,7%
  8. піплнет

    3,0%
  9. цдма-україна

    3,0%
  10. інший український

    7,9%
  11. інший неукраїнський

    6,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Вчора на вулиці до мене підходив дистрибютор МТС. Пробував "впарити" стартовий пакет, (я спочатку навіть подумав, що то свідок Єгови, елегантний в костюмчику...)
    Умови дійсно хороші, береш пакет за 10 грн., і на 25 говориш безкоштовно НА ВСІ НОМЕРА! Тільки 27 коп. за з"єднання. Я би взяв, просто не мав в кишені "вільної десятки" :sad:
    МТС зараз дає класні умови!
     
  2. sqim

    sqim Well-Known Member

    Який оператор самий вигідний

    Який оператор самий вигідний щоб дешево було телефонувати на різні оператори? ... В мене є білайн але він вигідний тільки коли дзвониш на білайн ...
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Кількість абонентів фіксованого зв'язку ПАТ Укртелеком станом на 30 вересня становила 9,36 млн, що на 3,9% нижче, ніж станом на початок 2012 року, сказано в повідомленні оператора в системі розкриття інформації НКЦБФР.
    У повідомленні наголошується, що від початку року компанія встановила 167 тис. нових телефонних апаратів, водночас 548 тис. користувачів відмовилися від послуг фіксованого зв'язку від Укртелекому.
    Причому абонентська база інтернет-абонентів оператора за дев'ять місяців збільшилася на 11% і склала 1,493 млн абонентів. Середньомісячний дохід з одного абонента (ARPU) склав 76,2 грн.
    Від 2009 року в Україні спостерігається відтік фіксованих абонентів та заміщення фіксованого зв'язку мобільним.
    Укртелеком є лідером на українському ринку фіксованого зв'язку та широкосмугового доступу до інтернету.
    Нагадаємо, що в Україні від 1 липня граничні тарифи на користування стаціонарним телефоном зросли на 10%, оскільки набула чинності нова постанова Національної комісії.
     
  4. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Чи можливо вплинути на абонента моб.зв. через оператора моб.зв.?
    Постійно телефонує один номер -0674621018- і пропонує різний непотріб, а останнього разу істерична баба погрожувала прокуратурою :bomb: (спочатку вона казала що це і є прокуратура)
    То тепер прокуратуру і млм-щиків схрестили в одну структуру?
    Яким чином вплинути на цих "паразитів" що впарюють/нав*язують/погрожують, бо скоро буде антипатія на телефонні дзвінки?
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
  6. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    в чорному списку вже місця бракує 0674621018 - це з останнього а ще 067-537-3294 та інші. знайшла таку інфу відповідно: блокуй-не блокуй всеодно получиш дзвінок :sad:
    Я вже розрізняю їх за інтонацією перших 2-ох слів.
    А керівництву premiera.ua великий привіт, чмоки від "керівника відділу київської найлутшайшої адміністрації в світі"
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Green belt, ви якісь дивні...я розумію ше якшо дзвінок серед ночі а виключити телефон нема можливості
    а вдень можна просто натиснути на червону кнопуську або ше краще підняти трубу і виказати їм в найнепристойнішій формі все шо ви про них думаєте і де ви їх маєте і куди їм треба йти
    вам же ж не дзвонять шохвилини....
    і найголовніше-старайтесь поменше світити номером де треба і не треба
     
  8. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Стосовно скидання дзвінків - 10 - мій останній рекорд за 2 хвилини.
    Коли потрібно багато спілкуватись дуже шкодять такі дзвінки.
    ги, гарна порада, нічого не скажеш, а найкраще взагалі нікому не давати номер.
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    вам видніше
    як вам подобається то слухайте далі
    ше на худий кінець, якшо вже дуже притисне можна змінити номер завчасно попередивши родину, друзів і інших потрібних людей
     
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Ціна на мобільний зв'язок в Україні зростає:sad:

     
  11. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Киевстар был всегда немного лучше по качеству, но все абсолютно новые тарифы с обязательной абонплатой, как говорится звонишь или нет всё равно плати! деньги конечно не бешеные, но это всем не нравится, особенно если тарифы стараются ориентировать для дешёвых звонков внутри сети. Сам пользуюсь старым тарифом без абонплаты и 10коп внутри сети + в выходные и праздничные дни бесплатно + пл. за соединение, кот. не законна и есть надежда, что когда-то её окончательно запретят.

    Лайф особо не радует, т.к. пока ничего оригинального не придумал.

    МТС как ни странно удивил, пользуюсь тарифом 0,35коп на любого оператора без платы за соединение + 2коп в ПФ, а внутри сети полностью бесплатно 3000 минут в месяц без всяких абонплат.

    Видимо МТС сильно сдал раньше позиции, теперь навёрстывают! :)

    а дешёвые звонки внутри сети скоро станут не актуальными, т.к. скоро можно будет переходить от одного оператора к другому с сохранением номера!
    соответственно, если Вы звоните например по объявлению незнакомому человеку, то код 063, 050 или 067 ничего Вам говорить уже не будет, соответственно Вы не будете знать сколько Вам потом будет стоить звонок! И вот тут уже выиграют те операторы, у которых дёшево во всех направлениях!
     
  12. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Колись користувалась Київстаром, але так дістали ті постійні "зміни умов акції" і тому подібне, що кілька місяців назад перейшла на Лайф. Поки що цілком задоволена
     
  13. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    на Лайф можно переходить когда есть много знакомых школьников и студентов... :) не видел ни одного бизнесмена с Лайфом и не видел ни одного дальнобойщика с подобным оператором, т.к. в дали от населённых пунктов покрытие слабое, а лайф тут всегда отставал...
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    От ви перейшли на лайф, а більшість ваших друзів, знайомих, родичів залишились на кс і до вас тепер практично не дзвонять бо ім дорого. В такому випадку тре було купити телефон на 2 чи 3 сімки. Я напр. маю кс, утел і мтс. Мтс останній раз поповнював десь рік тому.
     
  15. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    так же редко пополняю Мтс, мне что бы звонить бесплатно внутри сети 3000 минут в месяц достаточно раз в год пополнять на 5 грн, т.к номер действует год с момента последнего пополнения.

    для звонков до одной минуты мне с Мтс звонить на киевстар дешевле, чем с самого кивстара, т.к. киевстар ещё на многих тарифах незаконно удерживает плату "за соединение"
     
  16. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Ну, кому треба, той і на Мегафон додзвониться, а "поговорити, бо нема що робити" - таке якось мало цікавить
     
  17. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Ну тут я бы не согласился! Хотя сам привык звонить исключительно по делу, тех, кто любит "поговорити, бо нема що робити" видел достаточно! :) а вот при чём Мегафон? не слышал о проблемах с Мегафоном!

    Кстати, в продаже есть телефоны Х2 на 2 сим-карты, китайского производства, купил пол-года назад новенький, по смешной цене 270грн, работает просто отлично, поставил флешку в него на пару гиг и тперь ещё слушаю аудиокниги, камера на нём не сильно навороченная но я ей и не пользовался ни разу за ненадобностью. Так, что рекомендую, если надо чисто звонить вообще идеальный вариант, хотя там есть ещё куча всяких прибамбасов и чтение ebook и автоматическая запись разговоров и т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Ну особисто в мене його робота НІЧИМ не відрізняється від роботи Лайфу (я про те, що мережа пропадає), єдина відмінність - країна користування:)
     
  19. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    насчёт "країна користування" Отдыхал несколько раз на Азовском море, был в Приморске и как то глянул на мобилке - просканировал список доступных операторов... был сильно удивлён! я поймал несколько российских мобильных операторов! следовательно, когда россияне отдыхают у нас они могут домой звонить без всякого роуминга.
     
  20. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Так у Львові теж Мегафон працює без проблем, а от в Росії (не кажу вже про область, в самій Москві) є місця, де він банально не тягне - переконалась на власному досвіді
     
а де твій аватар? :)